NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label doktor. Show all posts
Showing posts with label doktor. Show all posts

Saturday, September 17, 2022

Płaczek Gadowski łańcuch spec„patriotów” „o/ojczyzny” pasjans ludzi wielka SPRZECZNOŚĆ



Coście na koszulce za napis wyryli? Właśnie dobrze że zajęła się tym polska prokuratura!!! KI TOV!!! KAMA TOV YIHYEH!!! Chcecie być bohaterami więc kurka jesteście!!!! Kompletne świnie mentalne i „moralne”!!!
https://www.youtube.com/watch?v=w5TynKgH9mQ

Prawnik Grzegorz Płaczek, #ustawka przy tajniaku zwanym Witold „Witek” Gadowski dokładnie – konie biegunowe (ALE nie przytaczam urywków bo SIĘ SZANUJĘ) POD LUPĘ. Kurka kochajcie się a potem pożerajcie jak chce też dr Wielomski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoła myślenia=obudźcie się!!! Macie ten cały wasz przeklęty H:TARAR antysystem! Zbieracze danych personalnych!!!! Jak wodziciel demokrata od „rzeczy publicznej” (śmiech nie szkodzi poważności!!! Miejcie się na baczności!!!! Wy głupole skończone naiwne nieroby umysłowe!) nielustrowany szerzej dotąd Eugeniusz Sendecki, szczegóły „Gienka” dawnego montera (nie mylić z „obrońcą”!!!!) Krzyża (zob. np. playlisty o kościele katolickim, z którego notabene wyszedłem) na PROWOKACJACH bo to wszystko dalekie od elementarnej, ogólnoludzkiej ogłady oraz w szczególności kamery, tj. dla alkoholików, — przez tego rzymokrzyżowca – bo katolicy są wszyscy w gruncie tacy sami, TO RZYMIANIE KULTURY CYWILIZACJI EUROPEJSKIEJ SPOWODOWALI !!!! UKRYŻOWANIE (TJ. PO H.: MASHIYAH MAVETH !!!!!!] CHRYSTUSA, NIE TYLKO KAJFASZ – szczegóły tego i innego „bractwa”, „rota endecy” itp. podane są u Jack Caleiba, niektóre on odblokowuje!!!! Wystrzegajcie się oszustów, fałszywych Żydów, krętaczy, zawoalowanych właśnie włazów, kołków, kabli, szatanów szarlatanów!!! Jeśli wam w ogóle przyszłość na Wisłą i Krakowem, wy kibole mentalni miła!! I wszystko jest praktycznie na Mforum, całe wasze UB, szperajcie, pokutujcie!!!
•Przychodzą do siebie nawzajem (prawnik Płaczek do dziennikarza [??] Gadowskiego, Olszański do dra Sommera, Robert Bąkiewicz do mediów, internetu podobnie ... może mniej bezpośrednio ale go tam pokazują ....)
Rozrachowanie co może znaczyć nazwa „w Realu24”: „w” , 6-ka w niektórych alfabetach ,
R24 /Marcin Rola,in./ ,
2+4=6  ,
R6 ? ROSH+«samech mem» »łeb bestii?? – Mamy po 2×6-kę +plus+ łeb (od bestii z morza, podobnej do pantery lub jakiejkolwiek – żeby uprościć) bo po hebrajsku R=RESH≈ROSH „głowa” np. RAB -≈ RABIN jest g ł o w ą ludu (niestety mamy też wielu fałszywych „podkopujących”, sługi nieużyteczne spasłe na podobnych sobie, co widać)
TAGI TEŻ WAM NAKREŚLAJĄ CO TO W OGÓLE JEST::
• #Karpacz #Forum #prawda #ujawnienie #wolność #ojczyzna  #demokracja #alko #miłość #gady #jaszczur #niepodległość #publicysta #wydawnictwo #oszustwo #kryminalnehistorie #koszulki #doktor #lekarz #narodowcy #polska #tenkraj #Żydzi #dmowskinazamek #bąkiewicz #maciak #nwo #2022 #morale #biuro #medianarodowe #wilki #watacha #projekty #prawnik #analiza #mafia 

Saturday, June 4, 2022

𝐴𝑅𝐾𝐴𝑁𝐴●𝐴𝑁𝐴𝐶𝐻𝑅𝑂𝑁𝐼𝑍𝑀𝑈: Karoń, Wielomski +masa pieniędzy—socjalizm „wiedzy”...




pro vita bona... bonobo...
●Szatan łaszący, radosne pienia i pieniądze wciąż płyną.... refren dla REFAIMÓW – analogia :: pieśń „Matka szafarka łask” ●Rozprowadzają stare dzieje, !!!! napuszczają tylko Polskę na Polskę............... i na wszystko..., sieją ONI kompletny defetyzm, postawę gorszą niż bierno-unikową (to nie tylko to że nie posiadają poczucia humoru, to grupa wpływu powiedziałbym od Rosji czy nawet z chińczykami kto wie czy się nie „ustawili”) ●Karoń udaje że wychowuje młodzież / lub/ dorosłych (andragogika) a jednak jego wygłaszane (lub też spisane z CAŁĄ pewnością) tezy są pozbawione duchowości ●śmiech traktuję jako praktyczno-teoretyczny początek dobra »»»»» Konkordancja Stronga nie jest trudna. Na Biblehub jest, w oprogramowaniu biblijnym. Jak nie powiedzieć :: że Karoń czy Wielomski jest 1 z 2 demonistą? Szajka i szczujnia, tylko w sobie zła dostrzec HAGOIM nie umie, na brak serca pieśń jego – „dumka”. Tak samo jak inni ichni po komunistycznemu „kuma” – nic nie rozumie. A na Żydów robią kalumnie. Tak zarabiają. ●oboje udają katolików (tzw. fałszywi Żydzi etc., lub inne miksy np. goci lub wandalowie) bo tylko nazwijmy 144 000 są «bardzo bardzo dobre» – TOV VA wypełnione bardzo CHOKHMAH). NIE POPIERAM książek typu „Poznaj Żyda” –– tylko chodzi o zróżnicowanie. Nie każdy jak Soros, czy Gates. jak to się mówiło w telewizji, warto mówić. Jak ludzie nie chcą dyskusji, to tworzy się rewolucja. ●Nawet słynna Justyna Socha była ..... też tak samo... podobna ●wespół z Michalkiewiczem ogłupiają pokolenie tzw. narodowców, chyba młodsze roczniki –¸– w szczególności #arkana #tenkraj #polska #media #alternatywa #antysystemowcy #sprzedawczyki #upadekpolski #konieckraju #kolonia #kapitalizm #wydarzenia #2022 #ustrój #demokracja #przegląd #wydawca #wydawnictwo #narodowcy #frontpolski #wojna #thinktank #fundacja #analiza #wiedzaspołeczna #instytut #komuna #wychowanie #agentura #powiązania #lustracja #literatura #biblioteczka #śledztwo #cośzniczego #nowyczłowiek #agenci #infiltracja #bezpieka #katolicyzm #knuria #dzicz #lobbing #TW #UB –––––––– ze Słownika języka polskiego PWN: pienie – pieśń, śpiew anachronizm. – to, co jest niezgodne z duchem czasu lub ze stanem wiedzy