NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label polacy. Show all posts
Showing posts with label polacy. Show all posts

Saturday, November 4, 2023

Plany żądnych cieniów to WASZE UBYWATELI BIAŁE PLAMY „Leniny” Leniów KOLEJNE BYCIE PIJANYM WY NONAME


Plany żądnych cieniów to WASZE UBYWATELI BIAŁE PLAMY|„Leniny” Leniów KOLEJNE BYCIE PIJANYM WY NONAME

ŚŚwiadomość was boli, wy potępione kryminały, niby wylew białego w czerwieni – dziwny ddoprawdy symbo
l flagi tak wiele s a d o m a s o c h i z m u  przedstawia

Wy paradoksów parado, „wszych” wymysłów: pijaństwa, koksów, waszych patriotycznych pijatyk

Nie przykładaliście się do USA prosto z mostu!

Nie powinniście, więc, Ameryki krytykować! Nietolerancyjne barachła!

Oni coś robili, tak dużo, kiedyście się leniwili!

Ktoś przecież komputery zaprogramował, PRZEMYSŁ AMERYKAŃSKI możliwość np. śmiesznych grafik wymyślił!

Wtedy, kiedy wasz rozpowszechniony głupiec kolejnego tylko „obalił”!

–Od innych nacji, zatem silny argument był – również
się odwalić!


Nie gadajcie! Że informatyka to zło! Byście zdaje się bez niej, nie mogli narzekać, w przeszłości jak również – obecnie!!

00004Co za ludzie tępe!

A wszystko, boś „taki” biedny! Ty świńczyku felerny cholerny!

00005I głupi będzie, że chińczyki są... lepsze!

Kanał @Rumble pokazuje!

Saturday, June 24, 2023

Niesymetryczna lateralnie Pl✗ IDOLATRIA, ✔„zapomniani” PL ✗„zawiedli”,Korwin-Mikke? Grzegorz Braun jako cham… |THINK&TANK

Wy nie kapujecie tzw. myślenia abstrakcyjnego. Z ilu banknotów możecie zbudować dom? Budowla powstaje z materiału np. cementu. Złociaki są tylko sposobem kwantowania, zapożyczania środków trwałych czy innych obrotowych.

Putinflacja ? Tak, jesteście pełnorusyfikowani.

#469 – Tematyka: •Wartość nabywcza polskiej złotówki, spadek — BEZ PIEPRZENIA – błędy pieprzonych gojów, masy w ogóle bezkształtnej w tzw. każdym stopniu. Oczywiście wy NIE chcecie nigdy (sic!!) własnych błędów naprawiać. Inni wiedzą od was lepiej, czego chcecie. Na tym się opiera pokalane pokolenie PL od tysiącleci •Polityka historyczna, bieda nie jest usprawiedliwieniem •Grzegorz Braun oraz Janusz Korwin-Mikke #JKM , szczególnie w kontekście partii PiS •Wartość JKM (#feminizm), postać reprezentacyjna ale czy „rzeczywista”. Kobiet nie szanuje to dewaluacja i prysło. •Dojrzałość polityczna, walka partii – hermeneutyka polityki, tego całego polskiego picu, strony walki czy wałku •Częściowo uzupełnienie, wnioski dla polaczków bolesne #Engelking #Grabowski #Wydarzenia #PiS #złoty #złotówka #pieniądze #dewaluacja #inflacja #PLN #złotypolski #polskizłoty #ekonomia #ekonometria #dinksy #monety #korwinizm #Konfederacja #tenkraj #biznes #historia #polin #Żydzi #portfel #polskapolityka #sejm #bantustan #polska

Monday, June 5, 2023

NA KLATĘ: Duma w 2-podziale: pozytywna oraz negatywna – relacja PL do „o...

„Awans nagięcia...” nagminny gnilny / no milczenie jako wyższe naGięcie... . Chyba z napięcia. Wielkodupków nie popieram. Bo rozumem nie kierujecie się, raczej napiciem..., #żule nieustające, żuliki filmowe i alkoholowe (bardzo rzadko ktoś potrafi pić tak żeby był wyjątkiem). No wiem, że Polacy to też chińskie bestie. Zamieściłem taki komentarz/odpowiedź, otrzymałem łapkę w górę – chyba jako „reakcję” bo jak mam to zaliczyć... – bo to wygodnie zamiast ustosunkować się bardziej merytorycznie to odpowiedzieć od niechcenia. https://rumble.com/v2q91qo-oczywiste-lecz-polactwo-zawsze-pyszczy-nawet-w-sprawach-zasadniczych.html #polska #polin #asherbapolin #dyplomacja #porównanie #ojczyzna #analiza #przestroga #uwaga #charakter #osobowość #gatunek #populacja #zakłamywanie #grzech #cierpienie #psychika #sylwetka #codzienność #życie #wrażenia #wrażliwość #emocje #inteligencja #tenkraj #pl #zacofanie #cofka #tyl #problemy #błędy #stereotypy #uczucia #relacje #relacjeinterpersonalne #coaching #rozwójosobisty #dinks #ilustracja #prezentacja

Friday, December 23, 2022

Wszeteczeństwo wstecznictwa: XXIw. telewizja = igranie grą dogorywania, ...


Taki na przykład dom starców Macieja Maciaka.... (UWAGA PRZEWIŃ WPIERW Z 10 MINUT – WARTO)
JAK MOCNO ROLUJĄ I DOJA POLAKÓW ŻULIKI Z ANTYSYSTEMU - PORAŻAJĄCA
Dom starców Maciaka - plany polityczne gamonia z Włocławka
Parafraza: Mogą nam bogaci majątki przepisywać w podzięce [po klęsce....]
„„Pomylił”” też halogeny Mondeo, ukrywał siedzibę, wyzyskał dane wrażliwe
#niwy #rzym #wezuwiusz ****Szczególnie polecane na kanale:**** A. FIZYKA: 1. Zmiana ciśnień NIE kreśli natury wiatru /wzór Charlesa ANI prawo naczyń połączonych https://youtu.be/HJvnWZTiEcs 2. Test modelu promieni słonecznych do skycentrism’u https://youtu.be/R9fvDJ1jdoE 3. Ciąg dalszy testu modelu promieni słonecznych do wklęsłej Ziemi – kąt 45 stopni do podłoża https://youtu.be/h834GFdLAwM B. POLITYKA I „SPOŁECZEŃSTWO” 1. 
Wziąć na śmiesznie dla zdrowia: Suwerenność '23 przesuwania rany... https://youtu.be/arOH7TWwFtk ********* 
Kot Schrodingera: nigdy dobrze, ale bo wy chcecie nie ma
Posucha polszy, syf nie serce ogromny. Tym się staliście, polaki robaki rodaki, PRZEZ–BIERNOŚĆ–POTWORY
Tani sataniści, To u was Gog u’Magog jest wszystko
Sztama w szatni ze szatanem WASZA
Wstecznictwa, archaizacji złej [prawie//zaokrąglam] cała
Ofermo ty ofiaro
Wojna się zaczyna np. od rzeczy małych
Wyście pl są mali. I w grupie z wieloma, OG. niedoskonali
Trudno żebyście byli bydlęta ludźmi, …. jakby..ście rzeczami. Od zawsze zaprzedani
Więc co w telewizji macie od drani…
Macka hańby i wstydu sięga i was, i Maciaka
**Nie zwalajcie winy poza siebie… mendy niemądre mętne**
LINKSET
•Zygfryd Ciupka tv
Tyt.: „Dramat w O drze. Desperackie poczynania ciemnej strony”
– .. Kognitywistyka, wasza gorsza WIELE jest od waszych hormonów... . 
•Wulkan Wezuwiusz, symbol zniszczenia i upadku [ze] cesarstwa rzymskiego:
#starcie #konflikty #cywilizacja #upadek #zrozumienie #cierpienie #kłamstwo #świątynia #wybuch #wulkan #pompejańska #nowenna #ogień #spowiedź #rachunkowość #podstawy #myśli #analiza #czołgi #góry #sprzedaż #kulturagniewu #religijne #prawoisprawiedliwość #serce #życie #polska #rosja #ukraina #kult #potwory #psychologia #kryzys #ofiara 

Saturday, October 15, 2022

Wojna powolna שׁחל Przerażenie→wolne myślenie ALE: przywiązaniA emocji d...


GOJU TYLKO SIĘ NA BOISKU WOJNY BOISZ....
#ukraina #putin #wojna         Najlepszym zabezpieczeniem, i istotnym, istotowym wręcz – przed wojnami kinetycznymi, jądrowymi, kulturowymi, cywilnymi, a nawet prawnymi, rodowymi, rodzinnymi, EKONOMICZNYMI, i religijnymi – jest posiadanie normalnej więzi społecznej CZYLI MIANOWICIE - NIE POMYLIĆ Z MANOWCAMI–tego co jakimś promilu (może, jeszcze geograficznie nie liczyłem) świata występuje ALEŻ OWSZEM na porządku dziennym. NIE mam współczucia dla tak zwanych rodaków – raków. Pisałem o tym. Wy ledwo jesteście ludźmi KURKA OD «DE.» GORSI - bo nie macie ani muzyki, jakaś Kozidrak bez moralności, kopiowanie tandetnych i ruskich utworów, ilość i jakość NEG. powala ale po co mi wczuwanie się, empatia DO EMPTY – „Polak” ani serca, ani „pracy”, ani przyjaźni – niczego. PiS wam łamie serca – bo wy macie „serca” jak do .... sracza. Więc układ sił na froncie nie bywa w obrębie samego PL kraju inaczej. SKUPCIE SIĘ NA SOBIE, SOBIESKIE «BIESY». UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH BO ROZBIÓR POLSKI WAM UCZCZĄ (I BYŁ 1 FILM NA MOIM KANALE Z TYM – UWAŻNYM TRZA BYĆ — NAWET SZUKAĆ NIE UMIECIE).
•KOGNITYWISTYKA – INTERDYSCYPLINARNA NAUKA O UMYŚLE •CO I JAK – zostało przedstawione tu i w innych innych miejscach, filmach, w szczególności playlistach KURKA JAK PRZYSTAŁO NA MYŚLĄCEGO CZŁOWIEKA. •TO NIE PAPIEŻ JPII WYMYŚLIŁ NIE LĘKAJCIE SIĘ ALE TO RACZEJ WY ZMIENILIŚCIE PRZYWÓDCĘ, JESZCZE WYWYŻSZACIE LUDZKIEGO KATECHONA..... zmieniającego się wg prądu społecznego... •To raczej proste, kim jest ten antychryst. Macie go zaraz po wniebowstąpieniu Jezusa na skali (słuchajcie!!) osi czasu, odstąpiliście, zmieniliście (nie że kolonia... na sobie biesy się skupcie najpierw) Wiarę od razu jak tylko Chrystus odszedł ZA WASZĄ ZRESZTĄ WINĄ BO TEŻ NACJE BYŁY POMIESZANE GDYŻ ŻYDÓW KUSILIŚCIE TO PRZYSZŁA 3RD STRONA (GDZIE 2 się bije tam TRZECI korzysta) ( BEZ linku)