NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label Stepan Bandera. Show all posts
Showing posts with label Stepan Bandera. Show all posts

Tuesday, May 6, 2025

Grzegorz Braun PROWOJENNY (zarówno!!!) jak „bronny” Sławomir Mentzen oraz otwarcie za wojną „adm.–jący” Marek Jakubiak

PORCJA JADU (za Satanisławem Michalkiewiczem)

LINK z 6 maja 2025 (prowadzący bezpośrednio do zacytowanego niżej komentarza)

Cyt. „Będzie długie, mam nadzieję, że ktoś dobrnie do końca. Dlaczego mimo wszystko zagłosuję na Macieja Maciaka. Hmm.. Maciej Maciak strzelił sobie w stopę, mam nadzieję, że może w duży palec a nie w kolano. Jak oglądałem w tych dwóch jego filmach momenty które wstawiłeś w swoim bardzo mi się one nie podobały i obawiałem się, że odbiją się mu czkawką. Szczególnie nie podobały mi się jego odniesienia ad persona, uważałem również, że nie sprawdził dokładnie stanu prawnego, który dość znacznie się widać zmienił od czasu podpisania przez niego umowy koncesyjnej na nadawanie. Z tego co kojarzę z jego starych wypowiedzi było to ok. strzelam 13-14 lat temu, umowa była na dziesięć lat a zakończyła się ze 3-4 lata temu, i wtedy zapewne takie zapisy o których Maciak mówi w prawie musiały być, bo zapisy w umowie koncesyjnej nie biorą się znikąd i muszą być odzwierciedleniem aktualnego stanu prawnego tj. na moment podpisywania umowy. Nawet starałem się to sprawdzić, niestety nie mam dostępu do np. programu lex gdzie można sprawdzać sobie stan prawny na dany dzień w przeszłości plus orzeczenia. Próbowałem znaleźć coś na stronie sejmowej ale jakoś tak ją przebudowali, że albo ja nie potrafiłem odszukać starych wersji ustaw sprzed ich noweli, albo je przezornie usunęli. Jedno jest pewne takie przepisy istniały, musiały być zmienione dlatego TV Republika bananowa dwukrotnie pozwoliła sobie na to co zrobiła czyli na niewpuszczenie Maciaka na debaty. Sprawa pana z kanału zero to inna para kaloszy. Ale z materiałów które pokazałeś powinieneś wyciągnąć ciekawy wniosek, a właściwie z daty wprowadzenia konieczności rejestracji niektórych czy może wszystkich kanałów Youtube do spisu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Z tego co zauważyłem na Twoim filmie, to była tam chyba data 14.01.2022, nie chce mi się sprawdzać dokładnie ale pamiętam że styczeń 2022. Ach co za koincydencja czasowa z banderamokiem22. Wyjątkowy zbieg okoliczności, albo wyjątkowo przewidujący ludzie nami rządzą, istni profetyści, nieprawdaż? Tak czy inaczej Maciej Maciak nie wytrzymał ciśnienia, wydawało mu się, że wystarczy że zbierze podpisy, tu dodam że sam się mu podpisałem, a wszyscy będą go zapraszać, będzie tylko udzielał wywiadów, będzie rosło mu poparcia, a my wszyscy będziemy piękni i szczęśliwi. A tu jak się okazało rzeczywistość okazała się zgoła inna i bardzo brutalna, a system wyjątkowo szczelny. Zapewne dlatego twój film odebrał jako następny atak na siebie i bardzo nieładnie go poniosło, nad czym strasznie ubolewam. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda wam się dojść do porozumienia, bo jak sam zauważyłeś audytorium jest mniej więcej wspólne, oceniam, że w 60-70%, choć mogę się mylić. Myślę, że w podobnym procencie to audytorium dzielone jest również z Braunem i pewnie dlatego jest między nimi taka rywalizacja, niestety ze strony pana Maciaka bardziej agresywna. Spowodowane jest to tym, że za Braunem mimo wszystko stoją media, a Maciak jest sam. Dodam, że sam byłem jakby na rozdrożu. Byłbym za Braunem bo to świetny mówca, ale niestety już dawno temu pewne wypowiedzi Brauna całkowicie w moich oczach go skreśliły to nie znaczy że już w ogóle go nie słucham, ale bardziej jak fajnego radia, a sprawy którymi mi podpadł to: - jego dawno już nie powtarzane, ale ja to pamiętam, że nauka nie powinna być obowiązkowa, tu akurat ta opinia jego jest zgodna z dawnymi wypowiedziami Michalkiewicza, też już o tym nie wspomina. - po rozpoczęciu banderamoku2022, tak na jego początku, strasznie promował karę śmierci, wiem że promował ją zawsze, ale akurat wtedy do katalogu przestępstw dodał karę śmierci dla dezerterów – oj banderowcy strasznie by się z tego ucieszyli, też już jakoś to wyciszył bo zauważył że co niektórzy zorientowali się do czego to zmierza. - militaryzacja - według mnie każdy militarysta chce posłać Polaków na wojnę pod płaszczykiem szerzenia pokoju, - i jedna z ostatnich jego wypowiedzi, że nie po to będzie prezydentem, żeby się zastanawiać czego wyborcy oczekują, czyli jak jemu zachce się wojny a my będziemy zmilitaryzowani to nas nawet o to nie będzie pytał, tylko nas pośle. - i ostatnia rzecz to jego wypowiedź na debacie o nieobecności Maciaka, na początku strasznie mi się spodobała i zyskał w moich oczach, nawet miałem żal do Maciaka, że go o to atakuje, ale, właśnie jest jakieś ale, czyli podobała mi się do momentu do którego po rozmowie z paroma osobami nie zorientowałem się, że oni nawet tego nie zarejestrowali, że on się za kimś nieobecnym wstawił. Oni myśleli że Maciak sam nie przybył bo tak mówiły media. Oglądnąłem sobie jeszcze raz tę jego wypowiedź na spokojnie i… eureka, tylko zorientował się ten kto o tym wiedział, a reszta mogła naprawdę tego nie zauważyć o czym Braun mówił, tak szybko przeszedł do kartonu Trzaskowskiego. Biorąc powyższe pod uwagę mam wrażenie że Braunem ktoś chce Polaków zrobić numerem na antysemitę. A poglądy Brauna pomijając judeorealistyczne wstawki - pytanie czy szczere, miałby każdy rodszild czy jakiś inny rockefeler. Dlatego mimo wszystko zagłosuję na Maciaka, mimo jego niewątpliwych wad , bo tylko jemu wierzę, że na żadną wojnę nas nie pośle, czy tę na Ukrainie czy też inną.

Z tym, że: Tak, to prawda – nauka NIE powinna być obowiązkowa. [JEDNAK] Tylko głupiec wg NT jest nieczysty.

Marek Jakubiak wypada b. administracyjnie... ONI SĄ JAK RÓŻNE „PASEMKA” KOLORÓW.... ISTNA TĘCZA BO „TYLKO” JEDNOLITOŚCI BRAK.

Pewnie dlatego są prowojenni, gdyż obie str. konkr. sporu Izrael-Palestyna są (jeszcze) prowojenne. Fałszywy symetryzm...

Już pomijając Amerykę. A Rosja z Ameryką to TAKA „„SYMETRYCA”” jak PiS i lewica.

Taka wersja rozkładu Gaussa, tyle wersja „symetryzmu politycznego”. Chyba, tzw. „kwasu pruskiego...”

Saturday, October 1, 2022

Klimuszko Analiza »A papka profetyczna „owacje owiec” »Oszustwa rozwikła...


{ Jerozolima i czerwona jałówka. Patrz na Caleib Mforum !!!!!! To bez blokady było}

Schemat każdorazowego postępowania w kontakcie z tzw. nadprzyrodzonością dla leniwych, przeróżnymi lakami w bani (bo jak to lepiej nazwać zresztą??!!) typu lanie wody : Baba Waga, Nostradamus, Alicja Lenczewska (tj. gojską „duchowością” wielobóstwa opartego na idolatrii świętych w miejsce prawowierności). Po pierwsze i przede wszystkim: Wytwory zakonnika o. Czesława Klimuszko p o d l o g i kę – a inne podobne – a przekonujące naiwnych „objawienia”, nawet „świętych” i „błogosławionych” wielmożnych bo reguły są te same. Kurka wiecznie biegająca konnica. U mnie już nawet nie ma księdza Piotra Natanka, ani też Woźnickiego, przekonałem – UWAGA NA NLP – się na nim – wycofałem te brednie już dość dawno ... . Wszystko zasadza się w głównym punkcie na tym, ze o Jerozolimie pisze w artykule na str. Jack Caleiba – nieproporcjonalnie mało. Najgorsze, w co wierzą polacy: jest to (chyba bo nie wiadomo kto kogo czego nauczył i mnie to wali zresztą bo lepszy jest Judaizm) ...... fałszywy Jezus tzw. Ipanienko – taką ukraińską kolędę do Jezusa IPANIENKO (jak do Stjepana Bandery) śpiewają po swych parafiach. Jakiś ich (PL i UKR to 1-no ale/bo dopiero teraz to wyszło na „cokół”) ukr. bohater – bo na wzór rzymian te nacje (ruś, pl, ukr, 3 najbardziej pełne pychy i samouwielbienia „ego”) lubią walczyć (każdy z każdym w ich ramach... w ramach tych 3 tak zwanych systemów upaństwowionych – ja nie chcę być panem kurka tylko człowiekiem PANE to po hebr. „oblicze” czyli twarz, jak jakiś np. awatar), lubią oni cierpieć bo uwielbiają być wynoszeni na piedestały bohaterstwa (czyt. niepotrzebnego, złowrogiego męczeństwa za jakieś urojone grzechy i nie mogące nigdy powstać w realności, abstrakcyjne ideały), – przy cyklicznie, zniszczonej kulturze – o ile kult tura, byka bogactwa, bal baala to coś mógłby być warty –to ich szczyt marzeń. Rzecz się rozchodzi znów zwłaszcza o język, o sztukę programowania masami poprzez podstawy edukacji, z analfabety ... na kawał DEVILA. A tam macie wszystkie „mecyje” zakodowane, wstyd nawet posługiwać się językiem polskim – wstyd uzasadniony, BASED–EMBARASSMENT. Ruskie zło szerokim strumieniem ścieku, dużo, przeogromnie wręcz przenikło do polski, przywódcy kościoła wykorzystują zaślepioną (ale jak ruletka...) łatwowierność owieczek. Więc ile matek posiadają kościoły wszystkie typu „katolica”? Po twarzy nawet poznasz … jaką potwór daje potwarz … va maveth. Różne poziomy zniewolenia, Rzym z tego co przecież wiemy to centralizował jak leci jako Panteon, czy tak nie jest? https://pl.wikipedia.org/wiki/Panteon_w_Rzymie . Powiedz sobie, najlepiej wyrzeźbij ty polaku prostaku: jam cham. I głupia małpka, makak na tej wojny mapie. GIBBORIM, totalne gbury tak w pl jak i HEBR. SZREG LINKÓW, POUKŁADANE: 1. https://miziaforum.com/2022/09/29/32-przepowiednie-proroctwa-dotyczace-xxi-wieku-wojny-kataklizmy-i-nie-tylko/ 2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Panteon_w_Rzymie