NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label oligarchowie. Show all posts
Showing posts with label oligarchowie. Show all posts

Friday, February 16, 2024

Debilonia: Umysł Abortowany a „BIEDNI” prawacy (od Marcina Roli, inni także JEŁOPI) — Atak na PRZEDSIĘBIORCÓW #IT(dzięki którym SIEĆ)

ZASADA:

Plany żądnych cieniów to

PER ANALOGIAM — WASZE UBYWATELI skończone BIAŁE PLAMY „Leniny” mentalnych Leniów-chamów, KOLEJNE BYCIE PIJANYM WY NONAME - tożsamości kryzys, myślicie że wy nie jesteście winni?!

Donald Trump albo z Brazylii – że wyszedł wam INNY?!

Musi boleć! – takie również ( - hebr. GAM) zdanie (hebr. - MISHPAT) Tuska.

#informatyka #windows #windows12 #chiny #geopolityka #ameryka #usa #stanyzjednoczone #okna #qr #kod #przedsiębiorcy #prawica #wydarzenia #komputery #technologie #sieci #oligarchia #bogactwo #milionerzy #milioner #zachód #zabory #kolonie #księgowość #przemysł #procesor #fabryka #salon #polska #polacy #eksport #import 

Tuesday, October 11, 2022

Korupcja cywili dużo gorsza od polityków PiS tylko abstrahuje cykl og.be...

Nie rodacy kamraci tylko robactwo polactwa... – w połowie (czytaj, dlaczego!!!!) tak jak Rafał Ziemkiewicz to wymyślił.
EU ustrój człowieczeństwa..... wolę, popieram, Żydostwo...
Myślicie żeście lepsi od amerykańskich afer, znanych choćby z „kremacji troski”??? PiS jest lepszy od hołoty, głośnej i przeWalającej się np. od szukającego manifestacji i kłótni, większych pieniędzy (okłamał z kolegą że „osad” może w szpitalu mieć pogorszenie)  i polityki ateisty (po zachowaniu tak często widać, PROSTAK — a Wojciech/Normandia zgrał) „jaszczura”. Razem z Maciakiem który do swej partii przyjmuje przecież wszystkich, germanizowany po chamsku dąży do wyprowadzenia ludzi na ulice.   ****Trudno kompletnie «nie» tracić czasu na męty, jeśli kraj nimi zaklęty. ****** ZAKHAR: I bez ucisku podatkowego byłoby źle. Ogólna reguła, pieniądz jest tylko EPIFENOMENEM ustroju tak zwanych „członków demokracji”. Ale naiwność w system jest tak samo niemoralna jak aktywne w nim uczestnictwo................... . PiS (zlikwidował te gimnazja w których prawie każdy doświadczył, wiadomo...) z kolei to Palestyna i Semici, choć pewnie z Ukrainy. Nie rozumiem, czemu miałby być problemem. Nawet Jack Caleib coś tam roztrząsa czasami (udostępnia artykuły użytkowników). Ale począwszy od Uszi, można znaleźć gorszych zarządców przepływu (i kształtowania) informacji. Maciak dla przykładu chciał zbudować dom starców we Włocławku. W takim układzie, sitwie to nawet Braun wychodzi lepiej ZRESZTĄ.
2 ×LINK: