NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label co. Show all posts
Showing posts with label co. Show all posts

Thursday, September 22, 2022

(3wid)Klocki zaczynają wskakiwać na swoje właściwe miejsce, UKŁADAJĄ SIĘ - A ustawa o ochronie ludności



Nt.: Ustawa o kilku „uzupełniających” stanach nadzwyczajnych: pogotowia i ...
z tzw. nowej „ustawy o ochronie ludności [...]”
«Ator»: „Robią To! Przymusowe Przyjęcie Ludzi do Domów i Mieszkań, Wyburzenia Budynków”
Zalękniator (Woźniak) Ator – ale siłą rzeczy zaczyna się go dawać słuchać
– w przypadku większej powierzchni a małego zaludnienia lokalu mieszkalnego mogą siłą wpychać ludzi, dokwaterowywać bez wynagrodzenia
– świadczenia osobiste = praca przymusowa bez wynagrodzenia, niewolnicza (TU LINK»»»   https://youtu.be/mXNoQaxBlXA?t=325   «««)
– lista złamania „praw”, obowiązki czy przymusy – długa lista artykułów czy paragrafów (sam sprawdzałem wręcz tego brodacza: ta ustawa jest dość nieprzyjemna)
– utrata suwerenności kraju polskiego
– stan kaczątkowy Jarosława Kaczyńskiego (jak kiedyś - obecnie pod serwisem justpaste.it krótki wierszyk spod kowira reformy....)
– nawet Jack Caleib ukazywał przywieziony „z dalekich krajów” (chyba Afryka, Australia) węgiel-błoto z hałd P O L S K I C H
– chcą w PL znieść demokracje (o ile w ogóle kiedykolwiek jakaś była)
– stan klęski żywiołowej (za 2-3 miesiące bez problemu)
– ustawa (projekt ustawy) wchodzi w życie 1 stycznia 2023, Nowy Rok, współgra z zapasami energii
–życie zmienią w piekło, się nie pozbieramy
– zawieszenie działalności określonych przedsiębiorstw bez odszkodowania, utracone zyski !!!! Np. wkurzy ich jakiś przedsiębiorca, masz zawieszoną działalność gospodarczą
nakaz, zakaz działalności gosp. okr. rodzaju, narażenie na ryzyko – za darmo, za zero (0 zł!!!)
–demolka mieszkania już była w PL, przez gości z Ukrainy, uszkodzony kaloryfer, sprzęty wyrzucone za okno !!!! https://www.youtube.com/watch?v=Wn4eejbghyg To wszystko W PL!!!! 
»»»» Sprawy zaczynają wskakiwać na swoje miejsce (!!)
(odnośna lokacja do tego – punkt czasowy z vid.):


Jakiś arabowaty o ciemniejszej azjatyckiej skórze głównoprowadzący...