NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label suspensa. Show all posts
Showing posts with label suspensa. Show all posts

Thursday, May 2, 2024

Austria, powikłania po szprycy, „SUSPENSA” SPECYFIKU w: Dziennik Gazeta Prawna - Coś dla prowadzącego k. Lepszy Komentator (#L) i reszty „bardzo ludzkich” HAMAN+istów

»»PRZYPOMNĘ też: replikacja to inne zjawisko niż podział »»komórkowy.

Ile razy trzeba by tłumokom tłumaczyć, że pieniądze psują obyczaje i służba zdrowia ŻADNYM wyjątkiem nie jest??

 https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8114445,w-austrii-po-smierci-kobiety-wstrzymano-szczepienia-z-uzyciem-preparatu-astrazeneca.html

•„zdecydowały w niedzielę o wstrzymaniu szczepień” — przecież biznesmeni nie powiedzą, że szczekaczka im pieniądze dała. UDAJĄ DŻENTELMENÓW – są uczeni „technik wywierania wpływu” po odpowiednich uczelniach tzw. wyższych.

Największą głupotą jest naiwność.

Nie, korporacje nie chcą twego dobra. Chcą zarobić hajs.
Zresztą pojęcie „kapitalizm interesariuszy” uwydatnia ten FAKT.

Albo prawidło jest ogólne, albo nie. Wtedy pozostaje szczególne. WAŻNA JEST ŚCISŁOŚĆ. A TO WYMAGA MĄDROŚCI, intuicji.

Ze zwykłych, przeciętnych stron internetu można zbyt mało się dowiedzieć, chyba że co dla kiboli i jełopów. Tak jest, ale co szkodzi by umieć szukać i filtrować.

I tutaj warto podkreślić, że taki „Atorek” o tym doskonale wie – przy całym UFO 'izmie, a nawet przy innych monotonnych, a silnych owszem jego Atora wadach —

—po prostu, należy filtrować. Jest podział., CO dobrze, to dobrze a co źle to źle. I tyle. Albo umiesz, albo głupiś. Po prostu.

PRZYPOMNĘ też: replikacja to inne zjawisko niż podział komórkowy.

Patenty palantów.... . Macie biblioteki od czegoś, chamy. Come on....

Tuesday, December 19, 2023

HEREZJATA, TIMEWASTER, CZASU STRATA & ATRAPA – Rewizja poglądów o ks. Piotrze Natanku - oszukał wielu ludzi STRASZNYMI BZDURAMI

Odnosi się to szczególnie do tego postu - przytoczonego niżej:

By Cię Chronić
Przypominam, że ks. Natanek twierdził, że "wie od Pana Jezusa", że "szczepienia nie szkodzą zdrowym ludziom i on sam się zaszczepi jeśli to będzie niezbędne do wyjazdu zagranicznego" - tutaj nagranie Ks Piotr Natanek o obecnych szczepionkach z 08.04.2021

Dla normalnego człowieka powinno byc to przejrzyście jasne.

....Z kolei Agnieszka Jezierska pracowała w reklamie

Więc tym bardziej nie może uchodzić za osobę wiarygodną. Takich ludzi uczy się na szkołach zarządzania i marketingu, odpowiednich, szybko działających, sztuczek na ludzi. Tacy spece są poszukiwani w branży telewizyjnej, ale również do sprzedaży poszczególnych pierdółek jak kosmetyki, drogie samochody (Chociaż Jaguar jest ładny, chyba jako jeden ma charakter – pomijając celowość takiego sprzętu gdyż ludzie wszędzie widzą tylko szpan – narcyzm). Oszust przecież nie ma moralności, a SZATANDARDOWYM alibi dlań, bywa, właśnie – tłumaczenie się, że inaczej się nie da, życie tego wymaga – i tak dalej. Każdy „polski” powód jest „dobry”.

Sytuacja w Grzechynii - podwójne oszustwo obu „proroków”

Z tego w ogóle względu, jak wyżej!!! Znamienny i --**nielogiczny!!! ***, kompletny FAŁSZ powyższego stwierdzenia – który z kolei nałożony „SZATAŁ” się na obraz osobowości „pomocnicy” ks. Piotra Natanka.

 WSTYD PO PROSTU. HAŃBA.

Najgorszych emocji dodaje wycieczka ks. Piotra Natanka do Jerozolimy, wzięta czysto religijnie. „DuszPATOrzenie” słynnego (mimo że ... wsiowego – już to powinno budzić podejrzenia!) księdza – opiera się na niewystępowaniu konkordancyjnej Wiary, która by nie miała w sobie dodatków idolatrii. Ks. Natanek ma mniej więcej tka samo, jakby wierzył w bożka Enki (jak „bracia Słowianie”).

Myślenie x. Natanka jest biedaczne, prawie że z hebr.: OBED - czyli NIEWOLNIK.

Czarciej Asztarty (duplikowanej Maryi). FAŁSZYWKA, która równa się starożytnym bożkom żeńskim — tudzież nie może dać zbawienia, nigdy. Tak jak „święta Dygda”. DYKTA.... . Papież toaletowy. Opium dla tłumu.

x. Natanek raz mówił, że Bóg jest Żydem – a sam neczego, co konkretniejsze w klasycznym tekście Hebrajskim – nie przestrzega.

Inny arcyważny aspekt w sprawie to charakter księdza, występujący niezmiennie w agresywnej, płytkiej i nabuzowanej formie „kapłaństwa” – jako owoc bezwartościowych objawień prywatnych (nie żeby publiczne kościelne były lepsze - kontekstualizacja). Głupoty mu naciskała to powielił bzika razem z nią. Co więcej może – trudno ocenić, nie oglądam dawno go.

Miara takiej głupoty, przypomina Rosję

Chociaż Rosja ma pewnie swoje jakieś dobre wyjątki. Jednak poziom zduracenia jest tak charakterystyczny.

***************************** Dalej na WP*********************