YAHwism, Niebocentryzm (wklęsła Ziemia – Concave Earth), #Skycentrism, BLENDER & LuxCore Render, *physical* absurd of #Copernican Revolution explained, the inside Earth / geocosmos, basics of spirituality, #Jewishness (JeWsus, Holy Spirit Shikainyah, protestant÷catholic critic), computer programming, Python scripts, C++, astrophotography, science, physics, web aggregation, computer graphics, analysis, fact checking, some politics and economics blogging, skies, moonscape,IT
NC - SC
◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇
The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): ****
https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/
STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.
Search This Blog
Showing posts with label zboże z Ukrainy. Show all posts
Showing posts with label zboże z Ukrainy. Show all posts
wiem polaczki kim wy jesteście... na wielu stronach ilustrowane tak więc jeszcze. Począwszy takie sprawy jak przemocowe wywłaszczenia pod CPK i trującą ukraińską żywność NAWET KURKA Z TOKSYNĄ*******STRYCHNINĄ***** (a Jan Piński jakby zdawał się raz narzekać na Dżek Caleiba? Czy nie zrozumiałem?), poprzez marne wałki – nieróbstwo takie „obywatelskie”, — a skończywszy na braku praktyki i wprawy (naiwność prezydenta Warszawy) społecznej rządców narodu.
Otoka-Frąckiewicz: bardzo dobrze, że O. F. zajmuje się teoriami spiskowymi. To tylko maCHINAcje polityczne chcą chować łeb... . W istocie, Piński jako jeszcze jeden (NOTABENE: przypominam, iż S. Pitoń miał jedną a nawet 2 zalety) nowy „konfederator” (spec. historii) – ogólnie by****wał***** dobry (nawet co chwalę wbrew zupełnie Michalkiewicza narracji....!!!), jednakli w życiu liczą się szczegóły.
I jeszcze jedno - nie ma co kłamać że polityka to zło konieczne. WY WSZYSCY TO ZŁO, POLSKA JEST CZASEM GORSZA OD RDZENNEJ, ZACOFANEJ, AFRYKI LUDOJADÓW.
Największym grzechem w Piśmie było narzekanie i brak wiary, bo od tego WSZY++stkie [tj. sama PL „narodowa”] bandytyzmy sie dopiero biorą pryncypialnie jako generatywna konstytuanta.
Dla pewnej równowagi :
trzeba dodać z kolei, że Dziki Trener dość dobrze mówił. Otóż polityka to nie tylko „polityką”. Wy chamy zwyczajnie nie potraficie wcale dbać o swoje prawa obywatelskie, ciemnogród i dla tego, wyłącznie dla tego macie powody do narzekania, boleści.
ZASŁONIAKI DYMNE i KRAINA DEBILON =to naprawdę są OBYWATELE PL. Kilka zdań, wystarcza, by się przekonać że umysłowy drań. Ocena sennego, zwał buca i V kolumna co nie „kuma”. Rozmówka ramowo o nic, a kłótnia dlań wciąż trudna. BO Zdolności społeczne warchoła: raz się pomylił, po raz drugi pierdoła. I na takich właśnie po pierwsze przychodzi, system drakoński nowy. Rzewni-żadni – są to FAKTYCZNIE pomioty na łasce własnej durnoty. Ledwo z [demonicznego !!] niemowlaka się zewlekli i nauczyli chodzić. Nauka o polakach jest krótka. Modna, w gębie mocna, nuda na i obłudę. Wy zero absolutne, mózgi za życia bez duszy. Nie ma czegoś takiego, na świecie, drugiego. To pewne a wy gracie „niezależnego”.