Bardziej ⚦drakońskie niż ⚦gender!- gorsze wasze codzienne cierpienie na które macie wzięcie Jeszcze
(Yom HaShalom / Ein b’Polin-goyim Asher Lo-Chasid)
1. pałacyk pajaca, nie zakryła wyrzutów wielołącznych dacza
2. Prawica prosta i/lub katolicka – to życie na stereotypie, instruktażach zmiennokształtnych typu psałterz (zmienne tłumaczenia, a w tym przeklęstwie życia nie ma)
–> widzicie
HIPOKRYZJA NIE ZALEŻY LI TYLKO OD NP.
HETEROSEKSUALNOŚCI SAMIŚCIE P-W NATURALNOŚCI!!!
(GRZESZĄC) NADMIAR-„regułami”=>CYFROWI (0100110...) JAK TRANZYSTOR -i- OD ŚWIATŁA teżże PRZEŁĄCZNIK
Czy to kościółek, czy NCzas amerykanka – nie macie, nie mieliście adekwatnej logiczności w sobie, ludzie wyrodni, „mądrzy” tylko w limitowanej, tak o OWAK !! technologii – głupiście i w ten sam sposób życie przeżyliście. Zastrzeżenia co do kary z „Nieba” (poprawnie Shamayim)??? Jakoś jej,
3. Pokwantowani na kawałki, HIPOKRYCI,
–W zarysie, nie ma. Miłosierdzie tu wytłumaczeniem. Na nic dotychczas reguły wasze bydlęce. EMUNAH zakrywa grzeszenie.
— ponieważ dostrzegacie rzeczy koleje.
Życie na stereotypie jest przyczyną waszej (...Chojeckiego, MN-prawicy, NCzas, Uszi, geotermia, anhedonia… „ojca” !!!) nierzadko, skrytej,
KURKA! Wywrotki. Bólu od baala, któremu kadzicie ofiary.
4. Wiadomo, i nie takie chodzą po ludzikach plotki. Niby to wiecie, jednak dusza śmietnikowa.
Szustak wasz kolejny co oszukał, „jakże ? Taki?”, czy Marcin Zieliński, „mocny”.
»»»» Hipokryzja i tort emocji gotowy.......
Cóż za retorsje! I wraca pies do wymiocin swoich.