NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label wiocha. Show all posts
Showing posts with label wiocha. Show all posts

Saturday, July 20, 2024

Szpansa szympansa |Imperium **obszczańskie**


  • pełny LINK do komentarza https://www.youtube.com/watch?v=zg5XIY6D3x0&lc=Ugy-cIglzTmXoWHY2D94AaABAg
  • WIERZĘ co tam akurat pisze – bowiem KOL-AD tak jest (hebr. zawsze / w całym zakresie)
  • Gatunek małpy Bonobo – no... bo... yyyy... no.....
  • Turcja lepsza, od Lehickiego Imperium [CO NIC - tochu va wochu - W SIĘ MA]
  • ......Troszeczkę, połowicznie Godowski miał racji.
  • POŁÓWKA „TUSKPOLÓWKI” DO innej (jak wyżej) POŁOWY, I SZAJS GOTOWY......
  • Podsumowując, wy przeważnie mądre komentarze mało oceniacie — MUSZĄ przyjść „zagraniczniaki” CZYM WYŚCIE SIĘ RÓŻNILI OD MASONÓW ?!!! MENTALNE NIEROBY

Tuesday, July 26, 2022

Opryskało cywila? Nie ma dobra? A piekło niepiękne nie pękło? TO SIĘ UCZ (OD)(P)RUSKA OFERMO



Polaki głupki, rozum ich bardzo krótki

#nibiru #syjon #energia #instalacjeelektryczne #obywatel #polskawieś ✡✡✡
TZW. KWANTECHIZM:: ✡ Maleństwo i już się boicie✡. Bo Astrofaza, Ator czy inny Detektyw Prawdy TV półchrześcijanin raczkujący (bo a rokujący RAKOWACENIEM ....RAK NA CIELE POLINU) od siedmiu wielkich (prze)rażeń, czy tam użytkownik blogujący u p. Jack Caleib coś stwierdził ❟
 https://www.soulask.com/physicists-found-evidence-of-another-world-being-inserted-into-our-universe-which-moves-back-in-time/    ❟
 ✡✡✡
Nie ma relatywu ✡ Kot Schrodingerowski to mym zdaniem ✡✡✡Lew z Pokolenia (ONI SIĘ NIELENIWIĄ CHAMIE UMIESZ CZYTAĆ W PRZEWAŻAJĄCYCH JĘZYKACH CZY NIE!!!!???) ✡✡✡JUDY. A wy się lękacie nie wiadomo czego, zmienią coś w nauce jak to zwiecie (jesteście jak BEHEMAH, ciemnej mocy zwierzę, niedobre a w złym tajemne) czy tam w tym paskudnym słowiaństwie to od razu i na trwale się boicie lub a contrario, wpadacie w narcystyczną głupotę – co też często UWAS pomiksowane.
Nauka, ”Nibiru” & i Marcin Bustowski nie zastąpi(ą) ……….. chamy wy : 
✡✡✡
✡mesjanistycznej ortodoksji.
LINKSET––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
#forumwiedzy #słowianie #żydzi #elektryka #elektrownia #blackout #kulturawsieci #trudne #jasnastrona #mandala #tenkraj #nauka #esej #analiza #melina #derusyfikacja