NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label media. Show all posts
Showing posts with label media. Show all posts

Tuesday, July 22, 2025

YouTube to syf!! **Znikające** wideo Woźniaka – USA kręcą z PRZEŁĄCZANIEM (i/lub wyłączaniem) wyświetlania niektórych filmów pod YouTube! |(źródło: m. in. #ator)

Po to, żebyście byli karmieni tylko syfem!! Patrzcie co za gnojki z YouTube!! Było jedno wideo o tym, jak PL publicyści coś zmienili i prawdę napisali... odświeżyłem i nie mam... tylko ten Onet

Już sam algorytm wyszukiwania jest abuzywny informacyjnie, nietransparentny (Unia KURKA!!! Oszukuje was że mieli wyłuszczyć przed wami KURKA niby algorytmy wyświetlania!)

 SRC.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/stany-zjednoczone-amoku-oto-siedem-najwiekszych-chorob-ktore-trawia-usa/nlne09t

!!!!!   https://www.youtube.com/c/KrzysztofAtorWo%C5%BAniak/shorts

Sunday, January 12, 2025

Organizacja playlist na kanale YouTube, info bieżące: aż z kilkanaście ich jest, bo trzeba pozbywać się ruskiego chaosu. Czy Marta Czech zna się faktualnie na chemii??

Ostatnia bardziej u (często starszego „wieczkiem” wieku -»» UMYSŁEM) plebsu popularna – jednak ten Maciak...

Troszeczkę może przejrzewają.... NIGDY GOTOWI, ZAWSZE COŚ IM NIEDOSTAJE.

Zasrane polactwo, umie nawet czytać ale już nie segregować w serwis informacje.

W pieprzonym katolickim szale, szakale, często do TV szkła dorwani, pijani... jak Telewizja Republika, mimo iż częściowo prawda.

Jaka tam telewizja, jakiś notepad internetowy, bez searchu, mimo że czasem z researchem (a to 2 różne pojęcia). Tarczyński turecki (sub/lexems analysis), jak też w Polskę te „nowe” info wwierci?? 2 srok za ogon się nie trzyma, mimo pewnych chęci.

Właśnie jak „L”ewica, mirroring behaviouru, tak ze wszystkim. Chiralność, kurka, skrętność...

Tak dla waszej informacji, naprawdę Czechowa to... chemik???

..... wiadomo, z katolicyzmem to na pewno oszukuje was konfa. I zasoby naturalne, jak można!!!!!!!

A wróciwszy do ogółu Konfy...

Niektórzy widzą tylko ten trolling... , tam, ten aktywny, z Onet.... No jakby nie było trollingu, no to byłaby idolatria. A tak to „rozbitka” info trafia bez aspektu „relacyjnego” i dlatego ma właśnie szansę trafić.... inaczej byłby tylko ten katolicyzm, a tak to (pewnie, jeśli dobrze rozumiem) Konfa ma szansę operować na „assemblerze” waszego myślenia.

Nie da się być tak konfatybilnym, podobnie jak do rus.-red. Maciaka, browar Jakubiaka.

Przesada takich kanałów tkwi, być może PRZEDE WSZYSTKIM, w rozwlekłości informacji. Nie ich ilości, tylko raczej – czasie, prolongacji.

A alkoholizm mimo „L”ewicy trzeba tępić, jako zwykłe zgorszenie. „Alko” jest przejawem słabości, słabej DUCHOWOŚCI.

Thursday, February 8, 2024

Kapitał Fiducjarny Amerykański Na Usługach Waszego Ulubieńca Atora: Straszy UFO i ZARABIA na głupcach

Wielki Fuj!

Notabene: kanał «Mao powiedziane» też pierniczy o Chinach, większość tak owak kłamliwego przekazu tam to przekaz niewerbalny tj. emocjonalny – metoda Ator 'a to natomiast.... zaspanie, męczenie, przeciąganie, wielosłowie****ALE (ZAWSZE) WSZECHSTRACH****. I na tym polega cała tajemnica popularności memów Atora. Zaczął strachem, szlifuje strach, Powiela, jak inni patostreamerzy a raczej - PATOPOWIELACZE- wzorce nędzy, smętku, porażki, wręcz uniku jak się patrzy.

Agenda pogoni za pieniądzem, moralnej klęski

— on myśli lepszy od Davos, WEF itp................

Thursday, May 12, 2022

Wady Uszi ‘ego 2 „(...)nie b/p wojny totalnej(...)” v/cyfrowa waluta -limit ważności Blockchain `bieda`

Link z momentem czasowym niżej


#Rosja #Ruś •Do czego w tym miejscu kabalizuję/b. potocznie mówiąc „piję”???? T(z)w. popularny operator kształtowania wpływu na kan. „Uszi” – ... z zawartością nawiasu, czy bez zawartości ... „nawisu” w nawiAsie? [bo // a raczej : populistyczny niby z wiankiem słowiańskim –– towarzysz matkirasji...] »»»»»»» co ma za uszami (2) ( poczytaj też tagi np. #UstawaSankcyjna #Derusinizacja ) b/p = „nie bez”, warchoły (bo) nie zmieściło się limit 100 znaków. Użyty skrót „v” to jest – „vide”, „versus” – natomiast koniunkcję hebrajską zawsze ozn. „VA” czyli razem wspólnie ze samogłoską, HAGOIM. »»»»»» typologii pełnej lojalki do asztarty jak się słyszy (aka zwanej inaczej maryją). Uszi jako tzw. przykład ––– #agent kapituły kapitału psychodynamicznego , (co mam na myśli? bo por. wcześniejsze inne video!) Zalękniają się wzajemnie by na sobie zarabiać – SĄ TO agenci, manipulatorzy, jak mawia Maciej Maciak z Musisz to wiedzieć! – zwykli, zwyczajni GŁUPCY , –Uszi miesza główny temat z pobocznymi – i wiele innych niedobrych rzeczy wyprawia, #Annunaki #UFO matnia #Obcy #AtakKlonów #PlanetaMałp , —Link do źródła po reszcie tagów, —Retuszowany („metody numeryczne” nawet koszerny, choć tu podobny do Andrzeja Cyrikasa (oceniam połowicznego), #RuskaOnuca #asherbapolin #koszerność #aktywista #dziennikarz #Vloger #SystemPunktacjiObywateli #Anu #Annunaki #Enki #Ukraina #Kanał #Youtube #Krytyka #HAGOIM #RynekKryptowalut #BitCoin #pieniądze #NBP #Polska #mem #politicalmeme #dezubekizacja #rysunek #Linux #retusz #marża #złotówka #wartość #koszeryzacja #thinktank #organizacja #wojna #przywary #Asztarta #Maryja #Objawienie #Maryjka #PaniJasnogórska #wady #grzechy #Shalom #NWO #NowyPorządekŚwiata #CyfrowaWaluta #Zsyp LNK-SRC https://youtu.be/jPwJ4vhc6m4?t=1021 
!!! שׁלום

Sunday, November 14, 2021

Czy Żyd stosuje odpowiedź, do „wątpliwości” rozmówcy?? Monopol MN „myśli...


W Mediach Narodowych ktoś powiedział, czy raczej napisał – że Żyd dostosowuje swoją argumentację do wątpliwości rozmówcy. Dlaczego, czy tak ogółem jest?? I takiego pachołka,  ruskiego, rosyjskiego (a raczej ukraińskiego) chyba za Żyda uważają..., wyszukują Żydów. Bardzo pokręcone w tych polskich serwisach informacyjnych, u katolików – mniejszego Rydzyka. https://medianarodowe.com/2021/06/29/bodakowski-zwolennik-aborcji-targowicy-i-sierowa-kim-jest-aleksander-jablonowski-analiza/

Saturday, February 29, 2020

Odpowiedź piszącego na zamieszanie obecne w telewizji wRealu24

Nie mylcie rozumu z pedagogiką.
Kodeksy katolików również są pewnym racjonalizmem.

Księży polskich, zwł. episkopatu też się proszę przyczepcie że grzeszą przeciw Duchowi Świętemu.

Człowiek nie tylko posiada wiedzę ale także co najważniejsze intuicję.

Nie popieram Einsteina.
Kopernik się mylił jeszcze bardziej bo można sfotografować nad jeziorem że ziemia jest wklęsła, nie jest ani trochę dla mądrych ludzi naukowy. Do społecznego sprawdzenia. Zapoznajcie się.

Zamiast kwantechizmu poczytać trzeba o Niebocentryzmie (po polsku). Na youtubie.

Prawda to Duch Święty. Tylko tacy Piłaci jak panowie tego nie wiedzą.

W jaki sposób niby Konfederacja jest podzielona na różne niespójne programy/bezprogramy? Idąc za tokiem myslenia w video to trzeba by uznać że święty apostoł Jan był podzielony względem świetej duchowości apostoła Pawła. A święty Piotr według ducha wywodów wRealu24 był obcy, odmienny, niepasujący, nieskładny względem

Wypatrujecie bardziej zła niż Królowania Chrystusa.
Prześwietlenie Sumień z Maryjnych objawień Garabandal się zbliża.

Kultura europejska bez Zesłania Ducha Świętego? Czego wy chcecie? To wytłumaczcie trudno-bierzmowanym jak się dłużej nie uzwierzęcać w rodzinach (seks), polityce (łapanki na tzw. marszach niepodległości.

Co to znaczy skomplikowane? A Duch Pański też jest dla was, niby katolików, skomplikowany?
Po co tak filozofować bez przygotowania duchowego? Taka metodologia nie pomoże lecz duchowość.
Gdzie Jest Duch Pański, tam wolność od niego płynąca i już.

'Nauka krytyczna' - czyli ma się wierzyć bezkrytycznie w dobro polskiego społeczeństwa niby? W dobro katolików którzy nadal przemoc alkoholową stosują wobec żony? W dobro ochrzczonych chuliganów i piwomanów? Gdy ludzie kłamią wg psychologii kilkaset razy na dzień?

Jaki kult nauki jak Korwin-Mikke posiada widoczy Owoc Ducha Pokoju. "Król jest nagi".

A życie społeczne uduchowionych nie koncentruje się wokół przedłużania grzesznego status qou. Fides et ratio.

Pozamerytoryczne życie jest niegodne chrześcijanina po Janie Pawle II. Słowa ludzkie to ma być logos - logika.

Czynnik moralny jest warunkowany Duchem a nie w gruncie rzeczy przede wszystkim decyje. To Szechina ma być wyższym Czynnikiem a nie pozabiblijna kultura.

Nauka <najnowsza> mówi że Bóg Jest w środku Ziemii. Kanał państwa Szczytyńskich. I co powiecie? Korwin raz pisał o Niebocentryzmie.

Przecież chyba platforma obywatelska to ateiści.

Metafizyka to ma być mistyka a nie Zabobony humanistów, także katolickich (neokatolickich). Czemu istnieje w Apokalipsie Jana wielka nierządnica.

Wiedzę pewną daje dobra nauka a niepewną zła nauka...

Nieprawda z tą skrajnością bo logika nie wyklucza Boga. Teoria względności jest niczym razem z kwantów w porównaniu do modelu Mariusza Szczytyńskiego i Krzysztofa Michałowskiego.

Jaka materia? Tylko materią zajmują się materialiści.

Co jest metafizyką a co nie jest?

Nie chcecie intronizować Pana Jezusa wg Rozalii Celakówny, spece od fałszywego miłosierdzia to musi być ucisk, nawet krwawy.

Wiara opiera się na niezweryfikowanym misterium.

Rozdzierajcie szaty:
Trójca Święta to Duch Święty złożony z Dwóch Pozostałych Osób.