NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label protoplaści. Show all posts
Showing posts with label protoplaści. Show all posts

Tuesday, May 9, 2023

Straszniejsze od termobaryki! To krystoateizm fajnopolaków „dzięki” którem tracicie **I TO BEZ NEW ORDO**

To już prostsze się staje, jeszcze bardziej, że Maryja to mara! Nawet od Oga [i Magoga] kult chrześcijański niestety bardziej się wywodzi. Zasapani w piach swoich dali te przeklęte cóż porównać baale – od kultu demonów pochodzi dyskryminacji zapał. Opasła księga – przecież trudno podjąć się zadania – waszych wad rozległych, niemądrych – opisania.
•Więc gdzie znaleźć polskiego patriotę można? Na pewno nie we światynii pogan!! •Wy nie wierzycie w „Boga” tylko OG-A!

Boli prawda, no nie? To Baal was boli, się gotuje, ang. „boil” ... i asztarta druga cwana wystrugana

•Nie pomogła wam gdy Szwedzki potop, zalew. Nie żeby żal taki, o was natomiast – gorsze mniemanie. Dokładnie.
•Nie mieliście nawet swego, buddę wzięliście od indyjskiego – nijak ma się do Żydowego, co wy tam chcecie by przez boleść Chrystusa było coś w końcu pięknego? Jezus był Semitą, i historii nieostrożnie – nie można i nie warto – wałkować. Nie ma co czynnić walki – w imię wytykania błędów, co u Żydów nie tak trwają. Co WYŚCIE POLAKI zrobili, od dawna NATOMIAST nie jesteście od dawnej swej wersji inni. Tak jak zapijaczeni Sławianie tamci – wyście leniwi, gnuśni co się czyta a nie tylko patrzy. Sami sobie przedłużacie tą rozłożystą a paskudną matnię–mafię. Naród tak głupi że trudno o sposób na to. Wy pokory nie macie, kłamiecie sto razy. W nienawiści, to zacofani. Nie ma słów by opisać, jak się zepsowaliście, świata całego diabły. Nie dziwne, że kulturalni ludzie z wami walczą. Zresztą, tak samo jak z ruską krainą całą. Ukraińców natomiast cenię, że umiejętności posiadają, prócz Żydowskich, to też często angielskie.
LINK ŹRÓDŁOWY (duża a stara pozycja wydawnicza)
#frontpolski #frontpatriotyczny
#świadowid #swaróg #swarożyc #analiza #Ukraina #Polska #maryja #maryjka #zmora #Mezopotamia #szok #bibliografia #źródła #początki #słowianie #gnuśność #koty #polskość #polszczyzna #dziedzictwo #spuścizna #przodkowie #żule