- Myślenie NIE boli
- To wasz wewnętrzny „B-A-A-L” was boli tak
- Nazad, zaś
- Lewak, prawak dwupak — prawie każdy z Polski chwiejny, DUPEK zaklęty
- Każde słowo przeanalizowane, wychodzi w każdym calu – jak pokalany polak KAŁ
- Pika serce pokalane, głupi GOJ do wojny jeden Xerxes
- Nie kraj skrajności, raczej stopień człowieczeństwa sprowadzony przez gadające gAdziny do sprośności prostej (zwłaszcza przez wiele jełopów, nie do nauki rozumek zgorszony przykrótki)
- TY GOJU GOGU GO NA JOGE JEŁOPIE
- Albo na Shui Feng, chińczyk 1 masochista też...
- Chiny to kity, jak uczy synteza z rozdzieleniem
YAHwism, Niebocentryzm (wklęsła Ziemia – Concave Earth), #Skycentrism, BLENDER & LuxCore Render, *physical* absurd of #Copernican Revolution explained, the inside Earth / geocosmos, basics of spirituality, #Jewishness (JeWsus, Holy Spirit Shikainyah, protestant÷catholic critic), computer programming, Python scripts, C++, astrophotography, science, physics, web aggregation, computer graphics, analysis, fact checking, some politics and economics blogging, skies, moonscape,IT
NC - SC
◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇
The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): ****
https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/
STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.
Search This Blog
Showing posts with label protezy. Show all posts
Showing posts with label protezy. Show all posts
Wednesday, June 19, 2024
Trudno ująć w słowach kilku, wasz kikut…
Labels:
biblioteczka,
Chiny,
Feng Shui,
Gog i Magog,
humor,
informacje,
joga,
jogini,
kit,
krótkie,
masochizm,
Polska,
protezy,
przyszłość polski,
psychologia,
sens cierpienia,
Serwis,
wojna,
Xerxes,
złote myśli
Saturday, May 4, 2024
Ator - tu go dobrze zrugałeś❟ [ALE DAWNO..] **natomiast** USA NIE UPADA ONA SIĘ ZMIENIA – PO CO KŁAMAĆ?? Ator - Dezaprobata, zgorszenie i żałość
—Prawie połowę 1 filmu od „dawnego” przesłuchałem:
—Rzecz jasna, pod względem informacyjnym, „przeciwnik” Atora z dawna — wypadł BLADO. Nie tylko „dwulatka” tzw. wielka panda „mała”. Adwersarz byłego konfederaty bardzo się rozgaduje, sam nie wiem o co do końca chodzi. Na pewno o kasę, wpływy „niematerialne” (tzw. HORSE ++ power??), o tzw. socjalizm japy.
Sami czas na pogawędkach przetracacie, a na rząd z hipokryzją [tj.: WŁASNĄ] narzekacie. Mimo, iż „wojna dwuletnia” okazała się prawdą. To jednak pewne subtelności wewnątrz subtelności istnieją. Nie do końca takie proste jakby chciał [KURKAAA] David Icke.
Dla porównania potem «ob[e]c[n]e» – możliwie szybko, gdyż takie manipulacje uważam za obce (por. kod literowy - jak zwykle) tym bardziej iż rozwlekłość odcinków to pewien trik Atora — kryptohipnotyczny mianowicie – sam GLĘDZI a mówił że inni•JĘCZĄ (z przemowy antyfAna powyżej)
Tego nie słuchałem, ale
— rozgarnięty człowiek powinien wiedzieć że USA to właśnie, prócz rozwoju komputerowego i ścisłego światopoglądu – właśnie takie bandziorstwo, narko, gówniarzy i dużych smarków,udawanych (może też: NIEPEŁNYCH!!!) nierzadko uzdrowień typu „pady do tyłu” (zobacz odp. wpisy o ruchach, sektach religijnych np. NTV Zagórski, po cz. też Andy Choiński [CHIŃSKI...?!] ). Apokalipsa zombie na tzw. waszych ulicach [US]. Zresztą i bez tego bylibyście tacy „zombie” – nawet bez „dwulatki” niedawnej. W końcu byście się przepracowali. Tylko tyle i aż tyle. Jak w USA, to do PL. To znacie.
Tylko taki Ator wam jeszcze nie powie, że Żydzi jakkolwiek, mieli kulturę zbliżoną do Chaldejczyków. Jeszcze gorzej on was ceni ode mnie.
No nie, no krótkie komunikaty jakoś rozumieją Polacy. W gierek matni, nawet szyfrowanie już nie dodaje takim palmy.
— Uszi, Suwerenny ... – po co tyle narzekania? Mylicie się.
Appendix
Wojna secesyjna już była. USA mają w sobie inne natomiast blizny. KURKA, tam się pomaga bezdomnym leczyć zęby (dentystyka).
Jeśli dobrze pamiętam, protezy dobrej jakości. A WY TO HIENY. U wam tylko serduszka, Owsiak, prawdy nigdy – PRAWIE – nie ma.
Taka jest różnica. A u was zrzutki przekradają, W KOŁO MACIEJU Z WŁOCŁAWKA, nawet jak się wyleczą — to niezadowoleni zresztą I TAK WAM ZŁA PEŁNO......
Subscribe to:
Posts (Atom)