Liczy się nie lewica ani prawica... tylko wiedza prawdziwa...
Odwrotna notacja polska, albo np. Maria Curie-Skłodowska??! Przyczyny upadku chlewu są jednolite, niestety proste – przetworzonego i kopiowanego (z rosji...) babelu... . Polska jak połowa... . Tzw. nasz kraj zawsze był chamowaty na istne miliony sposobów... dobrze że kara nadciąga (jak się patrzy, to się widzi od czasu do czasu zmiany... sen polaka to koszmarny – A TO WSZYSTKO CZYŻ NIE ZA KARĘ?). Od starożytności (jakiej prehistorii, świat kilka tys. lat...) tacy sami, nawet spisać tych swoich tzw. polowań nie umieli... wieczni niewolnicy, poddani, gorzej niż puch marny... . Dodać że jeszcze, półgłówki oparte na seksie... . Potępienie, nawet widoczne śpiewie... . Za pieniądz nędzy, behema – tzn. zwierzę.... . Hrabie, bo chrapka żeby być niby rabbim... małpim... ??!! Kraj podobny... do znanych dwunożnych... . Behemota rogi, człowieka polskiego głupiego drogi. A historia to dopiero... trwoga.!!DLA SZMALU, GOJE STRACIŁY SZALOM.
Armia krajowa... wszędzie wstawki... Definicja polaka to człowiek bez bani... . Stajnia to bestii, szatana. Ale dla precyzji – nie cała. Słusznie wiele zauważył – Mforum / Caleib. Tak ściśle – mimo że czarnowidz, to wie co w PL „umyśle”.