NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label dekalog. Show all posts
Showing posts with label dekalog. Show all posts

Friday, January 3, 2025

Dominik Tarczyński narzeka na dyktaturę w Polsce, a sam propaguje antyzdrowotny katolicyzm ŹLE wpływający na mechanizmy konwersji psychosomatycznej, traum.

Polacy mogą być dumni? Jak katolicyzm zalęknia, zasmuca – PARTACTWO umysłowe. Mówi jedno, robi drugie.

Spowiadają się ultracyklicznie – I Z TEGO KURKA NIC.
Nadal tacy ludzie strachają się „moralnie”, pełni poczucia winy i nawet z pewnością, wstydu.

Jaka duma narodowa, jak wywiad grzechowy nie znajduje skutku utrwalenia rozgrzeszenia??!!!

W ogóle to najgorsze w tym jest chyba to, że nie używa się pojęć konkretnych. Tak was uwarunkowała religia, oparta na ludowej nieświadomości, zarówno subliminalnej (podświadomej), jak i kodyfikowanej (interpretacje dekalogu, „wytyczne” czarnych księży niby unijne...).

Nieustające cierpienie, nieustająca KLĘSKA

I derywaty wkurwu, li tylko tego, tak widoczne po treści „rozlicznych wyświetleń”, jakieś 30 może tys., może nawet 100, 200K – I CO? MOŻE LEPIEJ? NIE, GORZEJ. Przy widmo-sakramentologii... .

Taka religia katolicka to nie żadna zmiana, żadne wartości niematerialno-prawne. Przeciwnie, jest ona szkodliwa dla rozwoju, także gospodarczego Polski.

I dlatego Polacy kręcą się na dializach, chirurgiach, dietetykach. „Słowianie” mają tylko słowa, pysk. Oni nawet nie potrafią rozróżnić definicji projektującej od sprawozdawczej.

„Pokrewnymi” wartościami kościoła katolickiego jest kibolstwo (pseudokibice), niepokoje społeczne, grandy PiS z f-szu sprawiedliwości.

Byliby mądrzy toby się czepiali glifosatu, Boaver w miejsce tych swoich pyskatych bzdur.