Kolejne już wideo przedstawiające bezsens teorii ewolucji, oraz, kolejnego w istocie, a antysemickiego z „natury” poglądu (życie na stereotypie...).
Nie rób przesunięcia kategorialnego, katoholiku ciemnych rozrób. Od Ewy, LUB Łucji....., to się zgadzam (ale od gadów również nie pochodzimy, Żydzi są bardzo ludzcy, szczególnie Mesjańscy jak np. piosenkarka której poświęciłem osobną stronę na blogu wordpress).
Biblia ma sens. Ashre she el jaacov...
Natomiast monizm z artykuliku, to przekręt polegający na mieszaniu tematów.
Dualizm? To się Żydów zapytaj, masz ich nawet w Polsce z pewnością coraz więcej. Chasydzi znani są chyba z miłosierdzia, tak się nazywają przecież nie bez powodu. Ja profilu Mesjanistyczno-Mesjańskiego, jak się nie chcesz uczyć to twoja strata.
Naprawdę, bo lepszy jest nawet i ortodoks który wypiera się Yahshua, niż – przeciętny goj. Najgorsi ludzie idą do (wydawnictw i sp., z O. O.) kościoła katolickiego, zgodnie przecież z kierunkiem publicznym a wyjawionym przez słynnych braci...
„TRUDNE” POJĘCIA Z VLOGA: skoro uważacie, się, goim, za kogoś lepszego niż zwierzęta, to poszukajcie sobie też sami – na encyklopediach. Może pryncypał was zmieszał z hienami? Też niewykluczone. Tyle że hiena jest drapieżna bo musi, taka jest różnica. Żydzi zwyciężą świat.
SHALOM.
YAHwism, Niebocentryzm (wklęsła Ziemia – Concave Earth), #Skycentrism, BLENDER & LuxCore Render, *physical* absurd of #Copernican Revolution explained, the inside Earth / geocosmos, basics of spirituality, #Jewishness (JeWsus, Holy Spirit Shikainyah, protestant÷catholic critic), computer programming, Python scripts, C++, astrophotography, science, physics, web aggregation, computer graphics, analysis, fact checking, some politics and economics blogging, skies, moonscape,IT
NC - SC
◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇
The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): ****
https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/
STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.
Search This Blog
Showing posts with label klony. Show all posts
Showing posts with label klony. Show all posts
Monday, February 28, 2022
Subscribe to:
Posts (Atom)