NC - SC

NC - SC

◇◇◇◇◇ REMARK – THIS IS NOT MY MAIN BLOG ◇◇◇◇◇◇

The Better Blog Version is ON WORDPRESS *****To jest blog pomocniczy. Podstawowy jest tu (link trzeba przekopiować): **** https://tradycyjnyyahwista.wordpress.com/ STRUKTURA STRONY:•Wordpress blog zasadniczy, NOWOŚĆ: INDEKS A...Z. Bogate menu, galerie, *AKTUALIZACJE*, ŹRÓDŁA! •Blogger to blog pomocniczy – notatki, też komentarz itp. •YT – playlisty (aż z kilkanaście, PL i ENG.), WYCINKI - FRAGMENTY •Rumble – filmiki, filmy i WYCINKI, Dżek •JustPaste – pozostałe materiały i notatki, koment.

Search This Blog

Showing posts with label KKP. Show all posts
Showing posts with label KKP. Show all posts

Monday, June 15, 2026

„MIKS*JEDNOLITY”*KURKA Unijne Triki... Anny Bryłki (sic!)– jest to **dówka!!! |Polski KNESSEJM Izraelczyków.. (jak przemawia za tym dany i WYRAŹNY numer tzw. Strong's #1304 konkordancyjny)!!! #merytobryłka

–Tzw. „dyplomacja” między obiema Konfederacjami jest trudna, jakby znów podprogowa KURKA. Nawet Jakubiak Marek się w to „łączy”... nie wiadomo, dla kogo jest tak naprawdę (może dla Krzysztofa Bosaka?) gorzej

•dobrze wiadomo, że notabene podział „Konfy” jest dziwny i... taki miks, nudny, trudny. Podział na KKP jest jakby z nikąd (aż żygam tym już). Można zrozumieć że merytoryczny szef ugrupowania – a raczej – założyciel / pomysłodawca („sukces ma wielu ojców”) Marek Jakubiak, z charakteru „BYK bank” miał b. wyraziście dość podziałów (w tym: niejednolitych a sztucznych „identycznych z naturalnymi”). Sławomir Mentzen, tytułowa Anna Bryłka, jakby troszkę też Ewa Zajączkowska-Hernik
 – te postaci oddzieliły się od Warszawki/Polski razem z prymitywnym kryptowaluciarzem Obajtkiem do UE.

•Porzucili was PL-ków,

gazetka „polska” tzw. Do Rzeczy (m-ki np. Rafał Ziemkiewicz...) kombinuje że Anna Bryłka jest prawniczką... powiedziała że historii się uczyła, mnóstwo materiału w 2-3 lata (przyp. red. nie pamiętam) styl PiS jednoznaczny, no nie?! O! Jak największe wojska przez Szydło... tylko o Izraelu jakby zapomniała... hmm... ujednoliciła??


 


Wednesday, April 1, 2026

„Konfa” pokazuje że się da, *ALE* sama to NIC nie robi. Takie „Polak potrafi”, ale centralnie: bezsens dziaderski - stale

Domniemanie, dumne mniemanie... a tylko afery kręcą stale: 1-ni „shadowing” 2-gich „składowych”

–że „cienie” wzajemne nie znaczy że:
•że bankier Lenczowski nie gra roli, mason.... bo jak nazwać człowieka, który kręci jakiś kiepski, zapewne także wieloznaczny, a już na pewno – wadliwy religijnie – film przy współudziale Michalkiewicza – a jeśli on tylko coś doradzał „tylko”
•że mało ludzi, nie może społeczeństwa ŁUDZIĆ, a w zasadzie –ZŁUPIĆ. Strasznieście naiwni.

Otóż oni wszyscy robią i kręcą wojnę, tylko dla siebie dbając o finanse

Urojona wojna także jest wojną – por. wpis o tym, jak kręciła wami masonka jakiś mudr „sławiańskich” Katarzyna Szewczyk (ta, co wojnę militarną (kinetyczną??) widziała w Polsce a się nie wydarzyłaDebillingi drewniane... 

Ale wy NIE zapamiętujecie kto wami kręci (economic war), skoro oni się wymieniają jak w tzw. iloczynie kartezjańskim – wg zasady „każdy z każdym”. Oczywiście jakieś podzbiory, moduły...

To znajomki, we finansach i jakiś tam nazwach, jeśli się uprzeć to np. Elżbieta Witek was andragogizowała – ale macie z nich korzyść tylko wtedy, kiedy oni (politycy) mają dobry humor.
Dlatego Konfederacja a PiS niemal to samo.
Ten eksperymenty podatkowe, ta kulturalne i retoryczne.

Najważniejsze, że oni nie tłumaczą wam systemu, skoro - dają troszku po troszku.

Po co dają? Informacje, pomysły, pokazy zbitki coachingu-masoństwa??!! Żeby eksperymenty na społeczeństwie przeprowadzać. Przede wszystkim... pewnie niektórzy z dobrymi intencjami, ale głównie to się wyżywają i zarabiają... to przecież salon, nic tak bezinteresownie... 

Wiecie, jaką szansę „szpansa szympansa” miał już Braun, żeby się wyżyć na głupich Polakach na mównicach typu remote i still??

Jak widać, już samo to że Braun prowadzi handel obwoźny swoimi głupotami – no antysystemowiec gościł... tylko jak NEOS albo tam, CHEOPS, kurka to tego już braunisko nie powie... .
Oni są tak przewidywalni, że z zasadzie sprawdzać takich nie potrzeba – nie da się wyłudzaczy od książek/filmów obronić... dopóki starocie profilują teraźniejszość.

Zauważyliście, jak zwięźle i  WYBIÓRCZO Braun mówił o religii?? Nawet na filmie, jak zakładam.

Gier wał trwa... jedni mafiozują, inni prostytuują się na systemie (por. niektóre wpisy poprzedzające oraz źródła). Nic dla was... bo co wam taki daje? Że, jak w/w kiegoś zaprosił, a że zaprosili jego?! Do kolejnego przegrupowania masoństwa medialnego syfu?
Skąd Braun takich pseudobiznesmenów bez kwalifikacji moralnych (i co w enumeracji, por. POZEW CYW. ...) bierze? Chyba musiał dostać wskazówki, no nie??

Gra wywiadów ale skutki finansowe - realne.

Fritz tak samo – taka pieniędzy pralka Frania. ANDRON-gika, zwykłe pieprzenie. Jaka ost. szansa?? Ten szablon Szewczyk – was zwyczajnie okłamała. Szewczyk zrobiła tzw. słowną, redakcyjną i/lub youtubową, spekulację parabankierską i was KURKA okłamała. Szczegóły to szkoda nawet szukać... warto tylko rozpoznawać mechanizm.

Monday, February 23, 2026

Smykałka do oszukiwania u G. Brauna. Braun was NABRAŁ; kadzenie pieprzone, takie tanie teatralne i filmowe

Dużo powiązanych think-tanków, osób, statystów -marnych REKWIZYTÓW spektaklu

Całość ściema, tanie granie, dla młodych i starych — a po równo ogłupiałych
Kadzenie pieprzone - religijna strona też nie ustronna: nie temu co potrzeba, Bogu

Kino klnięte, teatr przeklęty

Wojtyła też się in-tresował teatrem, sztuką, graniem. Tak jak Faustyna (Helena Kowalska), co gra niektórym na emocjach już pewno... .
Otóż Faustyna Kowalska podobno była niewyżyta. I stąd u niektórych te prawicowe „aktywności polityczne”.... .

Zbyt dużo sprzeczności w prawicowych partiach – tło (prócz: Anny Bryłki oraz Jakubiaka)

BEZOKOLICZNIKOWCY – ichni „patriotyzm” to jedynie kawałek czarnego, lub tam innego, ale tylko – humoru.
Takich „cosiów” jak Braun można poznać gramatycznie – po nadużywaniu bezokoliczników, ewentualnie - także wykrzykników. Typy mętne, w różnorodnych marszach Dmowskiego niekonkretne. Kłamią ile wlezie.

Więcej w poprzednich wpisach. 

Friday, December 12, 2025

Konfederacja KP w miejsce PiS?? *GAŚNICA* KURKA RODZINY I WARTOŚCI, OSZUŚCI TEATRALNI TYPU „zjazd tysiąclecia” **ANTYRODZINNI, ZGADZA SIĘ*** ZBOCZEŃCY u Brauna #rolnictwo

Konfederacja Korony Polskiej wcale NIE stanowi żadnej „ostatniej nadziei” na Polskę.

Dekoracyjno-powierzchowne Metody Brauna i Czech są liche, tak wyjątkowo marne – TEATR formalny i polityczny tysiąclecia —

aż musieli to na Vk dawać o jak duży lęk przed cenzurą, o jak duży... 

— jest to „metoda” ludzi, którzy oszustwo mają głęboko we krwi. Zjazd Tysiąclecia wypacza sens tzw. kultu patriotycznego – skoro Polska była w ciągłym poniżeniu. Braun stosował marne chwyty na instynkty tak samo – jest to niszczenie wartości podst. komórki społecznej.

Teatr to wiadomo dobrze czemu służy. 

Duża kasa, kęsy KASY. Dodatkowo, Marta Czech oczami i treściami internetowymi że NA NIBY szuka męża UDAJE jakiś podryw w relacji „jeden do wielu” — aby rzecz jasna odwoływać się do NISKICH, CHAMSKICH instynktów —

Czech analogiem tej od Sendenckiego, komedia romantyczna za GRUBE pieniądze (b. ciekawe czy Braun płaci podatek VAT za te swoje „dzieła” ??)

—WRAZ Z ROZKŁAMANYM ROMANTYZMEM SŁUŻY BY znęcać się nad mężczyznami, wyśmiać polskich mężczyzn – gruba przesada, brak taktu, stawianie wartości uczuć wyższych i rodziny kompletnie w cień, w końcu chodzi tam tylko o zarobek – nieczysty zarobek. 

Teatrzyk z wieloma partnerami – Czech ruiną jak Panczenko, tyle że w sferze wrażliwości i KURKA rodziny

Ona ciepło polskiej rodziny WYPALA, nic z aktywizmu prorodzinnego, TO JEST UDAWANIE O CALU KASOWYM 

Sama raz to przyznała że jej chodzi o władzę i wpływy (także nad tymi „M” – GB to ocenzurował).

Jeśli posłuchacie tej całej „konfy” KP bardzo ostrożnie, to zobaczycie że ona się śmieje z was. WCALE nie chce by Polakom było lepiej, nawet kiedy gada o rolnictwie (cholera!! Choćby miała rację że oligarchowie dyktują ceny by zbiednić społeczeństwo!!!) – ale raczej, tylko dla siebie.
Grzegorz Braun próbował ocenzurować, ale nie wyszło (dowód na 2-gim filmie – musiałem aż 2 zestawić by oddać głębię ŚCIEKU płynącą z Konfederacji KP). 

Mój materiał 1. 

I drugi materiał z ukrytym w ogóle tytułem przez GB !!! – przejaw typowej w prawicy kibolskiej chcicy władzy (makiawelizm, osobowość makiaweliczna) i żądzy wpływu Marty Czech (zboczenie seksualne)


Tuesday, May 13, 2025

Grzegorz Braun RACJĘ miał| „Niebyk bank” – źródłem paserstwa lub złodziejstwa LUJdzi i koLUJgów.

Wstęp & „last minute”, czyli m. in. (deskrypcyjny) koment pod Yt. Ciągle wyciągają „staronowych”: Beata Szydło, Marek Jakubiak co kupił (handlował) podpisami wyborczymi

 PKO Bank POlski – NLP np. zagrywka literowa z KPO Krajowy Plan Odbudowy; usunięcie barier „komunikacyjnych” z plexi, KOLORY reklamowe JAK LURA – CHAMY PROROSYJSKIE, CO OBSZCZYWISTE. ***PLUS* jeszcze to, jak usuwają swoje „filie” wyzysku (Polska cyfrowa a Szymon Hołownia – dla analizy zobacz cykl „Z POZWU”).  Cwane „lisy” was oszukują prawie wszystkich.
•Do zrobienia/c.d.n.: wideo „%Procent KŁAMANY[...]”
TAGLIST
#symetryzm #wybory #partie #programy #centrum #Jakubiak #byk #pkobp #kandydoza #dogrywka #długi #należności


Bankowi wcale na tobie nie zależy!!!!



Tuesday, May 6, 2025

Grzegorz Braun PROWOJENNY (zarówno!!!) jak „bronny” Sławomir Mentzen oraz otwarcie za wojną „adm.–jący” Marek Jakubiak

PORCJA JADU (za Satanisławem Michalkiewiczem)

LINK z 6 maja 2025 (prowadzący bezpośrednio do zacytowanego niżej komentarza)

Cyt. „Będzie długie, mam nadzieję, że ktoś dobrnie do końca. Dlaczego mimo wszystko zagłosuję na Macieja Maciaka. Hmm.. Maciej Maciak strzelił sobie w stopę, mam nadzieję, że może w duży palec a nie w kolano. Jak oglądałem w tych dwóch jego filmach momenty które wstawiłeś w swoim bardzo mi się one nie podobały i obawiałem się, że odbiją się mu czkawką. Szczególnie nie podobały mi się jego odniesienia ad persona, uważałem również, że nie sprawdził dokładnie stanu prawnego, który dość znacznie się widać zmienił od czasu podpisania przez niego umowy koncesyjnej na nadawanie. Z tego co kojarzę z jego starych wypowiedzi było to ok. strzelam 13-14 lat temu, umowa była na dziesięć lat a zakończyła się ze 3-4 lata temu, i wtedy zapewne takie zapisy o których Maciak mówi w prawie musiały być, bo zapisy w umowie koncesyjnej nie biorą się znikąd i muszą być odzwierciedleniem aktualnego stanu prawnego tj. na moment podpisywania umowy. Nawet starałem się to sprawdzić, niestety nie mam dostępu do np. programu lex gdzie można sprawdzać sobie stan prawny na dany dzień w przeszłości plus orzeczenia. Próbowałem znaleźć coś na stronie sejmowej ale jakoś tak ją przebudowali, że albo ja nie potrafiłem odszukać starych wersji ustaw sprzed ich noweli, albo je przezornie usunęli. Jedno jest pewne takie przepisy istniały, musiały być zmienione dlatego TV Republika bananowa dwukrotnie pozwoliła sobie na to co zrobiła czyli na niewpuszczenie Maciaka na debaty. Sprawa pana z kanału zero to inna para kaloszy. Ale z materiałów które pokazałeś powinieneś wyciągnąć ciekawy wniosek, a właściwie z daty wprowadzenia konieczności rejestracji niektórych czy może wszystkich kanałów Youtube do spisu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Z tego co zauważyłem na Twoim filmie, to była tam chyba data 14.01.2022, nie chce mi się sprawdzać dokładnie ale pamiętam że styczeń 2022. Ach co za koincydencja czasowa z banderamokiem22. Wyjątkowy zbieg okoliczności, albo wyjątkowo przewidujący ludzie nami rządzą, istni profetyści, nieprawdaż? Tak czy inaczej Maciej Maciak nie wytrzymał ciśnienia, wydawało mu się, że wystarczy że zbierze podpisy, tu dodam że sam się mu podpisałem, a wszyscy będą go zapraszać, będzie tylko udzielał wywiadów, będzie rosło mu poparcia, a my wszyscy będziemy piękni i szczęśliwi. A tu jak się okazało rzeczywistość okazała się zgoła inna i bardzo brutalna, a system wyjątkowo szczelny. Zapewne dlatego twój film odebrał jako następny atak na siebie i bardzo nieładnie go poniosło, nad czym strasznie ubolewam. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda wam się dojść do porozumienia, bo jak sam zauważyłeś audytorium jest mniej więcej wspólne, oceniam, że w 60-70%, choć mogę się mylić. Myślę, że w podobnym procencie to audytorium dzielone jest również z Braunem i pewnie dlatego jest między nimi taka rywalizacja, niestety ze strony pana Maciaka bardziej agresywna. Spowodowane jest to tym, że za Braunem mimo wszystko stoją media, a Maciak jest sam. Dodam, że sam byłem jakby na rozdrożu. Byłbym za Braunem bo to świetny mówca, ale niestety już dawno temu pewne wypowiedzi Brauna całkowicie w moich oczach go skreśliły to nie znaczy że już w ogóle go nie słucham, ale bardziej jak fajnego radia, a sprawy którymi mi podpadł to: - jego dawno już nie powtarzane, ale ja to pamiętam, że nauka nie powinna być obowiązkowa, tu akurat ta opinia jego jest zgodna z dawnymi wypowiedziami Michalkiewicza, też już o tym nie wspomina. - po rozpoczęciu banderamoku2022, tak na jego początku, strasznie promował karę śmierci, wiem że promował ją zawsze, ale akurat wtedy do katalogu przestępstw dodał karę śmierci dla dezerterów – oj banderowcy strasznie by się z tego ucieszyli, też już jakoś to wyciszył bo zauważył że co niektórzy zorientowali się do czego to zmierza. - militaryzacja - według mnie każdy militarysta chce posłać Polaków na wojnę pod płaszczykiem szerzenia pokoju, - i jedna z ostatnich jego wypowiedzi, że nie po to będzie prezydentem, żeby się zastanawiać czego wyborcy oczekują, czyli jak jemu zachce się wojny a my będziemy zmilitaryzowani to nas nawet o to nie będzie pytał, tylko nas pośle. - i ostatnia rzecz to jego wypowiedź na debacie o nieobecności Maciaka, na początku strasznie mi się spodobała i zyskał w moich oczach, nawet miałem żal do Maciaka, że go o to atakuje, ale, właśnie jest jakieś ale, czyli podobała mi się do momentu do którego po rozmowie z paroma osobami nie zorientowałem się, że oni nawet tego nie zarejestrowali, że on się za kimś nieobecnym wstawił. Oni myśleli że Maciak sam nie przybył bo tak mówiły media. Oglądnąłem sobie jeszcze raz tę jego wypowiedź na spokojnie i… eureka, tylko zorientował się ten kto o tym wiedział, a reszta mogła naprawdę tego nie zauważyć o czym Braun mówił, tak szybko przeszedł do kartonu Trzaskowskiego. Biorąc powyższe pod uwagę mam wrażenie że Braunem ktoś chce Polaków zrobić numerem na antysemitę. A poglądy Brauna pomijając judeorealistyczne wstawki - pytanie czy szczere, miałby każdy rodszild czy jakiś inny rockefeler. Dlatego mimo wszystko zagłosuję na Maciaka, mimo jego niewątpliwych wad , bo tylko jemu wierzę, że na żadną wojnę nas nie pośle, czy tę na Ukrainie czy też inną.

Z tym, że: Tak, to prawda – nauka NIE powinna być obowiązkowa. [JEDNAK] Tylko głupiec wg NT jest nieczysty.

Marek Jakubiak wypada b. administracyjnie... ONI SĄ JAK RÓŻNE „PASEMKA” KOLORÓW.... ISTNA TĘCZA BO „TYLKO” JEDNOLITOŚCI BRAK.

Pewnie dlatego są prowojenni, gdyż obie str. konkr. sporu Izrael-Palestyna są (jeszcze) prowojenne. Fałszywy symetryzm...

Już pomijając Amerykę. A Rosja z Ameryką to TAKA „„SYMETRYCA”” jak PiS i lewica.

Taka wersja rozkładu Gaussa, tyle wersja „symetryzmu politycznego”. Chyba, tzw. „kwasu pruskiego...”

Friday, May 2, 2025

SZATANowski, czyli technika NLP guwnie poprzez rozwklekłości.

Pierwszą cechą, którą cechuje się zły materiał prasowy – jest przeważnie jego wymiar, rozmiar – objętość, KURKA wolumen.

Drugim, w zasadzie jest TYTUŁ – a raczej, jego niski poziom (z zastrz. wyjątków).

Survival is the key. Czemu tematyki PODZIELONE?? Tylko KKP o tym mówi (Marcin Bustowski [niemal] skopiował)

DO ANALIZY: MACKI MACIAKA ORAZ A CONTRARIO, nowa KONFEDERACJA

1. Maciak u Stanowskiego [src. Stanowski ZOSTAWIA Maciaka w studio Kanału Zero! Mój komentarz. - YouTube https://www.youtube.com/watch?v=EoKvMfM_oow]


2.
https://youtu.be/orC4hDm4oNI