NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label czasy ostateczne. Show all posts
Showing posts with label czasy ostateczne. Show all posts

Saturday, October 15, 2022

Wojna powolna שׁחל Przerażenie→wolne myślenie ALE: przywiązaniA emocji d...


GOJU TYLKO SIĘ NA BOISKU WOJNY BOISZ....
#ukraina #putin #wojna         Najlepszym zabezpieczeniem, i istotnym, istotowym wręcz – przed wojnami kinetycznymi, jądrowymi, kulturowymi, cywilnymi, a nawet prawnymi, rodowymi, rodzinnymi, EKONOMICZNYMI, i religijnymi – jest posiadanie normalnej więzi społecznej CZYLI MIANOWICIE - NIE POMYLIĆ Z MANOWCAMI–tego co jakimś promilu (może, jeszcze geograficznie nie liczyłem) świata występuje ALEŻ OWSZEM na porządku dziennym. NIE mam współczucia dla tak zwanych rodaków – raków. Pisałem o tym. Wy ledwo jesteście ludźmi KURKA OD «DE.» GORSI - bo nie macie ani muzyki, jakaś Kozidrak bez moralności, kopiowanie tandetnych i ruskich utworów, ilość i jakość NEG. powala ale po co mi wczuwanie się, empatia DO EMPTY – „Polak” ani serca, ani „pracy”, ani przyjaźni – niczego. PiS wam łamie serca – bo wy macie „serca” jak do .... sracza. Więc układ sił na froncie nie bywa w obrębie samego PL kraju inaczej. SKUPCIE SIĘ NA SOBIE, SOBIESKIE «BIESY». UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH BO ROZBIÓR POLSKI WAM UCZCZĄ (I BYŁ 1 FILM NA MOIM KANALE Z TYM – UWAŻNYM TRZA BYĆ — NAWET SZUKAĆ NIE UMIECIE).
•KOGNITYWISTYKA – INTERDYSCYPLINARNA NAUKA O UMYŚLE •CO I JAK – zostało przedstawione tu i w innych innych miejscach, filmach, w szczególności playlistach KURKA JAK PRZYSTAŁO NA MYŚLĄCEGO CZŁOWIEKA. •TO NIE PAPIEŻ JPII WYMYŚLIŁ NIE LĘKAJCIE SIĘ ALE TO RACZEJ WY ZMIENILIŚCIE PRZYWÓDCĘ, JESZCZE WYWYŻSZACIE LUDZKIEGO KATECHONA..... zmieniającego się wg prądu społecznego... •To raczej proste, kim jest ten antychryst. Macie go zaraz po wniebowstąpieniu Jezusa na skali (słuchajcie!!) osi czasu, odstąpiliście, zmieniliście (nie że kolonia... na sobie biesy się skupcie najpierw) Wiarę od razu jak tylko Chrystus odszedł ZA WASZĄ ZRESZTĄ WINĄ BO TEŻ NACJE BYŁY POMIESZANE GDYŻ ŻYDÓW KUSILIŚCIE TO PRZYSZŁA 3RD STRONA (GDZIE 2 się bije tam TRZECI korzysta) ( BEZ linku)

Friday, October 22, 2021

Wojna Goga i Magoga, apostoł Paweł w poronieniu, `Żydowski mesjasz, (…)proroctwach chrześcijańskich (…) jest Antychrystem`

 

(1.) https://wolnemedia.net/antychryst-jest-juz-w-izraelu/https://wolnemedia.net/antychryst-jest-juz-w-izraelu/

2. https://www.breakingisraelnews.com/145395/israels-top-rabbi-im-currently-in-discussions-with-the-messiah-himself/

3. https://yeranenyaakov.blogspot.com/2020/02/lots-of-interesting-geula-info-from-rav.html


Tylko u Pawełka Shaula apostoła? Jaka to jest baza fundamentalna, skoro sam przyznał że był oraz pozostał – płodem poronionym?

Czy Bóg mu to objawił, czy sam uniósł się pychą? Jaką to pychę zwykł ten autor wielu listów w Piśmie Nowego Testamentu posiadać?

Więc czemu go NIE filtrujecie, łapiecie wszystko co powiedział Rzymianin, obywatel Rzymu w Dziejach Apostolskich, jakby był samym Bogiem?

Jakby był nieomylny, w każdej niby (/rzekomo) sekundzie swych wypowiedzi natchniony??

A z hipokryzją narzekacie, żaląc się że katolicy są heretykami? I do Żydów się czepiając, i to najczęściej niesłusznie?


Dlaczego protestanci powtarzają te bzdury, niemal jednogłośnie z katolikami? Co to? Cudze krytykujecie, swego nie rozeznaliście.


Zapraszam heretyckich hejterów, tych czasem łapkujących w dół, do zastanowienia. Macie odwagę? Czy tylko destruktywne męczeństwo macie – te o którym mówił wasz Fabian?

Macie tylko emocje i jakieś impulsy robotyczne, — czy coś rozumu?

Jaka wasza wiara? Lepsza od Żydów? Czyżby? Szukacie, (p)różni adwentyści, pastorzy z kraju czy z Ameryki, a nawet w Izraelu się zalęgliście, z waszej zmiennokształtnej denominacji a tylko przysłowiowej wody na młyn – sensacji, prowokacji, strachu, własnej zasługi paradoksalnie, dziwacznego męczeństwa niefunkcjonalnego,

nie rozumiecie NAWET intencji, mowy Boga zawartej w Piśmie Świętym chcąc poprzez badanie Pisma (jeszcze w błędnych tłumaczeniach, dopasowanych do waszych fiksacji, np. KJV), a mając trudności zarazem z otwarciem serca, – zrozumieć Niezrozumiałego.

Czyli zanalizować NIEANALIZOWALNEGO.

Grzeszycie tak więc przeciwko Duchowi Świętemu, tak po pierwsze.

Tłumicie Łaskę prze z swój zacięty narcyzm, scjentyzm biblijny i ogólnożyciowy.



Bądźcie przeklęci protestanci!!!

W Imię RUACH HA KODESH!!!!!

Przez cały WASZ wielki ucisk!!!


Że Żyd coś powiedział? Tutaj KI TOV powiedział

„Rozpowszechnianie informacji o tym, że Mesjasz jest bliżej niż kiedykolwiek, jest kwestią życia i śmierci. Czy nie słyszeliście o Gogu i Magogu? Jest to to, co stanie się wkrótce. W tej chwili sytuacja jest bardziej wybuchowa, niż można to sobie wyobrazić”

A wy to co robicie na swoich zebraniach? O czym rozprawiacie na mównicach ewangelicznych??


Różne bzdety tam powiadacie, różne wymyślunki, niespójne wyssane z palca fikcje, łechczące wasze liczne zaburzenia nadwartościowe.

Posłuchajcie Żydów, krętacze pogańscy:

Cyt. „Mesjasz jest już tu”

Cyt. „– Klęski żywiołowe będą trwać na całym świecie, na tle których będzie szaleć koronawirus, z powodu którego najbardziej ucierpią niesprawiedliwi ludzie i narody.”

Cyt. „– Zbliża się jednak kolejna katastrofa, która powinna nastąpić w atmosferze.”

– dobrze Żydzi rozeznali. Wojna Goga i Magoga.

A wy to tylko potraficie podgrzewać te same wersety różnie przyprawione, gdyż zatraciliście już sensytywność, niezbędną wrażliwość na spotkanie Oblubieńca, a oliwa z wmieszaną domieszką nieprzyjaciela w waszej lampie się pali.

Skąd mam wiedzieć czy w ogóle się nawrócicie?? Jesteście wszyscy, owieczki i pastorzy denominacji, tych tak zwanych przeróżnych kościołów, tak zwanych na przykład wolnych chrześcijan, splugawieni do szczętu!!!

I jestem niemal przekonany, ze Bóg ma o was, hybrydyzowanych na tysiące denominacji, takie same zdanie!!!

Thursday, September 10, 2020

Bóg chrześcijański nie jest sztukmistrzem ewangelizacji

Wg mojego pojęcia to nie jest tak, jakby naiwnie wierzyć że był fragment niby optymistyczny n i b y bez pesymizmu „jak możecie znać Moje możliwe i Moje niemożliwe” z tej Jezierskiej.

Duch Święty jest ważniejszy od Słowa Bożego, przynajmniej w porządku inicjacyjnym w chrześcijaństwie.

(Jezierska - prorokini od ks. Piotra Natanka, mówiąca o WIELOLETNIM oczekiwaniu na odrodzenie kościoła.).

I DO TEGO RAZ BYŁA „ADNOTACJA” ŻE ks. Piotr mówił że Bóg mówi w języku zrozumiałym!!!!! Tu nie było literki „a” żeby dobrze zrozumieć!! Tym „gorzej” dla pochwyceniowych!!!

     A demoniści niech będą przeklęci!!

Gdyby tak jak obalałem było dosłownie to Bóg by cały świat od razu nawrócił. Gdy tak nie ma napisane w Apokalipsie św Jana, która przez to że nie można nic dodać ani ująć do niej ma większy status niż Ewangelie. Jest przecież też dosłowniejsza, mimo metafor jej język odbieram jako prostszy, bez jakiś większych niejednoznaczności.

Jest w tej księdze napisane że Bóg będzie pasł narody rózgą żelazną a nic nie pisze że Duch zstąpi na wszystko i będzie świetliście od razu natychmiast. Raczej może powinienem wstawić to w nawiasie klamrowym aby było spójniej i schludniej ale można się domyślić jak to jest strukturalnie.

-- wbrew temu co pisze w/w Agnieszka, że nie ma prośby którą by Duch Święty nie uczynił (tj. spełnił) od razu.

- Duch działa TYLKO OSOBIŚCIE tj. nie społecznie w ten sposób. Tylko dla osoby , nie dla grupy od razu, kompleksowo i na trwale.

Społecznie to tylko może ukarać lub obronić, odpowiednio w kolejności - wroga, chrześcijanina.

Co do grupy ścisłych chrześcijan to może, co oczywiste, ale przecież grupa chrześcijan ma ulec pochwyceniu w Niebo, jak wyraźnie przypominam.


Słowo Boże zawsze trzeba rozważać w kontekście (niestety). Gdzie indziej w cyklu objawień pisze właśnie w kontekstualizacji między rozdziałami (poszczególnymi spotkaniami Agnieszki z Bogiem), że jedynymi rzeczami potrzebnymi na świecie jest choroba, ból i cierpienie. Czyli tyczy się to egzopersonalności procesu ewangelizowania.


Morał: Bóg pomoże tylko tobie do pełna a inni ludzie niech cię nie obchodzą w procesie ewangelizacyjnym, tylko powierzchownie!!!! Otrzymają odpryski nawrócenia, bo przez ból nawrócą się powoli a tobie nic do tego bo NIKT tego nie przyspieszy. Tylko trochę zostanie to skrócone bo Bóg Jest Żydem, sam Jego Syn powiedział że Zbawienie pochodzi od Żydów.


I nawet „cepek” że Bóg „Bogiem hojnym niewyliczonym” (żydowaty tekst!!) nie potrafi tego zmienić. CP głosił głęboką metaforę a nic prostego co by było do natychmiastowego kompleksowego użycia, może za wyjątkiem wklęsłej Ziemi ale poprzez ten Niebocentryzm poznajemy Boga Ojca zasadniczo a nie Ducha Świętego.

Nie mamy takich zasobów zresztą by powioedzieć jakoby Duch sprawniew ateistów nawracał. To On daje zrozumienie Siebie, my nie mamy prawa do wnioskowania, JEDNAK nakazane jest że mamy być sprytni, kierować się mądrością CZYSTOŚCI. Zatem bardziej wypatrywać pochwycenia od Jezusa niż nieczystego ekumenizmu. Było mniej więcej tak objawione: Wy wypatrujecie kataklizmów [a nie: ateistów] bardziej niż Mnie, żmije nieczyste! Ta bliska parafraza z Jezierskiej (gdyż książki były podzielone przez dra Natanka na działy tematyczne oraz numery) powoduje, że Bóg mówił o kataklizmach że mogą być może być zniesione ale NIE ŻE ATEIŚCI BĘDĄ ZNIESIENI SPRAWNIE (zniesieni - że [niby] nawróceni). Oni będą wymagać stopniowania i hybrydyzacji, miliony owszem się nawrócą wg Amigtywind ale z tego by wynikało że nie miliardy (ile ten zły świat ma ludzi....).


Tak czy owak zawsze jest selektywność, ograniczenie w procesie opbjawiania BOga ludziom obecnym czasie.


A że noszą szmaty na gębie to najprostszy przykład na to, co jest dla Boga niemożliwe na pewno. Skoro Duch rady mi nie powiedział że ich nawróci szybko to znaczy że ich byle jak nawróci, i tyle. „Cepek”, namaszczony, Maria Michalina, Grzegorz Wróblewski, Anna od Jezusa, Ewa Rycielska tzw. boża owieczka i  s p ó ł k a (por. - WN) nie pomogą. Po to właśnie jest do cholery pochwycenie wiernych. Ani że Żydzi się pokłonią. Bóg Jest Bogiem sprytnym, inteligentym jak zawsze na kartach starego a nawet Nowego Testamentu i objawień aktualnych AmightyWind. On wymaga posiadania daru rozumu, nie akceptuje letniej wypośrodkowanej wiary. Takich wg Ap zwymiotowuje ze Swych Ust.


I jeszcze jedno, cwaniaki katolickie. Wiem dobrze o tym że Bóg Ojciec Jest w porządku Władzy większy od Ducha Świętego ale kontekstualnie nie ma tu żadnych konkretnych implikacji, wielkouciskowcy. Dlatego uważam jak w tytule.



Użyte skróty:

WN - Wielka Nierządnica (jadąca na bestii jakbyście modernokatolicy, których kocham jedynie czynem a nie uczuciem, nie pamiętali).

Ap - księga apokalipsy św Jana apostoła, inaczej Objawienie Jana, Revelation

Cepek - prorok z CyprianPolakWiara.

Monday, June 15, 2020

Walka z neokatolicyzmem

Ewa Lipka na youtube
Z dwoma odbiorcami w sumie telefonowała: najpierw z kobietą potem z mężczyzną.
02:12 tak ale teraz ... nie można wychodzić wie pani nie można tego(...) nie jeździmy aż się skończy
03:19 Komunia to nie jest czasem rozmowa dialog, po prostu
"żywy Bóg w nas" vs "nie w nas"
"nie mam czasu na rozmowę"
06:01 proszę panią, jakby pani chciała tak superdokładnie to proszę wejść(...) już kazania mi się znudziły
06:54 "ale już była Intronizacja z tego co wiem" vs "a była tam, była"
"orędzia Rozalii Celakówny gdzie tam precyzyjnie jest napisane"
07:30 "'Intronizacja' to znaczy 'wyniesienie' to Jezus albo jest Królem albo nie jest Królem. Jak dla mnie to Jezus jest Królem, więc ja nie muszę intronizować e, nie muszę oczekiwać na Intronizację"
07:50 "trzeba złożyć takie  przyrzeczenie Panu Jezusowi że On jest Królem a przede wszystkim my mamy się nawrócić. Stąd wiadomo że Jezus Chrystus jest Królem tylko my mamy się nawrócić"
08:13 "jestem protestantką"
08:31 "czy jeszcze potrzebuje jakiejś ludzkiej intronizacji. Ja pewnej kwestii nie rozumiem" ... "ale ja protestuję przeciwko wszystkiemu(...) ja jestem inna protestantka"
09:00 "jak(...) no to yy protestuje pani przeciw Bogu, no [ciche] yyym. Nasza wiara chrześcijańska polega na wierz... na uwierzeniu"
09:12 "ja nie pr... ja nie protestuję przeciwko Bogu. Ja wierzę w Boga i w Jezusa wierzę ale ja protestuję przeciwko ciemnocie luudzkiej. Yy także ...st"
"wszystko jest (...) na pieniadzach"
"oddaj cesarzowi co jest cesarskie. Więc tak się zastanawiam że ogrom ludzi wierzących chociażby są nieuczciwi w finanjerze"
10:05 "że moje życie to trwa do pewnego momentu na Ziemii i jak yy(...)"
11:03 "uczciwi ludzie nie muszą się bać"
11:37 "no pani chyba żartuje"
11:48 "ja pracowałem w dozorze"
12:10 "dowodzenia ludźmi"
12:18 "nie nie proszę panią. Yy dozór wyższy"
17:07 "ale wy nie nauczacie tak jak Biblia mówi"
17:40 [o ŚJ:] "ja się smieję jeżeli chodzi o"
18:41 "to niech mi pani pokaże takiego człowieka który o któremu nie chodzi o pieniądze"
21:20 "protestanci którzy odrzucają prawa Boże bo to jest odrzucanie"
21:50 "Jezus powiedział żeby nie przysięgać a pierwsza przysięga jest to małżeńska"
22:42 "więc to są moje przemyślenia, że zrozumiałam, że ee tam gdzie nie ma przysięgi nie ma też cudzołóstwa, także proszę pana, cudzołóstwo jest wymyślonepoprzez małżeństwo. Małżeństwo jest to największa zbrodnia przeciw ludzkości"
ale pana numer telefonu jest opublikowany czyli jest pan osobą publiczną, nie jest pan osobą prywatną ponieważ pan opublikował swój numer telefonu, więc mam prawo opublikować taką rozmowę. Wstydzi się pan takiej rozmowy" -- "na pewno nie".
23:37 "w ogóle nie chcę z panią już rozmawiać"

Saturday, November 23, 2019

Zmartwychwstanie przed Paruzją

Zmartwychwstanie przed Paruzją uważam że będzie tylko fizyczno-symboliczne (już tłumaczę) a nie egzystencjalistyczne pod firmamentem.

Przekształcone ciało nie jest po to by pławić się w luksusie roślinek i zwierzątek. Biologizm będzie na tyle aby było czysto (bez ubikacji), nie będzie trzeba oddychać. Naturalizm tylko na tyle aby poznać więcej Chwały, pośrednio ze stworzenia wielkość Stwórcy. Rodzinność, "przyjaźń" nie wierzę że będzie polegać na uczuciach w przypadku aspergerów. Kosmos (co równa się (!) wklęsła Ziemia) taki sam, z tym że Pałac pewnie na wierzchu bo nowy Syjon (nie wiem co to znaczy dokładnie Syjon) nie potrzebuje światła słońca.

Kosmos jest już właściwy i po co ma być lepszy za w/w wyjątkiem?
Drzewa Edenu-tzw. łączniki potrzebne by były do ucieczki z Dolnego Odnowionego Jeruzalem do Górnego Jeruzalem. Albo choć znajomość polaryzacji sił eteru w Duchu Św.