NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label knuria. Show all posts
Showing posts with label knuria. Show all posts

Tuesday, May 31, 2022

Ameryka przepaści?–ALE to ile lat narr.!? Wielgucki Piotr ÷defetyzm agno...

... Narracji!??
Postawa unikowa innymi słowy. Kontrmagiczne... za bardzo myślenie od tzw. MK, popadanie w nieużyteczne skrajności (mówiąc prosto: „fluidy” niefunkcjonalnej psychospołecznie historii zaborów „POLSKI” i retardacje z tym się wiążące) – tak typowe dla polski. Głaz, a skała obrobiona niedzika, układny ładny niby, a na Ziemkiewicza publiCYSTY zgrai wydaje się smyczy. Gdzie twe Wielguckie spełnienie? Odechciało się tak pielgrzymki ... do jasnociemnogórskiej maryi? Gdzie (herezyjny) katolicyzm, poganie nieżydzi???!! W matni nieżycie, czar polskiego bydła pryska. A tyle lat fajnie było. Karoniowi notabene też się kiedyś złotówkami obrodziło. –––– Zaznaczam: czy Niebocentryzm ruski? Do NC nie potrzebujĘ rosyjskiej porcji. Wolę Żydowską, Mesjańsko a znacznie lepiej zgodną.