NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label lachy. Show all posts
Showing posts with label lachy. Show all posts

Friday, September 16, 2022

Upodlenie polaków Włazi chińczykom, ruskim, jadą w niemcy÷ do grubych GB w niemcy÷ do grubych GB ÷ satanistycznych amerykan


(tekst niezbyt sformatowany, ograniczenia platformy/blogowni)
+DOWÓD jaki dają anglosascy

ARAR ALECHEM !!!!!!!! . Słów nie ma aby wrazić jak bardzo ten kraj (polska) jest zły (NAWET NIBY NIERADYKALNA, NIEKATOLICKA „LEPSZA” A NAIWNA [I ZA PO... ] OK. POŁOWA ... TEŻ — straszna to rzecz - PL TO JEST???  - naiwność kategorialnie to też rodzaj głupoty, LOCHOKHMAH — i też to są „lochy”) , ale rząd i Ukraińcy, i pewien poziom Semityzmu – łącznie ratują sytuację. ZASADNICZO O CO CHODZI: WYŚCIE AGENCI, NIE SZUKAJCIE WYŻEJ [NP. W RZĄDZIE, BIURACH SAMORZĄDÓW], SAMIŚCIE NIMI, «ARAR ALECHEM» , PRZEKLĘCI. Z PL NIE MA CO DYSKUTOWAĆ.  Kraj 3 świata –  BEHEMAH w umysł, nie tylko w portfel... zaglądaj bo tam masz syf, pustkę, pan nie wać — chyba że wata, głowa tępa, więc się żyje lekko - bo przecieka, bania porowata.... wata jak słabość mniemam Watykanu. I jak przywara od plebana. „Przykładem” odchylony Maciej Maciak. • Dobrze stwierdził bodaj poseł Jarosław Gowin z PiS, że nadchodzi nowe plemię. A zresztą lock na prąd (blackout, wyłączenia w sieci energetycznej) też jest potrzebny na ARAR GIBBORIMy. Dla klimatu macie marznąć, jak nie potraficie się uodpornić (jak np. morsy). Zamiast bez końca wydobywać w tych kopalniach to musi być jakaś chwila przerwy.
•Wszystko się łączy. Na miziaforum.com (Jack Caleib) jest info bardziej szczegółowe, o tym co powoduje, czym skutkuje wasze pradawne potępienie.

DOWÓD ANGLOSASKI ENG  Na tym vid. jest w środku odniesienie, wzmianka do lucyfera:
Tyt. : „Euclidean Sequencer Tutorial - How To Play & Make Your Own One-Shot Audio Samples” YouTube

Upodlenie polaków Włazi chińczykom, ruskim, jadą
 w niemcy÷ do grubych GB ÷ satanistycznych amerykan
[Robię to dla siebie, coś jak Michniewski (zob @miziaforum.com)]
✡✡Truth o PL ważniejsza jest niż historia.✡
•JAKIE GŁUPIE POLAKI myślą tylko stereotypami [LO DA’AT]
* BO [relacje pol-semickie] jeśli jest zdanie, nie musi implikować że „myśl przerwana”. Duda powiedział co KURKA WIEDZIAŁ[!! uwaga Xi]
•Że w ogóle mają siłę słuchać się czegoś (tu:stereotypów) to dziwne – co im daje siłę? Nienawiść? Ale do kogo? ÷ PODOBNYCH? Diabeł z diabłem, powinni być w roz-2-jeniu, jak ✡T-OMER– TANAKH  <=> nie powinni tworzyć królestwa (więc Polski/Lechi, Narodowców). PL wygodnictwo * stawiają ponad wszystkim(i).
✡VIDA’AT ≈ PL „WIEDZIEĆ”,ALE NIE „WEDY”!!!!
Kłamstwo patriotyzmu (nie tylko wedyjskiego,  ^^^^^tzw. ariowie, ruskie, prasłowianie się zawsze kłócili, PRA-li 1’e parchy) polega na plemienności (=>dzikości – nietolerancji tzw. „bo”-„innych”, „bonieswoich”, „obcych kacapów, bojankesów, (byś kompa kurka nie miał...) szwabów, tych z wojny, boczosnków, czarnuchów, dzieci i ryby głosu nie mają”, „ma sklerozę”, „głupi”...). Zamiast tracić li tylko siły na nienawiść – (i tumaństwa, u was to są: kino, alko, sport, pop, auto...) lepiej zrobić coś pożytecznego. Wy kimże jesteście, też macie czarno, tak często bardzo ciemno i też brązowo. A zachowania, ZACHWIANIA np. manifestacje –  przypominają Afrykę niskocywilizowaną.* wygodnictwo = tradycja asztarty, lęk, patriotyzm jako gł. tumaństwo konformizmu 1-NO ZŁO

HIPOKRYZJA 
– BO: SKĄD MIAŁEŚ TY : TOWARY, MIĘSO, WYROBY, WINDOWS XP, PiS, Korwina, Tuska!!
•••Nie masz tożsamości, rodu, źródel, znajomości przodków, a nawet „kultury” (basementu bo kultura to kult diabła, byka, tura… ) bo prostacka ”wiara” w aszerę tylko ci dokłada przeciągłych, rozległych (połowa PL?) boleści . 

•!Chiny: - jakaś współpraca chyba gł. uniwersytecka   [no bo i cholerne kredyty pożyczka z „SINYMI”], 
- prez.  A. Duda !!!! & „Xi” :
(   https://www.president.pl/news/gallery/president-andrzej-duda-meets-xi-jinping-in-warsaw,1820   )
^^^^ President Andrzej Duda meets Xi Jinping in Ww
»ZAKAR – przypominam o blue bus – nie chcielibyście wiedzieć dokładniej, reszta Alex Jones, może w końcu dam na Rumble czy odszukam pod BitChute
»Chiński ma na „X” jakby był księdzem, kiedyś kięży („X.”) nazywano starodawniej w pl (że nie ks. a „X.”,

Żulionerzy - metoda oszukiwania na partię polityczną

•Maciak napadł na „czarnego”, a wy chcecie idoli    I czemu powtarzam informacje ważne?  tumanie, ty prostaku to jakieś zabezpieczanie! Przed w PL łajnem)