Moje teksty, a w zasadzie artykuły, są dostępne także między innymi na Youtube.
Tematem
przewodnim tu nie jest millenearyzm,
zarezerwowany raczej na inny wpis – ale przede wszystkim
pojęcie „Ery Mesjańskiej”, która według niektórych
`„już nadeszła”`. Taką np. Vassulę Ryden już krytykowałem, co nie
implikuje (zresztą)
jakobym zakończył. „Na” globie (czyli w Otchłani
Asgardii) wyrabiają spłaszczenie religijne.
Nawet minimalnie u Mesjańskich Żydów z Holy Language Institute – ale sęk to jest, z czego się bierze takie podejście? Otóż:
Z „gorączki” serca. Biblia powiada że serce człowieka jest zdradliwe, i trzeba je bardzo pilnować. Dodam że naiwne i niedojrzałe, infantylne. „Na już”. Niecierpliwość jest rodzajem ukrytej megalomanii. Zdziecinnienie katoprotestantów, skrajna głupota polegająca też na nieuzasadnionej niechęci do Izraela, do Boga Izraelskiego. Co prawda Biblia chyba rzadziej mówi o sprycie, „jednak jeśli już mówi”, a jak najbardziej takie stwierdzenie owszem się pojawia w Tanakh i micwach
Nowego Testamentu, (a) to zmienia całkowicie obraz medytacji
kontemplacyjnej, co staram się prosto udowodnić gdyż jest to coś
prostego.
Za prostego na to aby ludziki zaczęli myśleć… .
Trudności ewentualne pojawiają się u takich np. : Błaszkiewiczów, fałszywych mesjaszów Krzysztofów Królów, Kupa Kamińskich / family, „zielono mi” Zielińskich / Torronto Ble. – fuj, ble…., rysów Rysia bp orły zapalacze degrengolady
⇨Grupy wzajemnej adoracji skripturalnej. Group… śmieję się że grób… czytaj ze zrozumieniem na zdalnym… Zbawienie dla cię może nie być realne
Replacement wiary to Babilonii czary
Nie popieram sekty Natanka już więcej (dlatego filmiki z nim usunąłem też) ale przyznam że z biegunką na biegunach, apokaliptyczną miał coś tam racji
Fr Polish Natanek Priest jest starszym „kretem” podkopującym system Wiary za pomocą Asztarty.
Dla zrozumienia – nie mylić z empatią – wymieniono RUACH HAKKODESH na Maryję. A protestanci, tak jak łatka względem słabej na szkło dętki przy rowerze, powymieniali Chwałę Boga na obraz marnego upadku na główkę podczas tak zwanego upadania „ w duchu” /torronto blessing. A KK
to jest powierzchowność systemu. Że dominikanie czy tam może inni mówią
że Jezus Był Żydem praktykującym, … jednak KK bachory rozwydrzone
✞Mesjasz ✞Jest synem (BEN) Obojga. Mniejszy Jest niż ABBA VA IMMA bo Synem.
(A) Królowa Matka Dziewicza to jest Ducha Święta a nie „pani jasnogórska”
ShikainYAH Chwały.
Po Żydowsku.
Ofra Haza śpiewała : Shabbat HaMalka @ Youtube [HDD-backuped w/ lyrics].
Kiedy Ducha Święta rozpościera skrzydła, to przychodzi Oblubienica, Pani i Królowa Matka Szabatowa.
Nie pomylcie tylko z Mishkan bo będziecie się kręcić wokół góry Syjonu w tę i we wtę, tochu wawochu. Co zresztą i tak robicie, błędnowierczy goje (czyli goim, coś strasznego) narcyzi.
(B)a! Mesjasz przyjdzie kiedy zechce, nie kiedy ja czy ty zechcemy ale kiedy On.
1. Możemy tylko trochę jego przyjście przyspieszyć, w skrócie pisząc.
2. Nie mamy takich darów jak Mojżesz, niecałkowicie zostaliśmy pochwyceni lub się jeszcze nie zaczęło rapture ogółem.
3. Nie mamy takich darów jak Lewici, „nasze” miejsca / tabernakula / systemy nie osiągają „przewidzianej” Mocy, przynajmniej na razie. Nie ma (więc) co skakać, tańczyć, ryczeć, upadać na głowę protestantom — lecz się kajać.
4. Nie mamy nawet takich darów jak Hiob, który z YHWH się bezpośrednio kontaktował w czasach, w których Go poznał ze spotkania a nie samego społecznego „słyszenia”. Najpierw tak , czy inaczej musiał zostać upokorzony. Nie twierdzę że jakoby chodzi o post, ascezę czy plagi indywidualne – LO, ale po prostu o pokorę, przecież istnieje takie pojęcie i jest wystarczająco znane. Uniżenie karku (ale nie luriańskie zapędy panowania…..].
5. Amightywind podobne miało zdanie.
Ale boleść NIE zadana.
OCZYSZCZAJMY się na przyjście Pana.
Które może być za 3, za 10, za 1000, za 1 rok albo np. 50 lat.
Ważna nasza indywidualna relacja, a nie narodowe chcenie zbiorowego pochwycenia. Oboj. czy naród to US czy PL.
Na temat VA MASHIYAH BEN KOL ELOHIM.
Nie macie metodologii naukowej, a ja mam i nawet moja fizyczna mama wierzy znacznie bardziej scjentystycznie a zarazem jest to co raz bardziej koszerny scjentyzm jej.
Wam to tylko w głowie: scjentologia (a sami to kim jesteście? Ameryka upada, czy wy o tym w ogóle... wiecie? … Czy tylko się nażrecie?), neuronauka płata potylicznego, NLP, fenomenologia, BLM war „defense” subliminal organised provocations, Alex Jones paranoia [mimo że choć faktograficznie filmy nieraz zrobił],
i inne głupoty, kruche jak ...łupka skała.
Taka Wielkiego Ucisku zakała.
Bestia się nierządnicy zaprzedała.
Molocha nie dość mając budowania.
Eko lock
Out–knock.
10 królów
ma 1 zamiar przeciwko (po)szczególnym durniom.
To jedyne rozwiązanie
Polityka jak cios w potylicę,
na te i podobne dranie.
I tyle nara, (nie)drodzy krętacze. Bo wiem że kilku dyskryminatorów (to) miałem na kanale. Coś nie styka, to idź do optyka. Albo technika. Czy tam od mindfulness mnicha.
A ja być może jeszcze przeczytam rav ‘a, czy tam jak zwą – rabina.
Literatura bibliografii pomocniczej: