NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label okres komuny. Show all posts
Showing posts with label okres komuny. Show all posts

Tuesday, March 12, 2024

POTAKNICY: To „naród” PL najgorszy: Ofiary te wręcz same się pchały (niby pch_ły....) na wojny, w histori się ofiarowali degeneraci, masochizmu świniaki pchane „KATściółka” - kłami, a diabła szczękami ZE SZCZEKANIEM NA MAŁO LUDZKIEJ TWARZY


-Świadomo, gdyż to patologiczni kłamcy (Kosiniak-Kamysz takis niegdytś opisywałw sejmie)
nieświadomie, gdyż powtarzalna utarta mantra DO (GOGA ZE ASZTARTĄ) powoduje hipnozę zaciemnialego umysłu. Celowo zaciemnianego, no bo („...małpa Bonobo”) polak na tle innych nacji jest z kłamstwa poznany.
 
Na nic w czasach końca wam schrony....

  Pradawni zdrajcy: w „osobach” – Polacy

 

Nie ma bardziej fałszywego narodu od polaków, słowian (może Chiny?)

 

Morał

Jedno i drugie: biesy, bez cienia przesady demony na dodatek jeszcze.

Monday, September 25, 2023

Prawnicy uczą się LOGIKI na studiach a TE grupy-już •nie. Polska przodowała za komuny, A TERAZ?!


No bo co... ówczesnych serii „zrób to sam” - mianowicie pełno yotuberów słabych pod względem redakcyjnym, tego się wręcz słuchać nie da. Przesadyści liczą ma pokazywanie różnych doświadczeń, częśto niestety bez niezbędnej teorii naukowej która by je opisywałą – youtuberzy tak wiele przemilczają, ukrywają a jeśli już pokazują jakieś odkrycia naukowe – to często są to niezbyt okrywcze BZDETY o piramidach egipskich - cóż wam one pomogą?! KIEDY NIE MA PODSTAW...... . Kiedyś za komuny było pod tym względem co prawda lepiej, nauczano podstaw logiki – jednak trzeba przyznać że serce Polaka było również wtedy źle scentralizowane. 

Kiedyś było lepiej ale zarazem - gorzej - zdania nie są wzajemnie sprzeczne, gorzej natomiast z waszym umysłem.