Śmiech | SAMEACH
WY NIGDY nie będziecie np. śpiewać jak Amerykanie albo Żydzi. Mimo (tj. niestabilnej) gracji, mimo emigracji. Głupi bo grzech (potępienie, w tym kontekście, to nienawiść do siebie) niekrótki. To się w Polsce dzieje, że z kultury są barbarzyńskie dusze, takie mamy wszędzie buce do wykopania np. butem. Tylko Żydzi, jako mający poczucie np. wartości w szczególności – bywają inni. Bo się wydaje WAM pospolitym sprzedawczykom i cwaniakom, że ustrój życia zależy od stroju - i grymasu. Patałachu, ty wiesz w jakim przeważnie ty polaku, lachu bywasz nastroju. I komu też lachy, polachy PL robią „laskę”. To nie było ukryte że Ameryce. Lud nie firmamentu, się nie rozstroili no bo NIE NIEBO – jak zawsze tacy sami (za wyjątkiem może np. prawicy sceny politycznej typowej dla ŻYDA – KI TOV Trumpa) byli. Życiodajne się wydaje, zakało tobie zawsze się li tylko ...... potyka, nie styka, i wydaje w twym umysłu nie asenizowanym śnie - bo 1 szambie. Nie Elvis - e... lewus jesteś. Niby podobnie, jednak jak Mesjanistyczny do Żyda (i Życia) Ortodoksji.