Pijaczka, czy tylko zboczucha? Kto cicho chrząkał, kiedy gadali o ...łcie, imigrantach??
Ona ledwo nawet gada o tym rolnictwie, typowa pijaczka a raczej – ZBOCZKA tak jak włosiennica od Ziobro czy charakter Czarnka (nie mylić ze wspomnianym Czarneckim)– jakaś karykatura, NIE WIDZICIE tego?? Anna Bryłka to dużo, tamta skacze po tematach, *RAK*czej wyłącznie uczestniczy w 1. PODMIANKACH, 2. PRZEBIERANKACH, 3. WYMIANKACH i 4. niezgodności celów, środków i sposobów
— ZDRAJCY i zaprzańcy POLSKI.
Przecież to zwykłe chamstwo, stręczenie przystawek wydawniczych Konfederacji „Kranu i Kremu”. Zwykła taka KUREW-na. Manipulacji do wyrzygania – aż tak się sprzedać...
(Czarnecki – wg Pińskiego/Szwegierta. Coś dostrzegają, jednak...)
Pomimo iż co do oligarchów „miała rację”... PO CO TAKA RACJA, kiedy zła otoczka [teatr przeklęty] cała??!
Salonowcy, Tomasz Sommer KAŁ-boy...
TAGI #martaczech #pis #czarnehistorie