YAHwism, Niebocentryzm (wklęsła Ziemia – Concave Earth), #Skycentrism, BLENDER & LuxCore Render, *physical* absurd of #Copernican Revolution explained, the inside Earth / geocosmos, basics of spirituality, #Jewishness (JeWsus, Holy Spirit Shikainyah, protestant÷catholic critic), computer programming, Python scripts, C++, astrophotography, science, physics, web aggregation, computer graphics, analysis, fact checking, some politics and economics blogging, skies, moonscape,IT
NC - SC
◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇
The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): ****
https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/
STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.
Search This Blog
Showing posts with label program graficzny. Show all posts
Showing posts with label program graficzny. Show all posts
Symulacyjny model zjawiska heksagonalnych kryształków lodu w atmosferze ziemskiej czasu zjawiska, a który zrobiony według przyjętych powszechnie twierdzeń naukowców satanistów – to prowadzi tylko do absurdu i sprzeczności. Oni liczą na niedomówienia, zwane też neurolingwistycznym programowaniem. Niezależnie nawet od zoomowania modelu animacyjnego – wniosek pozostaje ten sam. Tylko YAHWEH Jest Bogiem, a nie żaden demiurg, ufok, wszechświat rozszerzający się ekspansywnie z NASA – ANI żaden inny wilczy swaróg lehicki. Robi się na modelu parkiet geometryczny, nie ma zbieżności morfologicznej wbrew dawniejszym teoriom, w tym także teoriom tzw. fenomenologicznym czyli kłamcom którzy wmawiają ludziom że Bóg jest niby rzekomo daleki, odległy, nieprzystępny, za siódmym kosmosem.
Na youtube też to odpowiednio oparzyłem komentarzem, tylko potrzeba czytać ze zrozumieniem.
Jeszcze jedno: metodologicznie wyjaśniam w Kogo Wierzę, a raczej z Kim mam Relację Świętą (KODESH). Wątpliwości – to idźcie to egzorcysty. Kto nieczysty niech się stanie jeszcze bardziej nieczysty (–ichniejszy) a kto czysty (–np. ja) niech się jeszcze bardziej uświęci.