NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label UFO. Show all posts
Showing posts with label UFO. Show all posts

Saturday, March 16, 2024

Największy UFOl, kolega głupek-burak-brutal – i do tego, że zarówno dla K jak i M. Czy ufasz w UFO? Największy szarak – to jest własny „brat”, i cały ten polski bat. Właśnie że tak...

 STRUKTURA STRONY:

•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA!
•Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment. 

 Największy UFOl, to kolega głupek brutal – i do tego, że zarówno dla K jak i M.

Polecam, a polskich typu alex-jones.pl, Bibuła czy pomylony, nadwolnościowy NCzas z kolei nie warto

Starożytni kosmici – obiekty potopowe, monumenty przyrodnicze, skalni rycerze — geneza mnóstwa polaków i rosjan

„Śliski” silos, cement i chleb niezgody. Kwas w koszarach niekoszernych. I że wszędzie widzą tylko obcych.


Polska to jest „wielki brat” innego „wielkiego brata”. Nie chodzi o samo wścibstwo, tylko o to, z jaką obcością napędza jeden drugiego wrogością.

Przy nieobecności moralności. Co najwyżej tylko etologii.

Polskie gadanie: „czy ty masz coś przeciwko mnie? Czy też może nie?”.

Tak się zaczyna, a kończy tak często źle.

Duchowości wbrew, Polak gorszy, i pieni się…

Polska, za piosenką MR ZOOBA, to nie Ameryka — lecz psychologiczna i silna wojna.
„Śliski” silos, cement i chleb niezgody. Kwas w koszarach niekoszernych. I że wszędzie widzą tylko obcych. To wynika, z braku wiedzy.

Dziennikarz „prawicy realnej” wydumanej Rafał Ziemkiewicz pokazuje, że moralność to tylko ekonomia

Nawet nie sprawdzałem jego video dłużej. Wątpię, żeby się przebudził, czy nawet przeszedł do kolejnego stopnia. I nie interesi, że jeśli się natrudził, że może w przemówieniach z dużą energią w bólach „porodził”.

O co tu chodzi? - B+UFO+NADA

Że on ichniejszy, np. R. Z. sobie narcyzmem dogodził,

Że cierpieć NIE trzeba, jeśli się idzie w Niebo (rewizja nomenklaturowa: to zła nazwa), a nie w Sheol.

Moralność `jest` pojęciem abstrakcyjnym gdy się wydaje że Boga „nie ma”

Polaczkowi się wydaje, że „Nieba” (rewizja poglądów nazewniczych: to złe określenie) nie trzeba. Choć Ziemkiewicz chyba, stroi jak koledzy jego, katolika.

Mimo że od piekła dzieli go kreska, czy polityk Kraska, jeśli faryzejsko, to niechybnie.

Taka dusz polskich kraksa.

Że też pominę teraz innego katoprotestanta, i bez tego jak na dłoni macie mieszańca.

Etologia polskiego konkurenta, czy polskiego wroga

Zakłada spółę, w bólu. Zawija jak świstak ze świstem opakowanie na pierogi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Animal_diversity_October_2007.jpg

O błogosławieństwie nie słychu.

Polak zakurzony jak na strychu.

Kurz, … a idź się rozżalić już, wśród lehickich burz.

Któż muzeum unowocześni, któż?

Polakowi się nie szczęści, gdy zaciska pięści.

Jak za dawnych lat, Polak to nie od serca brat.

Tylko ucisk może to odmienić, jeśli kraik nie spustynnieje.

Jeśli – czyli raczej warunkowo, proporcjonalnie do gorącości, letniości lub chłodu rozległego, czy tam poległego, narodu.

Etiologia: pochodzisz od Jebuzyty, Judaizmu wroga. Tym li przede wszystkim się to wszystko różni, że Semita jest się szanujący.

Arabowie się chwalą że pochodzą od Jebuzytów.

Polacy się podobnie zachowują, jednak psychologicznie – od Amorytów, się chowają przed Jehową.

...ludów opisanych, w księdze we którą nie wierzysz.

Nie jestem, nie byłem „kocikowym”.

….chyba żeś czytelniku lepszy…

Ale uważaj byś się ze złem nie sprzężył.

Wiem że serce w dzikości wysokoprężne.

Polaka widokiem, wróg czai się z tyłu, za jednym, za drugim okiem.

Ja się czuję mesjański, więc przebaczam draniom na darni, choć może nie całkiem.

Nie bądź z niewiernym w jednej uprzęży.

Choć pastor tak [też] powiedział (VA: sens Pisma zmałpował), – to ja w to wierzę.

Nie ma większej różnicy tu między, Wiarą a Wiedzą.

Tchnienia RUACH doświadczam, się nie podoba, to wchodzić na kanał nie trzeba. Rura wydechowa, Wiatru Chwały nie „zakuma”.

Lepiej wynoś się do Darka Sugiera, jeśli okultystyczna u ichniejszego duma.

Taka moja sugestia.

Ci UFOka w łeb doda, i będziesz chodził w pysze że poznałeś tzw. tajemnice, prawie jak Rabczewska ps.[aka] Doda.

 Trudniejsze pojęcia, nazewnictwo nomenklatury

darń «(...)warstwa gleby przerośnięta korzeniami traw i innych roślin» (Sjp. PWN)

VA – po hebrajsku: i (spójnik zdań łącznych), po transliteracji.

Etologia – (gr. ήθος – obyczaj) – dziedzina zoologii, zajmująca się szeroko pojętymi badaniami zachowań zwierząt, zarówno dziedziczonych, jak i nabytych, ich aspektem przystosowawczym, rozwojem osobniczym, orientacją przestrzenną, zachowaniami społecznymi.

[^Wikipedia]

Etiologia – to już zapewne wiesz.

aka – z ang. also known as.

 


Saturday, February 10, 2024

Tusk nie lepszy, zabrał prawie wam „monety”!!! A Polska była pokłócona za PiS?? „Rozbijani” wewnętrznie – CZEMU?? NAWET TEŻ się okazało przez takiego Atora i Maciaka!!! VIDE – Niereformowalni to jacy? WY SAMI WYMAGACIE SKŁÓCANIA. PL niemoralni, system „Rzymski”

BO POLACY (DEF.?) KŁAMCY ŚWIADCZĄ FAŁSZYWIE TAK JAK ODDYCHAJĄ!!!

— mimo że powiedział to człowiek esencjalnie zły prochiński Maciak, to jednak nie macie innych „Maćków” to zostawał wam „andragog” (od andronów...?!) marny

Małe tylko wyjątki się pojawiają aktualnie – NIE POKAZAŁ PRAWDY WAM ATOR WIDEOPREZENTACJE

(siłę na was, sami linku szukajcie)

 Rozbijani wewnętrznie??Niereformowalni to jacy? WY SAMI WYMAGACIE SKŁÓCANIA. PL niemoralni, (****Rzymski sys. i grecki******)


  Watykan skłóca przy pomocy idolatrii i in., a PiS przy użyciu nawet i prawdy (o alko). PRAWDA SKŁÓCA, TO JEJ WŁAŚCIWOŚĆ(PREDYKAT). Ale później rezultat.

**Z kolei, contexts: I dobro & i zło skłóca – zło.

—Najbardziej w „obywatelach” nie podoba mi się że mają tzw. umiejętności społeczne, ale brak umiejętności do prawdy & tudzież samej Mądrości. Najgorzej świadczy to o tym kraju kłamców.


   Otóż W Bibli, nawet tej którą macie, napisane, że sam Duch Święty (nazewnictwo kanon rzymski) będzie się WYŚMIEWAŁ z takich, którzy się bali danych wydarzeń – kiedy one przyjdą.

   To nie są jakieś apokryfy, to dojmująca rzeczywistość Polski. Jesteście tak naiwni, że głupi. Wy głupie GOJE, pomyśleć że Jan Piński też prawdy nie daje swobodnie – bo choć prawda o PGNiG....

Oczywiście, doceniam zdolności prawnicze. Ale zdolności polityczne, społeczne – to nie wszystko jeszcze.

ENUMERACJA (taki środek stylistyczny prawniczy, popularnie zwany wyliczenie):

Zdolności społeczne – myślenie grupowe, empatia w głupotach, rozprowadzanie powszechnych (jak „chlebek powszedni” !) lęków przez grupy [np. grupy wpływu], jeden 1 ledwo umie, nie tak jak 2-gi co umie dopełniające (ale też, ledwo) to drugie...

 Myślenie grupowe a liderzy wpływowi

Wpływy to nie tylko pieniądze. To też inne „wyroby”. Nastrajające strachem, kto się poddał pod nie. Z myślenia tacy robią, z głowy fikołki. Bo co innego myśleć twórczo mimo lęku, a co innego głupio się bać - tak bezsilnie, „społecznie”

*************SZTUCZNY SYSTEM KRYPOTALUTY DLA POLACZKÓW TO JEST CO CO JASNO DEFINIOWANE TUTAJ WY NAIWNE GŁUPKI JAK WAS WYSTRASZAJĄ JAKIMŚ UFO ALBO PRZEGRYWANIEM PAMIĘCI Z MÓZGU*********************

•Maciej Maciak: straszy Blackrock i narracją ogólnopolityczną
•Krzysztof Ator Woźniak: 1) straszy
przegrywaniem pamięci ludzkiej i p. waksą

NAJWAŻNIEJSZE TERAZ - rachunek sumienia waszych „prowadzących” (tylko gdzie?!) na świeczniku

 cd. Ator 2) czemu wam o Ujgurach nie mówi?!

 Punktem kłamstwa jest i bywa polityka, wpływ polityki oraz polityka wpływu

•Korpo instytucjonalne (albo też, organizacyjne)

•Ludzie (UBywatele, luJdzie, „komu bije komu-na”)

•Rzym (plebani, ale też Chojecki z Lublina jak MM z „pandą”)

•Influencerzy (jak wyżej, || Dziki Trener dużo miał OK) – inaczej, korpo internetowe co dorwały się do mikrofonu

•Politycy »»»»» BY POLAKI NIE KŁAMAŁY MUSI SIĘ UJAWNI(A)Ć MOC PROJEKTUJĄCA DUŻEJ PRAWDY.

 

Tuesday, June 20, 2023

Archonty winne? |Cierpi tylko grzesznik! / Nie wierzę w „Wybór zastępczy”! Niewola = Umysły wyklęte!

Nie bać reptyli

Coś o tym, dlaczego „wibracje” z popularnych programów np. u różnych zmiennych gości z Andy Choiński – czy podobnie (cóż powiedzieć, duchowość to nie pole morfogenetyczne a j a k k o l w i e k rozumiana „boskość” nie opiera się –absolutnie!– o takie jak tamci prezentują, sztukmistrzostwo) dr Diany Wojtkowiak są naciągane (szczególnie: selektywne!) – znany coach (cóż powiedzieć od wróżb i jakiś tajnych sił anielskich – na imię może tam „repti” i innych dziwolągów demonicznych: wampirów, czy tych [od] „bytów”) się myli, a że tak samo (bo charakterystyczne błędne uduchowienie) jak cierpiętnicze C h i ń c z y k i ??!! Jest i na to odpowiedź! Poruszam tutaj takie tematy, jak #solipsyzm #egoizm #egoista #egocentryzm #psychologia #coaching #coach #rozwójosobisty #obcy #UFO #spodki #radość #szczęście #wibracje #życie #droga #dusza #ekologia #ochronaprzyrody #środowisko #natura #grzech #archonci #budowniczy #NWO #Żydzi #pustynia #świadomość #Bóg #boskość #fatum #przybysze #ujawnienie #kreacja #wyzwolenie #człowiek #społeczeństwo #miłość #przebaczyć #przebaczenie #wybaczanie #poszukiwanie #duchowość #ekosystem #biotop #biocenoza #techniki #medytacja #kontemplacja #realizm #obiektywizm #polactwo #kosmici #humanizm #specjalizacja #niewolnictwo #czytelnia #niezbędnik #nawrócenie #wierni #religijność #myślokształty #ekologizm #szczęśliwe #top #hit

Friday, June 16, 2023

Nie do wiary‼ Pol Lehicki TAKŻE wierzy w inwazję kosmitów!? = Dopuszcza buntownię•/-vs/•Jednia, Gaja / Matka Ziemia jak „Fransua”

Wiązania rodowe i WAŁENCYJNE. Wałki, inaczej biorąc, lehickie. Błąd uczynił Pol Lehicki, a się byczy. Na śmiesznie jest konieczne. Ponerologia=Funerologia, rebus też jak już zwykle bywa. Personalizm, z kolei, coś więcej niż janopawłowizna. Dzieci kwiaty, naiwny każdy jak żadny. Czego żądni, głupoty czy sławy? Nawet do playlisty „Polska” nie dam tego marazmu – z przyczyny, że poza kraj dość dawno wyjechał ten „Sławianin”.

Rody - z nie tej co potrzeba, brody

LINKI — z «Republika Suwerenów» 1. https://rumble.com/v2udzhi-30-to-ludzie.html 2. https://rumble.com/v2qvz6g-polityczna-ponerologia-rps.html TAGI #ponerologia #polityka #suweren #PolLechicki #krytyka #Lehici #Gaja #MatkaZiemia #Jednia #kosmici #berety #jajcarze #oszuści #rody #słowanie #slowanie #śledztwo #sledztwo #obcy #UFO #ufoki #personalizm #indoktrynacja #hipokryzja #hipokryci

Monday, March 20, 2023

Transhumanizm już BYŁ╱I JEST – bestia pusta! głupia?Człowiek?-NIE |(RE)S...

Kamienie głupkowe
Pochodzenie polactwa zdefiniowane. Wy gnojki chyba III wojną światową się paracie #Transhumanizm #amoryci #ludy #pokolenia #myśliwi #starożytne #lenistwo #psychopatia #zagadki #tajemnice #sentyment #resentymenty #pamięć #dawne #dzieje #praczłowiek #biblijne #człowiek #pierwotny #jaskiniowcy #pochodzenie #rodowód #geneza #ewolucja #homosapiens #początki #prehistoria #babel #babilon #stsarożytność #korzenie #plemiona #wędrowne #uczucie #miłość #przyjaźń #tożsamość #patriotyzm #narodowość #Chiny #ruś #rosja #zemsta #zawiść #zacofanie #podwaliny #cywilizacje #rzewne #ludy #ludowość #pieniacz #plebs #plebejusze #żule #żuliki #piśmiennictwo #niepiśmienny #analfabeta #analiza #ruletka #frajerzy #jarzysz #głupki #głupieloki #naiwność #sprzedawczyki #matnia #przyczyny #era #człowiekowate #małpolud #esej #analiza #głupota #kult #kultyczność #zręby #słowianie #derusyfikacja #wielkoludy #olbrzymy #UFO #emocjonalność #wady #przywary #gatunek #ludzki #rolnictwo #warchoły #warcholstwo #dziady #młodociani #dojrzałość #nieletni #niepełnoletni #pełnoletniość #zarys #opis #charakter #charakterystyka #osobowość #personalizm #antropologia #kultura #zaburzenia #psychika #psychologia #epoka #obcy #sąsiedzi #bratanki #syf #speluna #nadzieja #wynarodowienie #polskość #rozprawka #opracowanie #studium #socjologia #ludzkość #koniecczasów #preppers #dzicy #dzikusy #dzicz #tenkraj #polska #strona #planetamałp #statek #kosmiczny #machina #śmiecie #prywaciarz #prywata #idiotyzm #drabina #darwinizm #darwin #karoldarwin #dziedzictwo #spuścizna #dziedziczność #zmienność #historyczny #czas #dzieje #amory #amorki #przywiązanie #relacje #związek #serce #rozpusta #wszeteczeństwo #pleban #awantura #wałki #nienawiść #ufam #łeb #głowa #rozum #rozumny #mądrość #kronika #widmo #socjalizacja #alienacja #adaptacja #dostosowanie #przystosowanie #bestia #bestyja #gady #gnida #oferma #kłótnia #moralność #bagno #poroże #rogacz #hipokryzja #postczłowiek #erapostludzka #popotopie #wróg #ojczyzna #ojcowizna #łatwizna #leń #lenno #powstanie #pustka #klęska #ckliwość #porywczość #poryw #odruch #klękanie #klęczki #boleść #bolesław #ródpiastowy

Tuesday, February 14, 2023

Niby UFO startują, żeby was stratować? Ich poprzednicy upadli a wywłaszc...

Larum polelum. Czy Ator marki „Wideoprezentacje” was znowu zalęknił ? Ucz się potępiony ufolu! Bazgroły wyście, para-sumeryjskie pierdoły. Do teraz od jakkolwiek starożytności (dochodzi tzw. czas widmowy i użyty ... system lat, bynajmniej nie gregoriański, kalendarzowych). WYŚCIE W PACIE PATUSA–PATOLOGII.

Patus to patologia – we właściwym systemie myślenia/wierzenia cierpieć nie trzeba

LUDZKI*TO*JUDZKI ** wy pomylone tłuki *** ale czemu Ator cholera was okłamuje czy też manipuluje... . Żyd w połowie, wyodrębnionej? Czy cały, jednakże was tenże kantuje –i kontroluje, kurka denni ludzie wreście spójrzcie– wbrew „tajnym” bo jak napisać to prosto byście coś pojęli – niby dojrzali a niepraworządni UBywatele– – przykazaniom:: Według TANACH Ator miałby odpuścić –ale– minimalnie, poganom. TAKIE TANKI. Jednak ujawnić potrzeba prawdę. JAK FUNKCJI, ROLI ŚMIECHU NIE ROZUMIECIE ŚMIECIE TO CÓŻ PORADZĘ JESZCZE. Bo wy łagodnie cóż pojmiecie? ZNA SIĘ WASZE POCHODZENIE. 70 hybryd nawa waszej samozwrotnej naiwności „tryptyk”. •Ator przesadzasz. Na muzeum kołowrotka raczej taka twa „historia”. •Tak w dzisiejszych czasach trzeba: patolkę cóż powiedzieć, olewać... •Info bieda – zjadacze czasu to trzeba umieć wybierać #piramidy #Cheops #kosz #śmieci #mieszańce #pat #szczęście #patostream #KRYTYKA #ANALIZA #POUCZENIA #Wideoprezentacje #żule #dusigrosz #głupoty #zastraszanie #lęk #zalęknianie #psychopatia #patolka #patologia #łapka #strzałka #technologia #pradawne #dzieje #epoki #cywilizacje #obcy #ufo #niezidentyfikowane #runy #sowa #Aztekowie #ator #olewka #olewacjonizm #polactwo #robacy #polacy #zielona #poświata #wywłaszczenie #hekatomba #nielękajciesię #strach #przerażenie #trudne

Wednesday, September 21, 2022

CHEOPS Antrovis, NTV mafia i matnia —Zagórski (nieokreślone energie, kry...



(dodatkowe linijki pod Yt. embed object są TU żeby ujarzmić pluskwę ang. bug IT od serwisu Bloggera - nie chce mi się patrzeć czy to naprawili bom za b. zdegustowany ponad miarę tą „ezoteryką” od Zagórskiego i „rzeszy” innych tak naprawdę rusków – łachmyty...)

Ja też mogę takie wymyślić ale mam honor i Wiarę

„Bractwo słowiańskie ze studia Sobótki tu Janusz Zagórski my Żałujemy b. Żulikowskiego my wam dostarczymy NOWE informacje na BIEŻĄCO co się dzieje w kwestii pieniądza elektronicznego – istota nam powiedziała że będzie trudno ale musimy podnosić kundalini naszej mocy...”

Polska „murem” za wolnomularstwem, masoństwem

–Bo to nowe „dzieci kwiaty” - ta SEKTA (DANGEROUS SECT STILL ACTIVE IN POLAND TERRITORY BUT UNDER ANOTHER, CHANGING NAMES)- czy wolnomularze? Materiał opatrzony aż 7+ linkami źródłowymi !!!! CO SIĘ WYDARZYŁO NA ICH SOBÓTCE CZY ŚLĘŻY - DOŚĆ STRASZNE!!! COŚ TAKIEGO POWINNO WAS UŚWIADOMIĆ ALE ŻE NIBY WAS ONI POINFORMUJĄ (NESARA ITP.) I UFORMUJĄ... - przecież swoi znają swoich - linki o wydarzeniu oraz zdanie różnych zajmujących się tematem – bo dla porównania cóż wam przemówi niż SAMI WASI LUDZIE!!??? na dowód jak „wiel[k]oformatowy” „słynny” sekciarz, mianowicie Janusz Zagórski ten znany ze studia Sobótki / spotkań u „świętego” masywu Ślęży (pewnie polsko-zagraniczny, jak inni specpatrioci – to pojęcie oznacza też Gadowskiego czy Płaczka) niektórych z was zanieczyszcza jakimiś bytami, manowcami, nieustającym wróżeniem z demonów, strachem przed antychrystem (!!!) jak sam nie zna się na religii (bo za głupi a chce przewodzić bydłem też chyba jeśli pamiętam kręci o jakich platformach internetowych, może ta GESARA bo oni tak często ... b. lubią RÓŻNE SKRAJNE – zwłaszcza paniczne i „zalękniatorskie” FARMAZONY), obecnością „energetyczną”, efemeryczną „aurą” marnych istot świetlistych (BO TYLKO TAKIE ZNA – A ONI JEGO – UFO IM „UFA”), złych duchów świetlanych !!!!!! Wasza głupota nie tylko polega na epoce kamienia łupanego w energetyce paliwowej – bo to za waszą zgodą węgiel jako błoto (zob. materiały u Jack Caleib) – blackoucie elektrowni (pewnie notabene selektywnym ale wam tak nie ułatwiam...), wydarzeniu w Odrze, czy agresywnych manifestacjach jakie z natury (ruskiej, bo uważam tak geograficznie że stanowicie mieszańce z tych krain, tyle że pewnie jakiś inny „Gall Anonim” zapodział ZE WSTYDU teksty) preferujecie (zwł. przywódca marszu warszawskiego Robert Bąkiewicz) - bo to jest tylko część odbicia sylwetki tak zwanego polaka-aktywisty „o/ojczyzny” przed tzw. „wrogami” - czyli WAMI. Samiście gorsi nawet często niż kacapy, te tak zajadle przez was krytykowane volksdeutsche, a zwłaszcza „czosnki”!! Tyle lat (bo obojętnie nawet, który przedział historii weźmiecie!!!) a nic się nie nauczyliście że to wasze własne POTĘPIENIE (nie ważne czy religijne czy psychologiczne - to wszystko to samo patałachy) – wywołuje różne zajazdy, wojny, rozbiory, podziały – także tym swym śmierdzącym charakterem wywołujecie, czy przyciągacie różne najdziksze spirytyzmy – choć te specjalizujące się raczej w urokach (wychwalaniu demona pod niebiosa, a wy samiście tzw. staropolskie biesy !!! Stąd pochodzi nazwa biesiada - uczla, chlejsko – #alko to WASZE NIE MOJE zainteresowanie) i bierności – niż afrykańskie makumby bo inaczej co prawda reagujecie na „wahadełko” i „ezoterykę” ALE TO JEST WŁAŚNIE NA WAS metoda gdyż na tyle różnicie się od cywilizowanego świata że „otwartego” okultyzmu czarnej magii wam nie dają, bo byście się kurka kapnęli no nie?

„RETROSPEKCJA” lat 2010' - LINKSET
1. https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/10/24/powstrzymac-projekt-cheops-–-prawda-o-rytualach-11-11-2011-przy-piramidzie/ 2. http://monitorpolskislowian.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=1049658 3. • https://ezoteryka77.wordpress.com/tag/sekta/ https://ezoteryka77.wordpress.com/tag/antrovis/ 4. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,20146188,przekonywali-ze-spotkali-kosmitow-i-odleca-w-kosmos-sekta.html 5. https://inicjacja.wordpress.com/2012/02/02/imperia-duszy-falszywi-mistrzowie-duchowe-falszerstwa/ 6. https://www.facebook.com/wpaieuwr/posts/kościół-zjednoczenia-antrovis-satanizm-okc-dziedzina-jasnej-światłości-to-zaledw/2333515020013023/ 7. https://slowianskamoc.blogspot.com/2020/01/nasza-sleza-sprofanowana-sleza.html + http://seczytam.blogspot.com/2018/12/turbolechickie-zidiocenie-czyli-dojenie.html #kryminalnehistorie #rytuały #magiczne #duchy #spodek #NOL # #starsipanowie #sekta #annunaki #analiza #narodowcy #zjawa #ufc #magia #przywództwo #spotkanie #sekta #brykacze #trudne #studio #sobótka #analiza #przebudzenie #lęk #polska #szury #płaskoziemcy #foliarze #oszustwo #cheops #projekt #piramida #tenkraj #afera

Tuesday, June 21, 2022

Lęk jest wyrażeniem zgody — przez dzikich ludzi. A podświadomość ich(nia...



Cały układ świata (bo nazywać to systemem to by była pochwała...) opiera się na jak dotąd „nieprzemijalnych” zasadach. Jedna dzicz pod różnymi nomenklaturami, a jednak posługuje się w całej swej podświadomości jakimiś regułami. Dzieje się tak dlatego, że 1 diabeł to opanował. Jeśliby ten szatan nie działał metodycznie, jako w pewnej części oskarżyciel (bo destruktor także) to sam Bóg musiałby zniszczyć świat jaki znają. I w takiego JHWH wierzę, Takiego znam i nie potrzebuję mandali do modlitwy. Cóż może być gorszego niż takie tępe, hybrydzie nacje?? Impresjonizm przebyli, epokę oświecenia mają za sobą, erę komunizmu zakończyli...

Sunday, September 20, 2020

Hinduizm, reiki, taoizm, prawo przyciągania, „transcendental” i inne podobne „ruchy” to głupoty. Wersja druga - uaktualnienie.

We wszystkich tych ruchach i wierzeniach jest to samo.

Nie ma tu jakiegoś zróżnicowania bo wszystkie mają tak samo. Tylko że w innej postaci, formie, kształcie, powierzchowności, prezencji („personifikując” też dla prostoty przekazu - tak jak zmiennokształtne hybrydy UFO/sprytne demony).

We wszystkich tych ruchach następuje brak praktyczności duchowej. Nikt nie jest szczęśliwy. Nikt nie mówi że posiadł ekstazę. Nawet ten kto OOBE praktykuje nie jest w pełni szczęśliwy i w szczególności co gorsza nie ma tendencji do pełnej szczęśliwości.

Nawet nikt nie dowiódł praktycznej skuteczności - komu małżeństwo się nie rozpadło a tata przestał pić po zastosowaniu mudry wschodniej czy taoizmu? A szef? Współpracownik? Czy są dostępne takie dane, szczere zwierzenia?

 Dlaczego?

Bo w tych religiach chodzi o połączenie „przykrywki” (kamuflarzu) z tym czego się nie mówi traktując te rzeczy niemówione jako niepisane, oczywiste i powszechne w grupie wyznawców. Niepisane jest to, co funkcjonuje bez kodeksów, podręczników i mediów. To, co jest podprogowe niejako, tzw. podstawowe. Tzw. trywialne.

 
Odnowione chrześcijaństwo jest/było by inne

Prawdziwa religia nie może być oparta na naturalizmie płciowym, heglizmie ani ograniczeniach zwierzęcych. Bóg nie może być ograniczony, sprowadzony do określonej "jasno"' formy. Nie może dostosować do ludzi aby być łatwiej pojętym. Właśnie sens „Pana Boga” jest taki, że go nigdy do końca nie pojmiemy, zawsze będziemy Go odkrywać na nowo - niekoniecznie czytając dzienniczek św Faustyny. Kto szuka w wielu źródłach ten z łatwością może przyciągnąć coś nieczystego. Dokładnie z tym jest jak w „życiu”. Jednak kłótnia, druga sytuacja, trzecie zaskoczenie i nowość - i człowiek jest wypalony.

UWAGA: aby uniknąć fatalnej pomyłki, nazywa się Najwyzszego inaczej! Teologia żydowska zna tę regułę.

Wypalenie jest zgorszeniem się.
Utrata siły jest zgorszeniem.
Zwulgarnienie chwilowe w emocjach czy trwałe w charakterze osoby jest zgorszeniem.
Przebywanie w otoczeniu złych jest zgorszeniem chyba że jest na to specjalny dar z góry.
Zmęczenie jest zgorszeniem, co najmniej cielesnym.

To wszystko jest
takie proste.

Nie potrzeba do tego jakiś uproszczeń (chodzi o łac. vulgaris), że np. przeciwieństwa, pustka, elementy odcinka, fraktale, samodzielność (to jest outsideryzm grzeszny naprawdę), własna droga (bez Raju w sercu a z jego iście marnymi odpryskami), monizm ateistyczny, kult rozumu (scjentyzm i inne) czyli siebie i ludzi (przeciwny strukturze systemu Miłości), pozytywne spojrzenie (największe kłamstwo!), ...

I tak np.
Nie jest ważne który element żywiołów pochodzi od Ojca który od Syna a który od Ducha bo Są Jednym Duchem - a różnymi Osobami.

 

Technologia może przybliżać do Najwyższego

Można to porównać trochę do programowania komputera w informatyce na wersji VS „Express” (może inaczej się już nazywa).

Jak w C++/CLI .NET Framework jest ref class oraz value class. To typy referencyjne oraz typy wartościowe. Jak się je porównuje? Typy referencyjne przez wskaźnik (adres pamięci, niejako identyfikator w metodzie ReferenceEquals z klasy ogólnej nadrzędnej Object) a wartościowe przez wartość (dane składowe instancji-obiektu klasy).

Przekładając na język potoczny,

duplikując (kopiując) rzecz np. stół otrzymujemy nie rzecz identyczną, ale drugą (paradoksalnie, sic). Drugie nie jest pierwszym mimo nawet że cechy ma takie same (bo poza cechami ścisłej lokalizacji przestrzennej – np. współrzędnymi albo skrupulatnym opisie – nie mogą się przecież nakładać na siebie). Dwa egzemplarze dwuzłotówek są inne nawet jeśli są tak samo jak się patrzy skorodowane (korozja to w skrócie niszczenie chemiczne metali) przy z tej samej sesji „produkcyjnej” w mennicy i ciężarze, ustawieniu maszyny „tłoczącej” (bijącej pieniądz), szczegółach „przypadkowych” takich samych na każdym z dwóch egzemplarzy itd.

W duchowości odnowionego katolicyzmu i chrześcijaństwa -

Ojciec nie jest kopią Syna czy „tożsamością z Nim” itd. ale jak wyżej, tylko porównywanie ich istnieje. Nie porównywanie tyle aksjologiczne co "tożsamościowe" (nie lubię psychologii chyba że się bronię za jej pomocą - trzeba być sprawiedliwym).

Ojciec Syn i Duch mają różne "ID". Pomimo że są Jednym. Za Ich Jedność już wiadomo Kto odpowiada.

Ojciec i Syn nie są jakimiś wzajemnymi dopełnieniami bo dopełnieniem jest raczej Duch dlatego że Jest Ożywicielem.

Mądrością Ojca jest Duch (IMMA). I każdego wierzącego tzn. ufającego Jedynemu Bogu. To jest główny Inicjator tak jak matka rodzi potomstwo a ojciec tylko decyduje, rozpoczyna dzieło małym nakładem relacji.

Ojca poznaję przez Niebocentryzm tzn. geokosmos z transformacją przestrzeni.

Syn musiał być Jednorodzonym (to konkretne rodzenie to Wieczny Duch) bo gdyby Synów było nieskończenie wiele to byłby chaos.

dalej nie wypunktowuję bo można źle zinterpretować coś. Trzeba prosić Ducha (IMMA) aby zapoznał/a nas z Ojcem i Odkupicielem (ponieważ mamy w tym zakresie słabość).

Dodać też że Robert Monroe (The Monroe Institute już dość mniej), Bruce Moen, Buhlman, Darek Sugier mieliby rację pod warunkiem-jeśli by byli chrześcijanami.
OOBE można użyć do złego i można je użyć do dobrego. (NDE jest nagłe więc jeszcze trudniej przeciętemu małoduchowemu człowiekowi je rozeznać).
Mistycy katoliccy mieli nieraz podobne stany (nawet Kowalska!!!), ale żmije z czapeczkami żydowskimi w tym fioletowymi je poukrywały, uczyniły niby jak wiedza tajemna i niesłusznie sprowadziły je do sekciarstwa, generując zamęt.

Trzeba wiele rzeczy, ogrom (prawie wszystko inaczej mówiąc) odhybrydyzować. Nie mówię że (wy)krystalizować ale odmieszać. Uczynić wyraźnym poprzez usunięcie błędów, przywrócenie apostolskiej czystości, a co za tym idzie owoców, rezultatów.

---
Podsumowując, piękno Boga wyraża się w Jego (tzn. Ich Trojga) niepojętości, niezrozumiałości.

UWAGA: aby uniknąć fatalnej pomyłki, nazywa się Najwyzszego inaczej! Teologia żydowska zna tę regułę.

 Miłości nigdy nie pojmiemy bo Miłość nie da się sprowadzić do życia (w sensie codziennym).

Link do problemu tożsamości bytów w programowaniu pod Windows
https://social.msdn.microsoft.com/Forums/vstudio/en-US/15d4d4c1-9bb0-430d-a48b-d21ea6ee578f/ref-class-vs-value-class

 

 

 ===