Debilateralne bzdety Wojciecha „uciecha” Cejrowskiego - tytuły jego, pieprzą same za siebie już CZĘSTO. Gog--omódlców rozum krótki – co do U.S. to przynajmniej różnica dla U.S. niepomierna:
Tylko ta Polska „rozumy” tak PRZEKLĘTE - tzw. DiP 'a blada -- lub jakiś może Biełsat↓↓↓↓
Dlatego inni dziennikarze są lepsi. W życiu to nie ważne chęci...
Wstyd jak wieloletni dziennikarz, czy tam satyryk nie umie wypracować dobrego tytułu... . Tacy narze--KACZE.
Zwycięstwo Trumpa jest owszem DOBRE – ale wy to już raczej, inaczej. O czym teraz będziecie pisać, w takim razie??
