YAHwism, Niebocentryzm (wklęsła Ziemia – Concave Earth), #Skycentrism, BLENDER & LuxCore Render, *physical* absurd of #Copernican Revolution explained, the inside Earth / geocosmos, basics of spirituality, #Jewishness (JeWsus, Holy Spirit Shikainyah, protestant÷catholic critic), computer programming, Python scripts, C++, astrophotography, science, physics, web aggregation, computer graphics, analysis, fact checking, some politics and economics blogging, skies, moonscape,IT
NC - SC
◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇
The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): ****
https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/
STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.
Redaktorzy czy nie ma w naszej POLSCE prawdziwych mądrych polityków tylko takie badziewie zapraszacie.Nie da się tego sluchać.Już jej wygląd mądrością nie grzeszy.Nie mogę zapomnieć jak ona krzyczała tak zajadle WON WON do zwykłych URZĘDNIKÓW w różnych urzędach i ich krytykowała.
Nie mogę zapomnieć jak ona by leczyła chorego bezdomnego znalezionego na ulicy, komu ona by go kazala leczyć .No nie służbie zdrowia
tylko księdzom na parafiach.
Tak mówiła w programie u redaktora Klarenbacha, który chwytał się za głowę.Od tamtego momentu nikt jej do TV Republika nie zaprasza.”
Ponieważ to urzędnik jest w roli „konstytucyjnej” egzekutywy, a ustawodawca tak srak występuje w roli kierowniczej (sprawstwo kierownicze, z kolei pomocnicze gdy np. doradca koordynatora, itp.).
Obie warstwy przecież – urzędnik i polityk – nie stosują nauki, logiki matematycznej – choćby I tw. Goedla. Nie wszystko, z racji np. czasu, co prawdziwe to dowodliwe.
Tak poza tym, prymitywizmem i chamstwem (wbrew zws cyw.) jest, w XXI wieku, niełączenie różnych dziedzin wiedzy w jakieś przełomowe nowe wnioski, zwłaszcza natury moralnej (etycznej).
Macie tyle problemów etycznych a ciągle wzorce moralne- istne starocie. Degradacja zwykłej kultury wypowiedzi, jakieś skróty myślowe zamiast myślenia systemicznego.
Naiwność ledwo (sic...) bierzmowanych katolików nie zna granic
Ledwo w znaczeniu trudności wewnętrznych a nie zewnętrznych
(formalnych, urzędowych, pieniężnych)
Wierzą bardziej w ludzi niż w Ducha Świętego
Nie tolerują „nieznajomych” przecież, prostaki
Ducha bez rytmicznej muzyki nie chcą
Ani ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY -
bezcześciciele-- owieczki
Prosty a prostak
Prosty może być naukowiec (ale n i e „jeszcze prostszy”
:-) - co mnie obchodzi jeśli Einstein był ateistą)
Yahoshua był prosty mimo że było w Piśmie że wygonił siłą
fizyczną ludzi w obrębie świątynnym.
Prostak to gbur, niekulturalny, niemiłosierny, mściwy, chamski,
wulgarny, nieopanowany, świnia, bez wyczucia komunikacyjnego –
agresją (nie czepiajcie się drobnych stylów pozornej ironii
tekstu).
Oglądałem ten widok w pewnej kałuży wg nich
Maryjny
- dla światłego człowieka nic nie może przypomnieć on
katolickiego. Takie sytuacje są codziennością w świecie katolików
nie posiadających duchowości apostolskiej.
W ich objawieniach pisało że Polska jest pod
niewolą
A oni twierdzą dziecięco że szybko intronizują politycznie Yahoshua ha
Mashiyah .
Do polityki to trzeba mieć
głowę w Chmurze, Bożej (mówię szanowni wypatrywacze złego –
poważnie).
Różnica między wypatrywaniem, chceniem a
przewidywaniem
Wypatrywanie jest szukaniem (w umyśle & woli &
uczuciach)
Chcenie jest szukaniem ale takim z realizacją
Przewidywanie jest stanem umysłu (=analizy, wnioskowania,
wyobraźni, myślenia, pamięci) bardziej niż woli
Teraz twierdzą nawet że przy Giewoncie polskim
jest znak ręki Bożej
Z tego co mi śmiem wiedzieć byli w epoce Starego
Testamentu tzw. giganci – synowie diabłów z kobietami – i to
mogą być ich kolejne podobizny skalne historyczne.
Polacy swój własny język mają
A nie tyle zatem język Nieba
W/w zatem oznacza myślenie uporządkowanej
rozumem intuicji a nie tyle podkreślenie retoryczno-emocjonane
Po co ozdobniki jak rozum ale oświecony wiarą wystarczy
Polak typowy lubi retorykę zamiast logikę, lubi się wykłócać,
przegadywać i przygadywać
Polak do bitki i wypitki
Objawienia katolickie nic nie mówią nadal o tym jakoby spadła
ilość spożywanego przez narodowych Polaków etanolu
Nie jestem Starozakonnym, Ukraińcem, Rosjaninem
ani Niemcem ani Amerykaninem ani sprzymierzeńcem EU/ONZ
Trzeba zmądrzeć a nie szukać na różne sposoby militariów i n i eoczekiwać
w tym też wojny
hybrydowej
Nie-oczekiwać nie implikuje nie widzieć
Dzieci
młodsze tak robią gdy zasłaniają oczy myśląc że wtedy
zdarzenia niekorzystnego już nie ma (naiwność, myślenie magiczne,
niedojrzałość, marzycielstwo, naiwność,
głupota, fałsz myślenia).
Oczywiście Bóg wysłuchuje Matkę Bożą
Ale nie od razu (jak sami katolicy wiecie przecież z
doświadczeń i przeżyć dotyczących modlitw – przy retrospekcji
– wglądzie w swoją historię „życia”).
Wielki ucisk jest waszym życiem
A jesteście tak naiwni, ślepi by go ciągle oglądać (także w
telewizji <=> obrazie Bestii z Apokalipsy janowej)
Cwaniaki – ohyda spustoszenia była już dłużej
niż trzy i pół roku
W pewnych krajach (nie Polsce) zmodyfikowano dość dawno już
słowa Konsekracji, źródło sobie znajdźcie aby się nie
rozleniwić
Nie bądźmy arbitralnymi czytaczami Biblii ale mądrymi w Duchu
Słowa Bożego.
W Polsce to mamy księży którzy nie wiadomo czy
w ogóle mają intencję Konsekracyi
Jak nie zechce bo jest ateistą, masonem etc. (księdzem złej
woli ogólnie)i to Przeistoczenie nie zachodzi, słowa formuły/formy
same nie wystarczą gdy brakuje Ducha Świętości gdyż wtedy to są
puste litery tylko bez dobrej mocy sprawczej (jak u faryzeuszy).
U ks. Natanka było powiedziane przez prorokinię
A. J.
Że odbudowa kościoła
potrwa całe lata (więc
nie zrobią pięknej Intronizacji w kep).
Że
trzeba utworzyć
Kościół widzialny od nowa zamiast (próbować) go „naprawiać”
(przekonywać próbując
ewangelizować).
Polska to nie była wyjątkiem, nie została
wyszczególnina
Owieczki kościelne k
a t o l i c k i e – wg
tych objawień to
-wtórni poganie
-najwięksi ignoranci ze
wszystkich religii świata
-niecierpliwi, nieczyści
płciowo, walczący wewnętrznie we
własnej duszy przeciw sobie
-traktujący
Ducha Bożego jak niezrozumiałego, niepojętego, nieoczywistego
-faryzeusze
współcześni są tysiąckroć gorsi od
tych 2 tysiąclecia temu [zatem owieczki niby nie przejęły wiele od
nich złego na liturgii?]
Choćby było konklawe w Licheniu
To Polak w zagrodzie „równy” wojewodzie.
Trochę powiązane jest z tym to że JP II integrował się
religijnie z islamitami, co nie podobało się naszemu Abba
Niebieskiemu.
Muszą przyjść Arabowie/Ukraińcy/Żydzi i to wyregulować.