NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label CW24. Show all posts
Showing posts with label CW24. Show all posts

Friday, November 22, 2024

Przeciwko **sino**lubstwie Macieja Maciaka. „CHINY DRŻĄ. Czy to państwo policyjne? | dr Alicja Bachulska”

Komuchy:

•Tybet
•Ujgurzy
•Chiński firewall
•Inwigilacja korporacyjna
•Dane wrażliwe (por. zachowanie Macieja Maciaka!)
•Wietnam i antykorupcja (zasłona dymna!!)
•Xi Jinping
•Władza autorytarna
•Uczestnictwo we wojnie rosyjskiej

„KAŁKA”

– żaden wzrost gospodarczy!!!
•bezrobocie, niepewność
•rok 1978

Sunday, August 11, 2024

Wyjaśniam składową stałą ATORA – okładki i hasełka ma generowane na zasadzie CZĘSTO prostego iloczynu kartezjańskiego.

•Masoński plan X, masoński plan Y....
•Stało się! X, stało się! Y... .
(Potem następuje na przykład „zmiana” poniższego typu:)
•Masoński plan A [X wymienił na A, ale początek hasełka zostawił]
•Masoński plan B....

— Okładka trąci mechanizmem tzw. NLP

POTRZEBA NATOMIAST BY OKŁADKA ZAWIERAŁA już (czyli od razu) najpotrzebniejsze informacje. Nie tam narzekanie, wyraz smutku czy czasami nawet u Atora bywało – zwykłego, mało mądrego, zazdrosnego chyba [KURKA/sic] chamstwa. Jakieś prywatne (z zastrz.!!!) bzdury Prezentator dołącza do składowej stałej, a która natomiast jest mądra. Szkoda gadać (czy pisać) dłużej na tę li złą część, ale kanał Wideoprezentacje ma styl w tak wielu punktach INFANTYLNY. 

Coś Ator zrobił więcej dla nauki?? Matma, fiza, informatyka, może lingwistyka?? Nie wystarczy li „wielokrotnić” najwęższe grona znawców!

Takie niby, pewne, że polaczki uczą się przez niskozróżnicowane powtórzenie??
Większa HYBRUDOZACJA kanału to także brak poczucia humoru u odnośnego - co powoduje wyzysk emocjonalny przez tegoż „subdziennikarza” (albo hipodziennikarza).
•Ludzie, którzy są wybitni psują swoją prezencję (wygląd zewnętrzny) NARZEKANIEM i LENISTWEM.

Samo moralizowanie to „SZATANowczo” za mało.

Sorry, ale dołącza taki styl do „onych”, których krytykuje. «ŁAA! Mało wyświetleń!! Zasięgi!!» (szkoda, że Szczytyńscy też tak ostano twierdzą). Katolicka nerwica eklezjogenna dodatkowo jeszcze bardziej psuje referowany analitycznie kanał — repetytywne odniesienia POCHWALAJĄCE tamże obj. prywatne oraz, implikacyjnie, publiczne... . ZBAWIŁA KOGOŚ TAM MARYJA CZY NIE??

Jasne, że tekstowy PATOmontaż. Mowa o kanale Wideoprezentacje.

Przecież korona z głowy nie spadnie, jeśli  z a r ó w n o  się przypomni coś w tytule jak i też KONIUNKCYJNIE się dba o szczegóły. Niestety, lenistwo to cecha „kompozytowa” ludzi na prowadzeniu. Poza tym, Polska nigdy nie miała żadnej tożsamości. (BLOG POMOCNICZY NIE MIEJSCE NA MULTILINKI).

I po co tyle narzekania?? To większy grzech np. niż jakieś zwątpienie...

•Najgorzej, jak influencer (enumerowany albo ogólny...) używa tzw. prostego, przystępnego tekstu (mówionego, albo zwykłego). Nawet chyba M. Maciak lepiej wypada, bo bardziej N-A-U-K-O-W-O – raz przynajmniej użył skomplikowanego pojęcia chemicznego-dot. tech. przemysłowej na swoim kanale.
•Nie wystarczy też powtarzać prawdę – trzeba ją podać w techniczny sposób.
•A komentarze pod takimi... również często SPRZECZNE, mętne, stare pomniki, dzieje.

Wady moralne ocenianego kanału – przeinterpretowywanie kodu biblijnego jak zwł. p-r [PIJAR.....] Chojecki

Objawienia mętnej religii to nie jest naprawdę coś, co warto papugować. Fatima - zaćmienia mam na blogu nieco eksplifikowane, oblicze tam Garabandal... Vassula z odwróconym krzyżem jak Cejrowski ma w zwyczaju to chyba już wiadomo? To po co tego tyle!?

Trochę wołanie red. Macieja Maciaka o normalność jednak się sprawdza...

Tak, kiedyś uczono logiki. Arbitralnie wybrano, KI zawody się jej naucza.

Tuesday, August 6, 2024

Raz na mies. Macieja Maciaka można posłuchać (albo jeszcze rzadziej!). Był w Muzeum Polin a nie umie STAROŻYTNOŚCI....

  • Maciej Maciak propandemista koronny podąża za Xi https://rumble.com/v3z0f0y-propandemista-koronny-maciej-maciak-poda-za-xi-jak-crka-trumpa-dziki-caleib.html
  • Możliwa ERRATA: Wnuczką albo córką to nie jest takie istotne naprawdę kiedyś relacje dziedziczenia określano szerzej (KI relacja przechodnia aRb ^ bRc  => aRc ):
  • Z kategorii coś bardzo podobnego jak w następującym linku, jednak znacznie bardziej kręconehttps://rumble.com/v4u3179-ator-kompilacja-chwali-maseczki-agodno-chinjackowskiniewypenionewyborypis.html
  • Sprytną techniką M.M. pozostaje wciąż „szatan rzeczy”, iż w porównaniu np. do Pińskiego Maciak tylko ze 3 razy pochwalił starożytny uniwersalizm a np. Jan Piński ok. dwa razy więcej—  jak już liczyłem, (nie licząc notabene zdolności wydawniczych!)
  • Tak, brak wojny jest najlepszy... ale wojnę przede wszystkim macie w umyśle, w sobie
  • Redaktorowi brak rdzenia metodologicznego – z uwagi na to, że chwyta się zbyt chwytliwych haseł (nadgorliwość i narcyzm), wspiera rozdzielnikiem ogólnie Rosję i „wybieloną” Rosję tzn. Białoruś. Obecnie był w pl-białorus. (mieszanym, HYBRYDOWYM KURKA) studyjku. Znowu plótł jakieś bzdury (może o gospodarce?), takie że aż nawet trudno mi zapamiętać.
  • Wyzyskuje on rażącą niewiedzę, a raczej brak matematycznego rozumowania przez polaków (nie wszystkich). Inna część sprawy to to, jak „RAT–bracia” .... kompletny niemalże BRAK oraz polski RAK.
  • Łukaszenka coś tam gada... jednakże: Chiny:: źle MM robi, że je chwali. Przyp. że prezydent Białorusi z twarzy wygląda na administratora – a nie na kogoś więc, kto troszczy się o naród. Uczcie się myślenia uczty, a nie wierzyć w staroświeckie, niezbyt-intelekty ruskie.
  • Apropo wybielonej kurka rusi:: Gryguć per analogiam błędy:: przecież robicie na AMERYKAŃSKICH komputerach .... .
  • W PÓŁ MINUTY MOŻNA

  •  & OKŁADKA „TUBKI” MĄDRA

Sunday, June 16, 2024

Macki Maciaka 2: mysi tandem i rusogermany - czyli CO POMINĄŁ, JAK BLADO!!!

  • Dżek Caleib ma rację, tylko umiejętności informatyczne trochę za słabe (chaos layoutu, brak skorowidza treści, rzadko które linki – ale nie funkcjonują)
  • Drastyczne różne wideo na Caleibie, tutaj używam pewnych zdrobnień – dzięki temu nie trzeba tyle się WKURZAĆ, dla zdrowia a „sen żula” wymaga... mimo nawet, iż ... przeszło na zwykłym Youtube komuś... BO TO NIESTETY JEST FAKT
  • Ukraina („ikra inna”) o zdrowie nie zadba – nie tylko już wykorzystała, polaków
  • Motyw przewodni Maciaka: byle jak (LUDZIE MU PIENIĘDZY DADZĄ ILE CHCE – pewien „występ”), byle z kim Włocławek: „ze wszystkimi”
  • Tak tego dużo że nawet z kwerendą do DuckDuckGo trudno mi dać linki — natomiast Caleib wręcz wyżygał się tym, przeważnie co najważniejsze Dżek ma ODBLOKOWANE
  • O ile pamiętam, tak jak Ator pracował (tak! Z mikrofonem M.M. NIE DOŚĆ DAWNO był w miejscu gdzie go raz nie chcieli...) w telewizji TVN (sic!!) – no sorry jak możecie tego nie stwierdzić sami — DWA ETATY?
  • Tymczasem przegląd:

 






Saturday, May 25, 2024

Donald Tusk—ta sama narracja jak Maciej Maciak: czyli granie na czas, PRZECIĄGANIE a NCzas jeszcze dodatkowo psuje tytuł

Tyt. ruskich fusów... czyli „Tusk podjął decyzję. Wiele osób czekało na tę informację” — bo tym jest NCzas

https://nczas.info/2024/05/24/tusk-podjal-decyzje-wiele-osob-czekalo-na-te-informacje/

Donald Tusk:

 Ani miesięcy, ani lat nie starczy, by to wszystko posprzątać

Komentarz własny

— co mnie to interesuje, skoro Donald Tusk nie interesuje się przemysłem – oboje razem z Korwinem oraz też PiS (z zacieśnieniem w przypadku PiS do bankowców, chyba) — wspomagają rekinów finansjery, małych i dużych wyłudzaczy. Z tym biznesem jest tak natomiast: Co było pierwsze? Pracownik czy pracodawca? Nie, pierwszy był grzech. Potem nieustający łańcuch prowizorek na przeplot zaburzeń w przyrodzie (tarasy skalne — wyżłobienia, półki zob. Mariusz Szczytyński, hybrydy, sieroty, kopalnie machinacji – blokada wynalazków, poprzez niewolniczy Egipt, niezbyt zmatematyzowany przewrót kopernikański, a wielka niewiadoma nawet co do pochodzenia oceanów!).

No jasne. Donald Tusk zamknął niektóre kopalnie – naiwność jest najgorszym głupoty rodzajem gdyż masochizmem... czegoś co trwa biedne nie nazwałbym bezpieczeństwem – tak, tąpnięcia w górnictwie to zło... ale w połączeniu z ekologią mimo wszystko to są tematy odwracania uwagi.

PRZECIĄGANIE — ale wyraz znaczeniowy j. polskiego jest kłamliwy nawet na poz. słowa (pojedyncznego!!!), ciekawe natomiast iż można sprawdzić że nawet na poziomie samych liter(Żydzi i Chaldejczycy).

Sunday, May 5, 2024

Czy partia Macieja Maciaka BŁĄDZI poprzez EKONOMIZACJĘ WSZYSTKIEGO? Klucz do tzw. zrozumienia – haczyków niemoralnych CW24.

Wstęp

For the main blog service, go click a Wordpress version. This is a helper-blog ONLY, not meant to (fully) replace the main portal.

—syntetycznie na gł. blogu. Tutaj z kolei, raczej •analiza, •wstawki wid., •dodatki. Czasami przenoszę z tu do tam. To jest blog roboczy.

Maciej Maciak przeważnie wypowiada się w tonie ekonomisty, nawet jak mówi o ichniej „duchowości”: dobra niby Rosja, oj .... Przyznał się raz do swojej dużej wady: katolicyzmu. Tylko nie powiedział, że to wada.

•Najgłówniejsze rzeczy (przytoczenia filmowe) są zwykle na Caleibie. Samodzielnie z kolei — np. opracowałem jak „czerwony aktor” Maciak nakłania do oddawania danych os. do platformy mObywatel. 
»»»»TEKSTOGRAFIA: „platforma”= „plat”+„form”=„FLAT FORM” [REGUŁA
»»»»STAROZYTNA P≈F] = „PŁASKA FORMA”.

Na „DiP” – ie rządzi lęk, strach, tzw. wdzięczne „poinformowanie” – «atomica» w OBU znaczeniach –  godzina W oraz elektrownia jądrowa (przypomina to niestety złą część Atora).

Nie wiem, czy SZATANOWI to raczej rodzaj terapii (autoterapii?? Sadomasochizmu polskiego), czy raczej niecierpliwość i głód wiedzy na temat tzw. własnego kraju. No na pewno nie chodzi o zwykłe patrzenie na rozwój sytuacji – przemowy Maciaka trwają jakąś godzinę i w tej mierze krytykuję tak jak Atora. LASHON HA RAA olbrzymi. „Redaktor” jest znany z koncentracji na złym (z rzadka podał coś dobrego, np. wiadomości z chemii – technologii, czy to że Żydzi są pamiętający, por. Atora: Żydzi mają DOBRE (tak!!) prawo. 

Moje podejście tłumaczy [eksplifikacjaoba: analiza SWOT.

Podobnie jak u Gadowskiego. Umysły nienawistne jakby nie dostrzegają że Ukraina potrafi dobrze, świetnie grać nawet na harfie. Mimo drapieżności wojennej kolegów – oraz wynaturzeń obrazowanych drastycznie na Caleibie.
Tylko forma partii politycznej, czy tam jakieś grupowego ruchu to nie jest właściwa forma. MUSI być indywidualizm, (nie group working), nie rozklejanie plakatów czy tam działanie informacyjne. DEZINFORMACYJNE. Wy nie macie wspólnoty społecznej, żadna, ale to żadna partia nigdy wam nie pomoże. Przywódcę to z kolei możecie opacznie zrozumieć (albo: niepełnie — G. Braun towarzyszył PiS podobno takie nagranie... impreza polityczna...).

»Polacy wy macie drastyczną głupotę, żeście nie lepsi tak w istocie.

Wiadomo czemu tak jest. Maślane myślenie emocjonalne. WSTYD. A Ukra przynajmniej dobrze gra... .

Błąd przetwarzania równoległego Hyper Treading?

Polska to centralny śmietnik niemoralności świata. Występuje między Zachodem a Wschodem. Nie potrafi (ona!!!) zachowywać się właściwie do położenia, gdzie tam szlaki komunikacyjne (NIE TYLKO BIZNES – OD SŁÓW — A DOKŁADNIEJ, MIĘDZY LITERAMI — JĘZYKA ZALEŻY JEGO ROZUMNOŚĆ), jakby bufor nijakości, jakby jakiś tępy opóźniacz, zapora mentalnościowa — ani to ruskie, ani Ukraina .... ani do końca Semickie. O tym ostatnim świadczy poziom rozwoju technologii ORAZ, z zasady, nieumiejętność nauki nawet Amerykańskiego przez niewolników.

No fajnie tak narzekać, tam śmietników więcej na ulicy... ludzie dadzą ile chcę – parafrazy M. M.

Redaktor się wyładowuje – wątpię żeby nawet zareagował na plotki o Korwinie (fuzji) – mogę się mylić ..... ale to tak jak Sławo+++mir – mniejsza może z tekstografia pochodzenia, jak to (chyba) on twierdził że Konfederacja się rozpada — To wy ludziki się rozpadacie kiedy nie umiecie matmy, fizyki, chemii. Umiecie tylko socjologię – esencja debilizmu. — Wg praw logiki system nie może definiować się sam.

 Tylko o ludziach, nic o mechanizmach, naturze (Panthera Luna!!), jakieś dinksy i spryciarze, memy, w zasadzie wszystko (dla bydła). NIE WAŻNE czy PiS się rozpada, bo to tylko polisemantyka – inna partyjna nazwa.

Z wami jak z jakąś matrycą: nie wystarczy na moduły, ale na poszczególne I/O, bity trzeba rozkładać.

Wasza krótka pamięć wynika z traum, nieprzebaczenia. Korwin jest „dobry” w cybernetyce itp. – ale moralność wygląda gorzej. To tak jak z przeniesieniami międzynarodowymi – np. Bersheba to -> Warszawa, a Praga jest wieloznaczna (polisemansa). Każdy (starożytne kasdim = Chaldejczycy) jest wytworem innych ras, innych plemion, innych krajów i państw. PL taki śmietnik wszystkiego.

I z tego wynika problem. Część cech się pokrywa (fenotyp), część – przeciwnie.

A wy się garniecie do podobnych, małpie narody. Z biedy że — „jakiś mistrz będzie”. Uczcie się to może być lepiej, tylko nie tego — co poprzez krytykę i/lub idolatrię – wyświechtanego. 

Umysł trzeba otworzyć, nie lokal wyborczy.

Nie checklistę: ....lepsi korwiniści. Jesteście tak poprzemieszani, że z pewnością się nie dogadacie. Skoro nie ma w ogóle cząstkowych cech które by były czyste, to  znak że

Trzeba wrócić do tego, co Starożytne. Zanim zepsuliście, to nawet USA wie, w jaki sposób były wzorce inne (Konkordancja Stronga jest mocna).

MASONERIA TO WYŚCIE. Tak głupi, że ledwo ludźmi.... . Rozkodować trzeba, jełopy i ćwoki. Jak żadnego dobra .. .bobo bo MAŁPA BONOBO....  , to wymień se w Chinach ... głowę. A serca wpraw se już lepiej świniowe.  Skoro nieuchwytne wg ciebie dobro. — NIE [TYLE] HISTORIA, ŚCISŁOŚĆ JEŁOPY. 

Wednesday, November 8, 2023

Chińskie „Żniwa”: Gazety Świata Rozpisują *Tylko Polacy*Udają* Jak Np. Redaktor Maciej Maciak Że „Jest OK”


A co wychodzi, dopiero ludzkie pojęcie przechodzi.
Więźniowie polityczni w Chinach - trudno wam to sobie nawet wyobrazić
Gazety popularne w Ameryce rozpisują się o Chinach, jednak w BARDZO złym świetle - to tylko wy polscy prostacy wierzycie byle komu (takiemu Maciakowi np., Pitoń również wielkie bzdety cisnął swego czasu a nawet chemii czy fizyki wyziewów lotniczych ludziom nie tłumaczył tylko odsyłał wyłącznie do przestudiowania książek – lenistwo? — Nie! Chamstwo!

Taka niby fajna, tak żeście zakochani w kulturze orientalnej... 

A co wychodzi, dopiero ludzkie pojęcie przechodzi.

Monday, August 21, 2023

DiP oddolny bierze·doły??↓ Werbuje wszystkich „BezPodziałów” •Np. kryminalistów (prawdziwie bez podziałów), alfiki, księży, łżeprawicę, nawet ruskich!!!


DiP oddolny bierze·doły??




„wszystkich”: kryminał, „alfy”,




, rusogermki i księży



ach... „BezPodziałów”



Zatwardziali Polińczycy do Maciaka

— krąg odbiorców Maciaka na pewno mieszany
— „Mało” – po Hebrajsku „melo” to znaczy „pełne”
— wg MM Konfa masło maślane – owszem, ale praca wymaga FILOZOFII(MDR.PROV.) kanufayim=skrzydła
— Biełsat – owszem jest to skandal tylko Maciak wg s Caleiba niezbyt dawno dawał mikrofon z TVN
— Czechy – nic dziwnego, bowiem Czechy VS Nie-m-czech
 — Stany Zjednoczone – Maciak ty też jednak dostrzegasz korzyści z tej Ameryki.
 —zubażanie społeczeństwa itp. – jakbym słyszał Atora o bankach i korpo, bez człowieczeństwa nic macie (STALE), NA KOMPUTERACH OS/USA PRACUJECIE
Chiński „mądrze” NIEzarządzany 
i stare sztuczki Maciaka (z REPTertuaru kolejne)…
— bo Chiny pracują w niewoli, tam niby „rock” nie jest czarny (wg MM)
źr:

MM o Korwinie Mikke
JKM Leciwy, nie ma siły -? Raczej po prostu Korwin nie chce (i ma też życie rodzinne, MM jakiś bezsens – Starość też stan umysłu!!
 - MM jako skandalista, szarość, gdzie informatyka, gdzie nauka ścisła i wyższa, już tłumaczenie na angielski…)

Poprawił się troszeczkę???! – to o Robercie Winnickim przy partii Konfederacja / Nowa Nadzieja (na co!!!??) (sic!!!):


Całe wideo:



Friday, August 18, 2023

Czy ruch Dobrobytu i Pokoju starzecznika Maciaka stanowi nową nadzieję na prawo i sprawiedliwość (PiS)? Grząska woda „charakternych” rzeczników lania wody i „rozbyczenia...” – czy może raczej... inaczej, pełny bak beki?

UWAGA Dla początkujących: Zasadnicza wersja (rozbudowana) lub może też być czasami w. prosta (przekopiowana) jest na Wordpress. Polecam. To z kolei jest tylko blog roboczy.

Strona okładkowa z YT.

Czy ruch dobrobytu i pokoju starzecznika Maciaka stanowi nową nadzieję / prawo i sprawiedliwość?

* Żeby nie robić poziomu red. Piotra Wielguckiego, powinienem traktować sprawę analitycznie, a nie proste narzekanie*

Zakładam, że i wiek M. Maciaka umożliwia jemu … empatię kognitywną dla jego kandydatury. Wykombinowanie DPS to ramówka polityczna MM i jakże symboliczny „logicznie” obraz upadku tego tzw. kraju. Natomiast jako że nie lubię bez sensu narzekać to muszę rozłożyć ponownie sytuację na czynniki 1-sze. Lep na łeb: (Nie)obecność programu M.M. jest równa populizmowi i „lepi się” do dystrybucji politycznej driverów tego samego samoistnego sysopu (system operacyjny, jako per analogiam IT OS).

Symboliczny obraz upadku starców stanowi argument ad wawochu systemu PiS. Brr!!

Wyrażenia tradycji przeczą polskiej polityce, ale jednak nie tak jak pastor z Lubl. „tłumaczy”. PiS i MM wraz z „suspensą” -kodriverami-stanowią poczekalnię etapu kraju – oboje chcą zróżnicowania przecież („ponad podziałami kryminalistów oraz imigrantów jak leci”). Charakteru tego wspólnego (u)rządzenia dopieszcza szczególnie Ivan Komarenko oraz Grzegorz Braun. Probl. def., wszystko zależy od definicji władzy, co się sprowadza do korporacji chyba (metodologia synchroniczna) niskich polotów. Chamstwo przyciąga u//wagę, jednak nie na długo. Jeśli PL przeżyje to będzie miała „dosyć”. Jako że polityka PL bywa zdradziecka to nie ma sensu jej rozważać, o ile się da. Funerologia polityczna w tym kraju przypomina Rosję, poza rosyjskością natomiast wiele dziedzin zalega (kabała: ≈za+łga) jako niedodefiniowanych publicznie merytorycznie.

Kapitalista M.M. wie, w co się „wje”– wziąć, dla zdrowia to na śmiech FOOL-FUEL-FULL
A stan ogólnego polaka - sytuacja ta jak Maciak epifenomenem aktualna:
W podzięce…., Maciak pieniądze po klęsce…

Kapitalista MM wie, w co się „wje”– wziąć, dla zdrowia to na śmiech . Wgryz – ryż. Syfryżacja lujdzików.

Wady Macieja Maciaka (bo jak miał dublera-polit-sobowtóra to trzeba obie dane zawsze) sorry są tak ciężkie, że trudno nawet o właściwy opis. Przejrzyjcie właściwą playlistę, a i tak mało. Rekomenduję ss. Jack Caleib M/F i pokrewne. Tylko się nie zgorszyjcie, jeśli spokój, shalom-leb dobry dla zdrowia. Ja nie krytykuję Polin, tylko raczej niecierpliwię.

Nowe stare miasto

Śmieszne to, mimo prawdziwego dramatu kraju. A jednak świadomość polityczna, czy może, faktograficzna, pomiędzy symbolicznymi zdarzeniami dosłowności polskiej – is important here, in Poland country.

UWAGI TECH.
NT. SERWISU na @WP. — W CZ. YT.: SPOSÓB PRZEWIJANIA WIDEO

Nie będę z powodu Polski grzebał tyle w informatyce bez wypoczynku!! Jak się nie podoba że nie ma automatycznego scrollingu tego tekstu/wid./serw./kan., to cóż.

TO NIE JEST AMERYKAA”. Kto (co) nagrzeszył, ten musi (li) (wy)cierpieć.

•To raczej WP „powinien” dodać opcję scroll readingu (zatem). To nie jest Ameryka. Dobrze raz MR ZOOB zaśpiewał.

TAGS (ZOBACZ INDEKS SERWISU) Prawo i Sprawiedliwość,starówka,samorząd,samorządowiec,. PiS,starówka,samorząd,Włocławek,CW24,Maciej Maciak,burmistrz,symetryzm,ponerologia,polityka,kryminalne historie,inicjatywa,wybory,PO,PSL,Lewica,koalicja,DPS,senior,Ivan Komarenko,Piotr Wielgucki,Matka Kurka,DiP

Monday, June 5, 2023

Jak Maciej Maciak o Chinach kłamie–„rozwój”: zbieranie DNA od obywateli chińskich

 Minority Region Collects DNA from Millions

https://www.hrw.org/news/2017/12/13/china-minority-region-collects-dna-millions

are collecting DNA samples, fingerprints, iris scans, and blood types of all residents”

Tzw. Przyczyna

„regime stability”

Sposób(y)/tryb(y) – czy są nieświadomi? Podobno niektórzy mówią że w Polsce jest większy ucisk. Noale Chiny są brane za źródło ..... wraz z Ameryką oraz Ukrainą

Por. 1) poprzez program zdrowotny –

„through a free annual physical exams program called Physicals for All.”

z 2) „The mandatory” – obowiązkowy

“The [Xinjiang Uyghur Autonomous] Region Working Guidelines on the Accurate Registration and Verification of Population”

•“The Population Registration Program”

•pictures, fingerprints and iris scans –obrazki, odciski palców, skany tęczówki

SZCZEGÓLNIE: „‘Privacy Violations for All,’ ”

“population management”

– Znacie już te wymówki od „szurów”...::

“social stability.”

– czemu Maciej Maciak to wszystko ukrywa, ignoruje?? Tylko sprzedaje wam słówka że fabryki, automatyka, jakieś latające drony może czy taksówki... na głowę mogłoby spaść jak elektronika wewnętrzna drona przegrzałaby się od słońca, globalne ocieplenie przecież JEST. 

No przecież to są takie same chipy jak elektronika np. samochodowa. Nie są oparte z (tego co się przynajmniej wie) na jakiś specyficznych pierwiastkach tablicy Mendelejewa. To zwykły krzem. A wam jeszcze ktoś kręci że zaniechano dostarczania półprzewodników.... WYBIÓRCZO KURKA, WYBIÓRCZO.

Wstyd Polsko

Tak jak wskazuje Dżek, ten pan wam czyta Onet. Przydługo bo nie umie wybierać najważniejszego – zaburzenia ADHD wieku dorosłego?

Saturday, May 27, 2023

Demokracja bezpośrednia=To=WALNE Zgr./Zięba/Maciak/ PUSTOSŁOWIE takie zn...

KNURUJĄ NA KUCKACH. Zresztą Dżek pokazywał kim oni są tak na przykładzie restauracyjnym. Podobna cz. była na kanale o Bogdanie Morkiszu, tematy z niego to tylko z ROZCHODZENIEM ŚWIATŁA podtrzymuję – Bogdan Morkisz miał SELEKTYWNĄ rację (ale:: lenistwo to olbrzymie). Reszta natomiast do bani, „wykałzał się” razem z kolegą – tak samo jak w niniejszym. Nawet Ewa Lipka rozumie wiele NIEŚCISŁOŚCI jakie wystąpiły u „bractwa”. Innych dziwaków poruszałem w części dotyczącej „ogień ludu” – jakiś tam neokomunizm w wydaniu polaków krzykaczów. I dajcie sobie spokój z tymi pierdołami wyborami!!! Sami się wybiorą, jak zawsze. Głosy przeliczą, oszukają, wykiwają... jak świat światem gojom zawsze było źle. Nie żebym to wszystko co aktualnie robią usprawiedliwiał, tylko głupota gojków niejako przypisuje sama adekwatnych reprezentantów politycznych. Jesteście tego/**ich... warci. Po prostu, KURKA, jesteście tego warci jak na mendiach. Swój zawsze pozna swego. Swój ciągnie do NIElepszego. Przelewają sobie wzajemnie pieniądze BO SĄ TEGO KURKA NEGATYWNIE WARCI, WARTKO. **Według reguł takich życia duchowego nawet, czytałem że ludzików można podzielić na kilka kategorii. Niektórzy się nie nawrócą. Tutaj z pewnością macie egzemplifikację takich.

Demokracja bezpośrednia żulionerska – Wstępniak

KNURUJĄ NA KUCKACH. Zresztą Dżek pokazywał kim oni są tak na przykładzie restauracyjnym. Podobna cz. była na kanale o Bogdanie Morkiszu, tematy z niego to tylko z ROZCHODZENIEM ŚWIATŁA podtrzymuję – Bogdan Morkisz miał SELEKTYWNĄ rację (ale:: lenistwo to olbrzymie). Reszta natomiast do bani, „wykałzał się” razem z kolegą – tak samo jak w niniejszym. Nawet Ewa Lipka rozumie wiele NIEŚCISŁOŚCI jakie wystąpiły u „bractwa”. Innych dziwaków poruszałem w części dotyczącej „ogień ludu” – jakiś tam neokomunizm w wydaniu polaków krzykaczów (ale czytajcie dalej...!!!). I dajcie sobie spokój z tymi pierdołami wyborami!!! Sami się wybiorą, jak zawsze. Głosy przeliczą, oszukają, wykiwają… jak świat światem gojom zawsze było źle. Nie żebym to wszystko co aktualnie robią usprawiedliwiał, tylko głupota gojków niejako przypisuje sama adekwatnych reprezentantów politycznych. Jesteście tego/**ich… warci. Po prostu, KURKA, jesteście tego warci jak na mendiach. Swój zawsze pozna swego. Badziewie nie stanie się lepsze gdy trafi na bardziej obcykanego. Swój ciągnie do NIE-lepszego. Przelewają sobie wzajemnie pieniądze BO SĄ TEGO KURKA NEGATYWNIE WARCI, WARTKO. Takie polityki szambo.
**Według reguł takich życia duchowego nawet, czytałem że ludzików można podzielić na kilka kategorii. Niektórzy się nie nawrócą. Tutaj z pewnością macie egzemplifikację takich.

Coś bardziej pokompliko(lesio)wanego niż onomatoid (nazwa pusta bez desygnatów / nazwa pozorna)

Pustosłowie (nie mylić z onomatoidem – pojęciem z zakresu logiki, semantyki logicznej – nie że to [więc], jakoby nie odnosiłoby się do zupełnie niczego, LECZ „tylko” to że nazwa przedstawia i denotuje coś OBIEKTYWNIE złego. Od takiej demokracji mogłoby być lepsze już „przywracanie demokracji”. Na pewno demokracja Izraela jest bardziej cywilizowana. Mądrzy ludzie czują się tam jak u siebie przynajmniej, a już na pewno nie ma tej nieziemskiej doprawdy wrogości polaka do polaka. Co innego w ustroju demokracji pryncypialnej. Semantycznie jest nazwą niepustą, jednak to co oznacza pragmatycznie nikomu nie służy. Jako wyświechtana to trzeba nawet przyznać że nie wycelowała nawet chyba w elektorat. Nie wiem czy Bogdan Morkisz coś zarejestrował w KRS czy gdzieś. Idąc tropem Macieja Maciaka to na pewno – NIE.

„Znając” ich to w KRS nawet tego swego stowarzyszenia czy co to to jest, nie zarejestrowali. Jest to podejrzane ale z drugiej strony, po prostu zwyczajnie śmieszne. Może taka ich rola? Rozbawić kraj?

W Polsce wygląda na niesforną cofkę a jak inne kraje?

W Afryce np. się napadają na tle komputerów. W USA na tle wyborów. Ukr. gorzej. ** *

Politologia np. …
…szkolnicza nie jest ważna. DP tak samo.

A ten cały RDiP marki Maciej Maciak to jest niewysłowioną – głupotą – redaktor Maciej Maciak raz był w Muzeum Polin a uważa się za nie wiadomo kogo, maniery KURKA jakiegoś wyjadacza.... . Gorsze rzeczy opisano. Nawet prosta (remontować widać potrafi... no może dosyć angielska - E. L. jako spikerka radiowa bo tembr i wysokość głosu to ma owszem na to dość dobrze się zapowiadającą... przy całej beznadziei ... cóż ale nie liczcie że porządek zrobi Polonia zagraniczna... oni się nażarli... jak mogą mieć siłę?) Ewa Lipka przy całym swym niedoświadczeniu i selektywnej „na szczęście” naiwności to dobrze ich zlekceważyła... . W cudzysłowiu, bo wiara w przeznaczenie jak czytam została dawno temu zakazana.

Demokracja bezpośrednia jako rodzaj ustroju demokratycznego bez pośredników (przyjmują wszystkich?? Czytaj uważnie! Przy ograniczeniu liczby posłów nie przechodzi –a więc Maciej Maciak/RDiP ma na myśli może że cały lud będzie rządził a wtedy tylko nazwa by była najwyżej …. spójna wewn.)

Tylko jak wiecie od Korwina, cały lud nie umie rządzić, raczej nierządzić.

•„Bezpośrednio” oznaczałoby wyżycie się jej uczestników. Innymi słowy, głosowanie pięścią. Walki uliczne (Bąkiewicz i kolesie). Rząd finansuje wszystko – no tak no ale z czegoś musi was opodatkowywać, no czyż nie? Im się to na pewno kalkuluje, u Sorosa stawili się przecież – owszem byli tam – przywódcy przywódców kraju.

     No bo co to ma znaczyć?? Głosowanie jest pośrednie, komisje są pośrednie, rząd jako moduł centralny jest POŚRODKU => POŚREDNIKIEM. Bo to bydło zleca sejm. Nie szkodzi z punktu widzenia prostego a logicznego myśłenia – że odbywa się to tzw. ogółem niestety masy reprezentantów dają a tamci was – DOJĄ. Polski sen, klapka na oczach a na głowie lampka – składa się na całokształt prymitywnego życia tego czegoś, co trudno nawet nazwać wieśniakami. Rolnictwo samo w sobie dobre jest no nie?? Niektórzy natomiast tworzą ten rząd cieni. Nic nie robią, tylko kłamią, kradną, a rządzą. Od zjazdów, sub- spontanicznego zgromadzenia ... nazwijmy to cuś, może, prawyborów. Gdyby chociaż posiadali Izraelskość... . A ci nie mogą wypracować, nie myślcie nawet o normalności kiedy na świeczniku ludzie co „stronnictwa” rozpowszechnionego metodycznie nie potrafią nawet przełożyć na działanie prakseologiczne.

Uwaga: Wideo wstawione na Wordpressie

Dobra robota to według dawnych a znanych nie tylko praktyka, jest to teoria. Łączą się przeplotem.

Demokracja bezpośrednia to zło i oczywisty bezsens

https://youtube.com/embed/vi5lTmqbhn4
Zgniłe zboże z Ukrainy, czarno na białym, wy myślicie że fotomontaż reporterski? KURKA niekumaki nizinne

Demokracja to ogólnie władza ludu – plebejuszy bez ambicji, w przekładni na duchowość i sferę wyższą. Nie interesuje mnie politologia tylko człowiek (o ile tacy istnieją w ogóle na widoku). Nawet sam pieniądz nic NIE znaczy jeśli pieniądz ten nie może istnieć bez kurka jakiś komisarzy, (de) billingów, czy innej wyhuśtanej administracji. Wy nawet nie posiadacie kultury obrotu gotówką, zarówno w 1 stronę jak i bilateralnie.

No wiem że pieniądz tworzą ludzie. „Tylko” im więcej organów kontrolnych tym więcej tarć. Jakaś kontroli izba przy „co do czego” pryska a władza wtedy parska cała. Taka znamionowo katolicka a jak paryska. Znamionowo elektryczny a eklektyczny co chce do hecy lektyki.

CO NOWEGO?? – Działy fizyczne: optyka dość gotowa ale szczegóły „tła” w przygotowaniu – ang. ***TODO = TO/DO – po angielsku, do zrobienia)

https://youtube.com/embed/vi5lTmqbhn4
Zgniłe zboże z Ukrainy, czarno na białym, wy myślicie że fotomontaż reporterski? KURKA niekumaki nizinne

Z zapałem w kominku paliliście oponami bo Kaczyński kazał... ALE ON Z WAMI SIĘ TYLKO TAK PRZEKOMARZAŁ... jacy wy naiwni jesteście.... ale casus passuka dotyczącego Niniwy (byli głupi i wyzwolili litość nad sobą przez YHWH, potem się nawrócili.....)

Wyście „mądrzejsi” – marny wasz los jak pisze Pismo:

יונה 4:10:
Wtedy PAN mu powiedział: Żałujesz tej tykwy, przy której nie pracowałeś ani nie dałeś jej wzrostu; wyrosła w jedną noc i w jedną noc uschła; 
יונה 4:11:
A ja miałbym nie żałować Niniwy, tego wielkiego miasta, w którym jest więcej niż sto dwadzieścia tysięcy ludzi, którzy nie umieją rozróżnić swej prawej ręki od lewej, a także wiele bydła? 

– widać spójność treści i kontekstu uwidocznionej to wyraźnie mycwy – NIE kwalifikujecie się do tego wcale.

TAGI #JerzyZięba #oszust #ustrój #polskapolityka #demokracja #konstytucja #głosowanie #wybory #MaciejMaciak #żule #Ukraina #RDiP #partia #CW24 #komisarze #elektorat #wyborcy #administracja #USA #analiza #fundacja #grupa #kryminalnehistorie #samorząd #władza #warszawka #politologia

Tuesday, April 4, 2023

Gdyby adwersarz myślał 4× szybciej, miałby szansę na zROZUMienie dowodów...

-Nie rozumiesz? Boś polaczkiem. Nie ufać obcym i basta. #HIPOKRYCI ZASTOSOWUJE PRAWIDŁA KTÓRYCH WAS WASZA WŁASNA POLSKA #SZKOŁA NAUCZYŁA — (BEZ LINKU – CZEMU? TO IDŹCIE SIĘ ZAPYTAĆ CHOĆBY CHIŃCZYKÓW — BO CHOĆ POTĘPIONYCH TO ONI WIĘCEJ JEDNAK OD WAS W ŻYCIU MOGLI – PRZY wszystkich możliwych i NAWET PODLINKOWANYCH TY FRAJERZE LENIU ŚMIERDZĄCY dla takich krajów wadach i cywilizacyjnych zarazem zboczeniach tych „sinych-sennych-sinitów”) •ILE ty „FT” GŁUPKU MASZ REPERTUARU ODPOWIEDZI KTÓRE ZMAŁPIASZ I W KÓŁKO PRZEKSZTAŁCASZ? ODP. TO ZASTANOWIĘ SIĘ NA MOŻLIWOŚCIĄ DALSZEGO DYSKUTOWANIA Z FRAJEREM.
Paweł Bednarz:
Sorry będzie trochę obżydliwe – zaraz bardziej kulturalnie to wyjaśnię
( https://www.youtube.com/watch?v=EjjG8jFFMjM )

Słowo wyjaśnienia na Pawła Bednarza – uśmiałem się ale nie chcę polskości jako jakieś pawiany, zmałpienie statusu obywatelskiego... . Spił się Paweł Bednarz ale przynajmniej li zasugerował postęp względem KURKA ścigania Macieja Maciaka. Tak już macie w tym państewku że wszyscy wszystkich chronią (bioróżnorodność: mieszańce+goje) – najpierw się „KOCHAJĄ” a potem nienawidzą, istny kołowrotek. Kopyrtka rozumu i Kraina Debilon. Dlatego te „lody” są godne rozprowadzenia po EU, USA. Bronimy się przed zalewem debilonu. Nawet trudno powiedzieć, czy potopem – tak trudno nakreślić, czym jest polactwo. Dlatego idzie się motywem przewodnim Caleiba: dopuszczamy, akceptujemy, postrzegamy gorszą wersję – dmuchamy na zimne. Żaden defetyzm tylko Mądrość. Myślenie Żydowskie. Wyście od kołyski są popierdzieleni, że tak powiem bo trudno odnajdywać lepsze definicje regulujące rozmowę. Polska jako „potencjał” III wojny światowej (na razie 99% negatywnej – dla ścisłości KURKA głupki nie patrzcie że odwrócone szóstki) jest jak najbardziej zasługująca cóż powiedzieć... na Ukrainę, na zakłócenia ze strony Unii Europejskiej.

Zaczęło się od małych rzeczy, od nieprzebaczenia, od wspominek rzeczy minionych. Wy polaki staliście się intruzami samych siebie / wzajemnie. Po całej linii jesteście nie-prawilni. I napiszę więcej: zawsze tacy byliście. „Rycerze”, rycerzyki kurka carów, szmalów i dziadów. Wy dobrze [ARART] w tej nieustająco zakutej podświadomości wiecie, czym – „o wiele, wiele” więcej... Natura problemu jest wyjaśniana. Dobrym często, i też nawet i naukowym, arg. wyśmianie.
#frajer #żule #maciak #maciejmaciak #cw24 #MTW #DiP

Saturday, March 4, 2023

Kilkaset Maciaka przedsiębiorców..Śląsk?/Smarfonowe zombiaki z Chin a CW24 że nie ma ChRL komunizmu? Oszust!

[uwaga edytorska: Przekopiowałem i parę ważnych kwestii do tekstu dodałem]

Konfucjanizm nic im nie zapewnił jak dotąd, a wy słuchacie tych cienkich bzdur wywodzących się po pierwsze na pewno z rekino-kapitalizmu (dotacje bagatela na kwotę z MILIONA**** PLN ZŁOTYCH POLSKICH OD WŁADZ DOSTAŁ) od Maciaka i to bezkrytycznie wręcz jak się patrzy, a może raczej... narzekacie wraz z nim i dlatego jest taki fajny i go popieracie? CW24 jako zjadacz czasu (ale i tak, i również bez tego Polska zawartość społeczna jest po prostu pusta – element wpisuje się w tło), co w przewidywaniach, których pragnie Maciak? Mnóstwo cierpienia, pełna komuna mimo że kapitalistyczna (więc można Polskę nieco do tych cholernych Chin porównać). Biblia „chyba” lepiej wie, że Sinici nie mają jakiś zasług, nie mieli!!!! Śliski Maciaka Śląsk... .
Jaka jest prawda? Jaka społeczność „draków” (por. smok od sinitów), takie państwo draństwo = THE

Współcześni niewolnicy – podobne ambicje jak Putin tylko bardziej punktowe

GENERAL RULE OF CRUEL Chiny: Na ulicy wypadki ->ustawy o czasie internetu, treściach LUB ANALOGICZNE – oprócz tego laboRAToria – szczury ludzkie, ni nie? Jakim trzeba być przywódcą, by cos takiego popierać?? Dlaczego «zombiaki» dane w zdrobnieniu… Chinom faktycznie nie można ufać, wypowiedź taką od pewnego polityka trzeba, jak wiele rzeczy, ekstrapolować – o satanistach!!! (postać chińskiego smoka jest tu jaskrawa i oczywista – inne video) – jest prawie jak flaga narodowa komunistycznego przeklętego chińskiego nieszczęsnego kraju. Nie oddawać chwały temu diabłu.

Maciak tak więc ostro kłamie! :

//!!Chiny: ustawy/-a o …..czasie….. internetu!! (chcesz wiedzieć więcej szukać po blogu!!) »» #Analiza •Ang. CRUEL <=> polskie król Lud chin wymieniony np. tutaj:
•ישיעיהו 49:12: „Lo, these from afar come in, And lo, these from the north, and from the sea, And these from the land of Sinim.”
–zwykłe goje gvurim wy ich wywyższacie (demencja?) MM też nie wolnościowy. Przebieranie między wspólnikami ,ITP. Przyjmie wszystkich, nawet skazańców. Dużo starszych się zbiera wokół Maciaka, no nie że łatwo takich oszukać? U was przyzwolenie na wszelkie pieprzone oszustwo, życie na stereotypie, kłamstwie jakich coraz więcej a nie mało. Gibburim (wielkie, „sławne” a gbury, patrz zwłaszcza w konkordancję żydowską Stronga) Biblia „chyba” lepiej wie, że Sinici nie mają jakiś zasług, nie mieli!!!! Konfucjanizm nic im nie zapewnił jak dotąd, mnóstwo cierpienia, pełna komuna mimo że kapitalistyczna (nie potrzeba chyba Michalkiewicza? By wyjaśnić tak proste rzeczy...)

TAGI
#oligarchowie #przedsiębiorcy #królowie #oprawcy #teoriespiskowe #Judaista #Chiny #kłamstwo #lustracja #Maciak #CW24 #Włocławek #DPS #starość #senior #seniorzy #Analiza #globalizacja #globalizm #wynarodowienie #kraj #polska #sprzedana #dziejesię #machlojki #fortele #dziennikarz #twórca #komuna #dalekiwschód #zamordyzm #obostrzenia #smartfon #ulica #miasto #namieście #cywilizacja #wpływy #dyktator #partia #polityka #geopolityka #przebudzenie #stosunkimiędzynarodowe #Śląsk #ChRL #chińszczyzna #smoki #parada #przemarsz #obchody #uroczystość #postać #wąż #sinizacja #sinizator #konfucjanizm #wolność #demokratyczny #system #złudzenie #ułuda #oszust #kanciarz #żule #żuliki #marzyciel #DiP #dobroipokój #kampania #wybory #wyborcza #kapitalizm #niewolnicy #niewola #prawo #oskarżenie #cierpienie #upadek #agenci #skazańcy #zombie #zjawisko #prawaczłowieka #praworządność #prawomiędzynarodowe #dotacje #finansepubliczne #ukrytaprawda #odkrywamyzakryte #naiwność #frajerstwo #frajer #DPS #domspokojnejstarości #hospicjum #najgorsze #najbardziej

Friday, January 13, 2023

Maciej Maciak „chciał” przyjąć młodych a starsi doń się zbierają – OSZUST


PATRIOTYCZNI GESZEWCIARZE POLSCY ZWIJAJA KRAMIKI I PRYSKAJĄ Z WASZYMI 


Co jeszcze?? Zwłaszcza to, że Maciak pobił obywatela czarnoskórego, z wyrokiemzapłacił odszkodowanie. 

Wednesday, August 17, 2022

Algorytmy i technologia, obrazowanie-hidata, Andy ChoiŃski, mandala.. a nadal ZAKAŁY lęku składy




••••••W SKR.: TEN SIĘ BAŁ, TAMTEN BAŁ – WASZ KULT BAALA•••••••
Roboty, automatyzacja, nadzieje i przyszłościowe zacięcie... a nic się z tym dzieje. Włazidupy (słusznym językiem od Jack Caleib 'a) zarabiają i na lęku i na (rzecz „jasna” później...) wygaszaniu oczekiwań tym (bo np. dowód suwerena od hrabiego Jana Potockiego) że ludzie się boją. Operatorzy zalękniania użytkowników internetu (rozkminy „Uszi” mimo że krótsze, bardziej nieco zwięzłe – to tak samo, ten polski a „mocny” wyspecjalizowany również w lęku metafizycznym, jejku jakie straszne że Nowa Jerozolima a ty co reprezentujesz sobą... w istocie... nie pomyl z UFO chyba że jesteś). Analizują bez umiaru ani końca, np. zwłaszcza czyni to wywieracz wpływu znany szerzej jako „Wideoprezentacje” – za długie po to żeby nie tylko OKLEPANY ARG. „algorytm Yt.” ale raczej żeby odbiorcy się bali co „Ator” powie, z minuty na minutę. Myślicie że on w ogóle by się nie domyślił że zalęknia ludzi? Podobnie Andy Choiński – z drugiej jakby strony, jakieś kulty wędrujących (pewnie chińskich – w ogóle jest napór na Chiny analogicznie .... np. wszędzie wchodzący „dziennikarz” patrach halogenów do Mondeo co ludzi widzi dających testament w domu starców mianowicie Maciej Maciak z TV. „CW24” b. / „Musisz to wiedzieć”) demonów rzekomo jasna strona mocy, jakieś dyktowania. A bania ze sercem, takie sama. Innym „przykładem” jest serwis Zmiany na Ziemi – niektórzy piorą pieniądze uzyskane z lęku cywilizacyjnego.

Saturday, July 16, 2022

Macieja Maciaka macki: wyłudzenie, dane, akcesoria samochodu, dotacje ≈ ...

I dom starców – coś takiego: ano ... bogaci ludzie ... przepisywać w podzięce ... nam majątki. Cały „sens” jaki ma kampania wyborcza Macieja Maciaka. Sam powiedział (na J.C. Mforum jest zachowane)

Wstęp do sprawy - uświadomienie wstecznictwa i wszeteczeństwa Polaków (tzn. akceptacji zła)

    Przestępczy typ, czytajże infantylisto pustaku zarówno opis, tekst jak i ŹRÓDŁA: https://miziaforum.com/aiovg_videos/02-06-2022-stream-flagowy-pomysl-polityczno-gospodarczy-macieja-maciaka-cw24tv-zyjmy-z-umierania-osob-starych-i-zamoznych-czy-to-nie-padliniarstwo/ #ujawnienietożsamości !!!!!!! POKAŻ BIZNESPLAN I SPRAWOZDANIE FINANSOWE RUSKI „„METODYSTO”” !!!!!!! Gnębić ludzi chcesz, mechanizm opisuję tu i na deskrypcji (to co czytasz teraz ,głupi) również – roznoszę bo przestrzegam •emocje są normalne, jak się widzi gangstera żerującego na ludzkich (??) problemach, biedzie
•Dom starców MÓWIŁ ŻE BĘDĄ LUDZIE MAJĘTNI NA STAROŚĆ TAM „BYĆ” – kto czyta pojmuj tępaku kogo tu się w ogóle i w szczególe... popiera na posła, pracownika samorządu czy prezydenta w wyborach na stanowisko np. szefa kraju, premiera, czy innego postawionego wysoko.... narcyzm głupka – chce/chciał budować, sklep z częściami samochodowymi miał, dotacje samorządowe i unijne (mało mnie to obchodzi – a kim wy polacy się staliście zwykłe świnie) jakąś młodzież niby najlepsi będą ... •bogaci klienci w planach KURKA LUDZIE my najlepszy w okolicy –– co do domu opieki jak sam mówił ``chwalił się`` w pewnym reportażu rzekomo wyczerpującym (to nie są tak trudne rzeczy do odnalezienia) i nie tylko zatrudnić we Włocławku KURKA z dotacji koło kwoty miliona złotych
•JC w tytule niniejszego filmu - to skrótowiec od Jack Caleib – dobrze gada nie dziwię się w gruncie że nawet tam używał wulgaryzmów bo jak na tą sprawę inaczej patrzeć! •Nawet ten Burs czy jak mu tam wspólnik dziennikarstwa oddalił się od Macieja Maciaka – żeby świństwa nie wypłynęły no nie...
•Zacięty nieudany polityk, wszędzie właził do PiS, SLD, czy też PO itp., Warszawę krytykował obecnie tandetny hipokryta nieprzydatny moralnie i duchowość ateistyczna to ludzi traktuje jak zwierzęta, wszystkich – nienormalny nawet z putinem się zadaje szklanka porozumiewawcza •Dlatego w polsce nie chcĘ niniejszym pracować – czyli coś o sobie dla przejrzystości choć jestem zdania że tylko na pustkowiu istnieje pełna transparentność. Użerać się z różnymi szujami, 90% pewnie, jeden zły pracownik lub i szef, drugi, kolejny, jakaś „pro”, jakiś „komu”, inny ateusz bez wyższych żadnych wartości uzwierzęcony w korycie „żadna praca nie hańbi” •JESZCZE COŚ O NIM SŁUCHAJCIE KILKU STREAM 'ÓW U CALEIBA – normalnie odstępca od norm kulturowych w ogóle podobnie zresztą trochę jak np. Żełeński jak się sprawdza to •ONI ŻYJĄ Z WASZYCH PRZESTĘPSTW ALE TO JEST POLIN I NIE SĄ KOSZERNI —— — SĄ TREFNI Maciej Maciak ten ``bękart`` sorry ma czelność w ogóle odnosić się do polityków jak im w ogóle nie dorasta do poziomu i nawet do samej kultury (bardzo dobrze że Morawiecki, Gliński, czy może nawet Tusk są Żydami i bdb !!!!). A wy polacy to nikim jesteście albowiem nic nie wiecie, nic nie pamiętacie takiego, amnezja was dopadła taka częściowa wsteczna i następcza za jednym razem się zbiegła, – wyparcie przyparcie ale nawet Niemcy, sami Germanie się zajmą mówił Caleib tą sprawą. Zera absolutne tak jak szef bandzior.
•Troszkę go chwaliłem bo potrafił dość wyłuskać ale to człowiek bez honoru i sfery ambicji tak samo, o jego „wzorcach” świadczy jego dziwaczny narcyzm
•i jeszcze (prócz tego co na filmie wymieniłem, jak również na blogu jest zapis na szybko – nie jestem zawodowym stenografem – rozmowy Caleiba ze tymi cholernymi kurka wspólnikami „interesu” całego Maciaka) •halogeny albo lusterka, ja nie wożę się bo nie mam to nie wiem, mówi się o tym że miał jeden klient działalności (na moim blogu nazwa tej jego firemki i inne ostre bo przecież niemoralne rzeczy) dostać prawe a dostał lewe czy tam odwrotnie.

Macieja Maciaka macki: wyłudzenie, dane, akcesoria samochodu, dotacje ≈ 1 milion złotych ateizm polityka| WIĘCEJ zarchiwizowane @Jack Caleib Mizia Forum (Mforum)

•Wydawało się :fajnie tłumaczył, choć i tak ostrożnie go…..
•Maciak Czerniaka a sam w ogóle się nie znał na nauce – M. M. wyzyskuje niewiedzę ludzką, lenistwo i zacofanie ale Żydów się czepiał z Warszawy cwaniak nierokujący ateista
•coś tam miał tzw. rację z czymś innym czyli krytyką publ. – ale czemu cham cenzuruje, nawet mnie kiedyś sprawdzałem pamiętam to – 1 komentarz raczej krótki franca tzw.borderline koniunkturalna. Kabała że to ciemny typ tylko1koment dałem
•a Jack Caleib, przedtem przez mię niedoceniany, rozpoznał go (JC prowadzi Mforum dość odblokował niektóre streamy)
I co cel uświęca środki, debile?? Coście zrobili z krajem, krańcowe głupoty??!!! Przekleństwo nie lud
תהילים 5:6:
Wytracisz tych, którzy mówią kłamstwa. PAN brzydzi się człowiekiem krwawym i podstępnym. 
»»»» Maciak pobrał pieniądze z urzędu i unijne gdzie bilans (/papiery rozliczenia), zasłaniał się repetytywnie ble ble….
 dane wysoce wrażliwe udostępnił i zastrasza podobnie ludzi, a sam nie mówi prawie (—nieproporcjonalnie) kim jest, 
»»»» na jego spotkaniu w grupie było tylko z 40 osób a kłamie że jak dojdzie do władzy to my i wy….
»»»» przekręcił produkt do sprzedaży we fikcyjnej firmie samochodowej: oświetlenie halogenowe, dał inny

bo rusyfikowane społeczeństwo polskie niewrażliwe na oszustwa – każdego domokrążce (+internetowego) wpuści do swej sfery– dobrze go Caleib określił, mimo tego że mniej chamski jestem osobiście w porównaniu myślę (bo i abstynentem jestem)
•Pokrój Maciaka podobny do ruskiego kolegi u/od t(z)w. „jabłona” /ze zw. (sami określili kiedyś) jaszczurczego, 1 sitwa przeklęta i cholerni antysemici, Nabil Al Malazi z Maciakiem obecny ale cóż to w ogóle...
•Dom starców zakładałby z wywrotkami młodzieżą grajkami we Włocławku niewiadomo skąd, z czego i z kogo i JAK

Jack Caleib był (jak mniemają) wywiadowcą WOP, więc i umiejętności.
Przynajmniej potrafi JC założyć ciekawą stronę z kategoriami, artykułami użytkowników, a filmami godzinnymi

Szczegóły są u Caleiba, & z sitwą definiowane +na mym blogu, tym i na Wordpress obecnie.

Jeszcze L I N K S E T :

2. Na móim blogu: https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/2022/07/11/maciej-maciak-z-cw24-jako-partacz-co-najmniej-maciej-maciak-i-jego-setki-tysiecy-zl-z-poreki-politykow-mat-dokumenty-o-krytyka-kanalu-musisz-to-wiedziec/ #kryminalnehistorie #sprzedaż #przedsiębiorca #żarówki #auta #oświetlenie #zakład #firma #milion #szambo #fakty #organizacja #ściema #sylwetka #kłamstwo #oszust #analiza #mforum #miziaforum #halogeny #warsztatynatrudneczasy #samochód #opieka #polska #asherbapolin #bagno #dziennikarz #etyka #złodzieje #włocławek #menel #kulturawsieci #derusyfikacja #lustracja #brykacze #ostrzeżenie #ujawnienie #afera #caleib

Monday, July 11, 2022

MACIEJ MACIAK I JEGO SETKI TYSIĘCY ZŁ Z PORĘKI POLITYKÓW MAT DOKUMENTY O...

UWAGA. Nieocenzurowana wesja szukać pod M Forum nieco niżej. Tam jest WIELE takich materiałów.

Z Jack Caleib Mizia Forum (Mforum, cały kanał pod https://www.youtube.com/channel/UCScqVHtP-ru7-Ch41xnXK3A – otwarcie w nowej karcie
)
Firma „HERN” – dotaje firm osób którzy mainupulują działania polityczne
ponad 671 tys złotych ponad od podatnika
– została wg Google założona jego firma w czasie otrzymania od starosty województwa kujawsko-pomorskiego...
304 tysiąc zł oraz.... w tym sam dniu od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego... w 2 rubrykach zapisane... mógł wg 1 wpłaty przelać... kim jest marszałek woj.? Z ramienia platformy obywatelskiej

11 lat dotacji na firmę która dziś jest zadłużona
... Starosta włocławski ... koincydencja... ogromne wątpliwości..... telewizji .... wydmuszką
••••Maciej Maciak 30 000 zł za gaz.... Długi nie zostały zapłacone
–– Niewygodna prawda
– – „KOMU”niewiadomo, ÷÷„nowy Tadeusz Rydzyk”

Maciej Maciak szydzi z młodych ludzi... prymitywne wałki robił

Jeszcze kanał stop bezprawiu

Thursday, June 2, 2022

Inercja PL r22 :1⦘Schrony bojowe piwnice dla WOT? Maciej Maciak 2⦘ołtarz...



Polska polukrowana. A jednak pozytywne nastawienie dziennikarza Macieja Maciaka (typu nie dajmy się zwariować) w zasadzie podzielają li tylko i wyłącznie dwie (2) nacje we świecie... wątpię dość bardzo, żeby sama nawet jego grupa podzielała jego zdanie nadrzędne, chyba że w psychoanalizie. Jednak liczy się podświadomość, w zasadzie można wyczuć samodzielnie w co gra Polska, chyba „„nawet”” nie trzeba wielu serwisów informacyjnych –– czy Polska inercja wektora oddziaływań głównego nurtu polityki cokolwiek potrafi scentralizować oprócz przykładowych sinizatorów górali Pitonia??? Tak żeby to się roznosiło, ALE było perfekcyjne zarazem a NIE-ograniczone do wystrojów ustrojów podatkowych... . PL ma powody do wstydu, ale żal za grzechy popełnione musi być w szczerej modalności i modlitwie. A nie zabobonach rozrośniętych w dżungli człekokształtnych. Ukraina niestety we przesądach jest mocna... debil to devil, b i w czy v/o są w hebrajskim nie bez powodu wymiennymi literami (odrębne videa i wpisy).
•PLAYLISTA m. in. Wydarzenia (pod Youtube, na boku na str. głównej) •LINKSET 1/3 https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2971444,Powstal-nowy-format-stosunkow-miedzy-Warszawa-a-Kijowem-Ekspert-o-wizycie-polskich-politykow-na-Ukrainie 2/3 https://www.prezydent.pl/ 3/3 https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/polsko-egipskie-forum-gospodarcze-z-udzialem-wiceministra-grzegorza-piechowiaka •TAGS CLOUD (z angielskiego a raczej — języka anglosaskiego ::: chmura tagów) #Egipt #polska #ukraina #synteza #rosja #putin #wojna #konflikt #geopolityka #bank #analiza #2022 #2021 #WOT #terytorialsi #schrony #bunkry #piwnice #banksterzy #fiskus #podatki #VAT #podatekodtowarówiusług #forum #ekonomia #zastój #polityka #sejm #rząd #maciejmaciak