NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label NOL. Show all posts
Showing posts with label NOL. Show all posts

Wednesday, September 21, 2022

CHEOPS Antrovis, NTV mafia i matnia —Zagórski (nieokreślone energie, kry...



(dodatkowe linijki pod Yt. embed object są TU żeby ujarzmić pluskwę ang. bug IT od serwisu Bloggera - nie chce mi się patrzeć czy to naprawili bom za b. zdegustowany ponad miarę tą „ezoteryką” od Zagórskiego i „rzeszy” innych tak naprawdę rusków – łachmyty...)

Ja też mogę takie wymyślić ale mam honor i Wiarę

„Bractwo słowiańskie ze studia Sobótki tu Janusz Zagórski my Żałujemy b. Żulikowskiego my wam dostarczymy NOWE informacje na BIEŻĄCO co się dzieje w kwestii pieniądza elektronicznego – istota nam powiedziała że będzie trudno ale musimy podnosić kundalini naszej mocy...”

Polska „murem” za wolnomularstwem, masoństwem

–Bo to nowe „dzieci kwiaty” - ta SEKTA (DANGEROUS SECT STILL ACTIVE IN POLAND TERRITORY BUT UNDER ANOTHER, CHANGING NAMES)- czy wolnomularze? Materiał opatrzony aż 7+ linkami źródłowymi !!!! CO SIĘ WYDARZYŁO NA ICH SOBÓTCE CZY ŚLĘŻY - DOŚĆ STRASZNE!!! COŚ TAKIEGO POWINNO WAS UŚWIADOMIĆ ALE ŻE NIBY WAS ONI POINFORMUJĄ (NESARA ITP.) I UFORMUJĄ... - przecież swoi znają swoich - linki o wydarzeniu oraz zdanie różnych zajmujących się tematem – bo dla porównania cóż wam przemówi niż SAMI WASI LUDZIE!!??? na dowód jak „wiel[k]oformatowy” „słynny” sekciarz, mianowicie Janusz Zagórski ten znany ze studia Sobótki / spotkań u „świętego” masywu Ślęży (pewnie polsko-zagraniczny, jak inni specpatrioci – to pojęcie oznacza też Gadowskiego czy Płaczka) niektórych z was zanieczyszcza jakimiś bytami, manowcami, nieustającym wróżeniem z demonów, strachem przed antychrystem (!!!) jak sam nie zna się na religii (bo za głupi a chce przewodzić bydłem też chyba jeśli pamiętam kręci o jakich platformach internetowych, może ta GESARA bo oni tak często ... b. lubią RÓŻNE SKRAJNE – zwłaszcza paniczne i „zalękniatorskie” FARMAZONY), obecnością „energetyczną”, efemeryczną „aurą” marnych istot świetlistych (BO TYLKO TAKIE ZNA – A ONI JEGO – UFO IM „UFA”), złych duchów świetlanych !!!!!! Wasza głupota nie tylko polega na epoce kamienia łupanego w energetyce paliwowej – bo to za waszą zgodą węgiel jako błoto (zob. materiały u Jack Caleib) – blackoucie elektrowni (pewnie notabene selektywnym ale wam tak nie ułatwiam...), wydarzeniu w Odrze, czy agresywnych manifestacjach jakie z natury (ruskiej, bo uważam tak geograficznie że stanowicie mieszańce z tych krain, tyle że pewnie jakiś inny „Gall Anonim” zapodział ZE WSTYDU teksty) preferujecie (zwł. przywódca marszu warszawskiego Robert Bąkiewicz) - bo to jest tylko część odbicia sylwetki tak zwanego polaka-aktywisty „o/ojczyzny” przed tzw. „wrogami” - czyli WAMI. Samiście gorsi nawet często niż kacapy, te tak zajadle przez was krytykowane volksdeutsche, a zwłaszcza „czosnki”!! Tyle lat (bo obojętnie nawet, który przedział historii weźmiecie!!!) a nic się nie nauczyliście że to wasze własne POTĘPIENIE (nie ważne czy religijne czy psychologiczne - to wszystko to samo patałachy) – wywołuje różne zajazdy, wojny, rozbiory, podziały – także tym swym śmierdzącym charakterem wywołujecie, czy przyciągacie różne najdziksze spirytyzmy – choć te specjalizujące się raczej w urokach (wychwalaniu demona pod niebiosa, a wy samiście tzw. staropolskie biesy !!! Stąd pochodzi nazwa biesiada - uczla, chlejsko – #alko to WASZE NIE MOJE zainteresowanie) i bierności – niż afrykańskie makumby bo inaczej co prawda reagujecie na „wahadełko” i „ezoterykę” ALE TO JEST WŁAŚNIE NA WAS metoda gdyż na tyle różnicie się od cywilizowanego świata że „otwartego” okultyzmu czarnej magii wam nie dają, bo byście się kurka kapnęli no nie?

„RETROSPEKCJA” lat 2010' - LINKSET
1. https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/10/24/powstrzymac-projekt-cheops-–-prawda-o-rytualach-11-11-2011-przy-piramidzie/ 2. http://monitorpolskislowian.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=1049658 3. • https://ezoteryka77.wordpress.com/tag/sekta/ https://ezoteryka77.wordpress.com/tag/antrovis/ 4. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,20146188,przekonywali-ze-spotkali-kosmitow-i-odleca-w-kosmos-sekta.html 5. https://inicjacja.wordpress.com/2012/02/02/imperia-duszy-falszywi-mistrzowie-duchowe-falszerstwa/ 6. https://www.facebook.com/wpaieuwr/posts/kościół-zjednoczenia-antrovis-satanizm-okc-dziedzina-jasnej-światłości-to-zaledw/2333515020013023/ 7. https://slowianskamoc.blogspot.com/2020/01/nasza-sleza-sprofanowana-sleza.html + http://seczytam.blogspot.com/2018/12/turbolechickie-zidiocenie-czyli-dojenie.html #kryminalnehistorie #rytuały #magiczne #duchy #spodek #NOL # #starsipanowie #sekta #annunaki #analiza #narodowcy #zjawa #ufc #magia #przywództwo #spotkanie #sekta #brykacze #trudne #studio #sobótka #analiza #przebudzenie #lęk #polska #szury #płaskoziemcy #foliarze #oszustwo #cheops #projekt #piramida #tenkraj #afera