Deskrypcja:
Egzemplarz BŁĘDNEGO podejścia do Pałacu Niebocentrycznego (NC), kolejny ewidentny. Egzemplarz = po prostu klon z machiny. Cholera NC nie polega na przeczesywaniu wszelkiego zła, żeby na nie się uodpornić czy coś w tym stylu, przerobić jak to chyba Wioletta Szczytyńska mówiła. Niczym się nie różnicie moim koszernym zdaniem niż Andy Choiński i jego /u niego?/ dyktowania w niejakim duchu. Przepływy wspólnego serca zbiorczej duszy, istot-iskier, jaźni aurycznej, światła „bezcielesnego” / innego = wyprowadzone w pole = wieczne, eonowe GOJE, te one. A egzemplifikacje są nowe. I ty taki błądzący śmiesz przy takim stanie wnętrza mówić o Tronie Bożym? Skąd się ichniejszy urwałeś, kolejny? Jesteś ambiwalentny wewnętrznie. •a jaką wiedzę ma, ale UMIEJĘTNOŚCI LASHON HAKKODESH brak. Dlatego odkryłem, a raczej podkreśliłem i uściśliłem, że ogólnie i szczególnie kanał tzw. "RESET" – który poprzez to video obecnie krytykuję – to, nawet nie wiem jak to określić – grubiański narcyzm, w takiej formie: Hybrydy buntują się przecież właśnie poprzez podróbki, robienie klonów. Sami macie klony w sobie. •goju hipokrytyczny, arabie, nie łamię mycwy o obrazach, gdyż zajmuję się tematem w stopniu praktycznie naukowym! •Czysta głupota (tj. na tamtym "RESET" @ Yt. kanale), że niby Pole / Wibracja / Pałac / Bóg / Atta / Ojciec / Kielich / Torus / Święty Graal nie jest ani kobietą, ani mężczyzną. Sprzeczne z Judaizmem, z Pismem Świętym. •GOJU SPRZECZNE Z MOIM WŁASNYM DOŚWIADCZENIEM DUCHOWYM!!!!!!!!!! I mojej mamy, dziwaku, jakby tego było mało. •Zjawisko z kolei U CIEBIE – jest znane w psychologii jako projekcja. •Dlatego też przytoczony (odnośnik poniżej) – ale takich bzdur też nie wstawiam, szkoda czasu – nie scierpia VA nie lubi Judaizmu. NESARA i GESARA nie zbawią, ponieważ nie macie fundamentu. Geografia zawiłej historii was nie zbawi. •Nie sprzeciwiam się DOBRZE pojętemu Niebocentryzmowi, a jednak rzecz tkwi w w tym że „równie dobrze” wy (np. też NEOS czy inni oszuści pokroju „pobożnych” wilków czy watahy i góra lUdowa która się z nimi wiąże) możecie służyć remfanowi czy asztarcie tak naprawdę. •Skąd niby wiecie, czy wasz bożek wibracji, kardioida czy torus, jest tym prawdziwym, czy może KOLEJNYM zwodzącym i wywodzącym –– was w pole? •powiedz przynajmniej otwarcie, że jesteś komunistą!! Gong dla gangusa... cóż może znaczyć... HA IR ASHER BADAD YOSHEVET... LINK SRC: https://youtu.be/b8h958Lo07U?t=1963 #Niebocentryzm #NC #RESET #jełop #bluźnierstwo #kosmos #Remfan #Asztarta #YHWH #wklęsłaZiemia #psychologia #ANALIZA #aura #Brodacze #Judaizm #goim #hybrydy #obcy #studium #akademia #szkoła #wykład #Żydzi #szabesgoje #szury #foliarze #ŻywyBóg #RUACH #YAHOSHUA #bożki #asztarta #fałszywybóg #araby #dusza #macierz #Ojciec #Matka #Zbawienie #Atta #Imma