NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label rezon. Show all posts
Showing posts with label rezon. Show all posts

Monday, September 5, 2022

Biorące PL Wydarzenia: głupi z potępienia (większość, a reszta też ciężk...


Śmiech | SAMEACH

WY NIGDY nie będziecie np. śpiewać jak Amerykanie albo Żydzi. Mimo (tj. niestabilnej) gracji, mimo emigracji. Głupi bo grzech (potępienie, w tym kontekście, to nienawiść do siebie) niekrótki. To się w Polsce dzieje, że z kultury są barbarzyńskie dusze, takie mamy wszędzie buce do wykopania np. butem. Tylko Żydzi, jako mający poczucie np. wartości w szczególności – bywają inni. Bo się wydaje WAM pospolitym sprzedawczykom i cwaniakom, że ustrój życia zależy od stroju - i grymasu. Patałachu, ty wiesz w jakim przeważnie ty polaku, lachu bywasz nastroju. I komu też lachy, polachy PL robią „laskę”. To nie było ukryte że Ameryce. Lud nie firmamentu, się nie rozstroili no bo NIE NIEBO – jak zawsze tacy sami (za wyjątkiem może np. prawicy sceny politycznej typowej dla ŻYDA – KI TOV Trumpa) byli. Życiodajne się wydaje, zakało tobie zawsze się li tylko ...... potyka, nie styka, i wydaje w twym umysłu nie asenizowanym śnie - bo 1 szambie. Nie Elvis - e... lewus jesteś. Niby podobnie, jednak jak Mesjanistyczny do Żyda (i Życia) Ortodoksji.