NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label weto. Show all posts
Showing posts with label weto. Show all posts

Thursday, September 7, 2023

Optymistyczne cywilizacje powędrowały na wojny, bowiem zg(r)ubną obronę FIZYCZNĄ (LI TYLKO) dopuSZCZAŁY

weto - wtę i we wtę, kiepy. Wojna informacyjna to wasza plebejska bańka, co zawsze nie styka.

Takie WAŚŃPAŃSTWO to śmieszne, na „gradiencie” wojennej?!... CZYTAĆ UMYSŁY ZAKLĘTE:: Wojna nie tylko znaczy militarna, ekonomiczna, żywnościowa czy nawetli  infowojna, tam hybrydówka. Jak zniszczyliście naturę to konsekwencja kiepska, kiepy. Potem tyle co wiadomo to kara... pieniądza i ekonomii raka. Głupki powykręcane dostały cierpienie do bani, co zresztą po drugie wyraża się kiedy cielesność wraża, pod zmiennokształtną postacią. A wy przyjaciele-dziwaki myślicie że żeście z Francji, KIEDY KURKA W NIE SWOIM TAK NAPRAWDĘ SIĘ NAWET... WITACIE, MYŚLICIE W UMYŚLE MOŻE CZESKIE WYŚMIENITE.... .