NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label prospekt. Show all posts
Showing posts with label prospekt. Show all posts

Sunday, September 4, 2022

Błędy M. Szczytyńskiego | O teologii w systemie NC - gen Boga, aniołowie...




Królewska TV to bestseller – bo każą sobie wręcz płacić, że mają ciężko. 
Grają często i gęsto na uczuciach MIMO TEGO, ŻE NAUKOWO TO DOBRZE GADAJĄ. Bo najważniejsze to by NIE-MIKSOWAĆ ZŁA Z DOBREM: u zła widzieć też dobro tam gdzie „bądź co bądź” ono występuje, pojawia się, czyste dobro zwać czystym dobrem bez domieszek, zło traktować jako zło, a generatywny powód zła odróżniać od zła „zastanego” na bieżąco – warunki unikania defetyzmu, ciemnoty i agnozji duchowej, duchowościowej (jak nie rozumiecie wy spirytyści od ukrytej bazy NASA i ...). Nie są całkowicie beznadziejni, bo nawet „Ator” potrafi (ale sęk w tym, że „kwantowo”) zmądrzeć... ale - c*a*ł*k*i*e*m - to już tak. Jednak nie tylko diabeł tkwi w szczegółach. Jest to wstęp do tematu, co przemilcza i pomija (wyjaśniam DOKŁADNIE - bo ma Szczytyński (i grupa) swoją jakąś, ja to nazywam ruską, nieuzasadnioną pretensję – trzeba przyznać uprzedzenie, „„SŁOWIAŃSKĄ”” już długo, taką „powstańczą”, klasyczną-polityczną, traumę - do pieruna u starszego człowieka!!!?? - razem ze żoną, chyba że chodzi przede wszystkim być może o forsę - tak u Słowian że się wkupują wszędzie, nawet jak mają jak też „specjalista ds reklamy” Robert Brzoza - cóś prawdy dosłownie troszeczkę.... że ropuch ten zły, i „bramy” też takie są [z punktu widzenia prostych ludzi mam tu na myśli, zgodnie z zasadą [tj. u mnie - hebr. A&N&I nie pomylić z Annunaki wy various curious]: Żyd dopasowuje do wątpliwości dialogujących - jak mówiły Media Narodowe kiedyś] ale to to każdy powinien już dawno wiedzieć....) przecież malkontenci (Polak za prosty aby był przeważnie... inny...) się nie podoba to można inną część click/search. Tym b. że u mnie jest podział (w playlistach, kategoriach), jest logicznie bez klamoru zwanego fb. „Malkontent” = hebr. + malek „król” (no bo taki Ator to co wam daje...) + „kontent”, hebrajskogojskie połączenie co do sensu tego słowa. •Dałem jasne, mało prowokujące tło – bo robię to dla siebie - tak jak zresztą troszeczkę podobnie (bo przesadza - koncentruje się na złym po prostu, przyczyna tkwi w ludziach a nie w samych politykach, naukowcach, księżach, nawet że nawet obywatelach, ani-samych-Żydach czy też semitach pustynnych Arabach - obojętnie po której stronie to trzeba spojrzeć na siebie na swoje własne - polskie wystarczająco ma syfu, „wszem i wobec”, „owcze” czcze „przegrzechy” ... wyznaj braciom winę i NAPRAW DO CHOLERY zamiast iść do klechy) powiada - tu był KURKA NAWIAS „drugi Olszański” - starszy rolnik, którego seria jest u Caleiba. U mnie jest bardziej naukowo, filozoficznie (to się składa) - siłą rzeczy (nie mylić z wodnikiem, to nie ja zajmować chcę się zastraszaniem, li tylko negatywnym spekulowaniem o beznadziei że w kraju nic się nie da — no na razie za mało są wytresowani żeby się dało że tak powiem, oczekiwaniem na samo przede wszystkim zło byle dać kolejny przydługi, populistyczny materiał i łgać-błagać o kolejną że łapkę w górę - zasada: nie wchodzić w D...Ę) •Szczytyński robi błędy coś trochę jak u Atora. •Rozpisując tytuł nieco, błędy Mariusza Szczytyńskiego - w zakresie Wiara, dotyczące konstrukcji myśli teologicznej w systemie NC. „Gen”/GEN Boga, aniołowie a „filozofia” – WSTĘP. •dla porównania: To już kurka Caleib b/ lubi Żydów, i dlatego polubiłem go słuchać, na jego Mforum wchodzę w trybie regularnym. #Niebocentryzm #gen #macierz #cząstka #bozon #Żydzi #trudne #wideoprezentacje #dusza #robot #energia #kognitywistyka #umysł #świadomość #kwantechizm